Nezáujem manželky

belo79
7. jún 2013

Chcel by som počuť názor nestrannej osoby na problém ktorý mám a to je nezaujem mojej manželky o mňa, Aj chlapy potrebuju mať pocit že Vás žena obíjme , dá pusu sama od seba, povie pekné slovo .. alebo je to po 10 rokoch už rutina ??

irriss
7. jún 2013

Po 10ti letech? SKODA.....rekla bych Ti jake je to po 20ti letech.. 😉

p.s. nekdy je objimani a dokazovani jako v obchode...na trhu ...NABIDKA /POPTAVKA nebo jako v ucetnictvi..MA DAT /DAL.

Konzumace vsednich dni..proste zalezi jak a kdo naserviruje a kdo jak co chce snist..nekdo to rad studene nekdo horke..ale casem VSE vychladne..
Kompromis je nejlepsi HARMONIE..ale ten se musi take vypestovat a pekne od seminka..cili PRED 10ti lety..ted uz je to tezke..ted uz jsi v obdobi SKLIZNE!!
Ale zkus hledat ty spravne seminka nove odrudy..zkus PREKVAPIT..uvidis,budes ODMENEN!! i snaha se ceni..🙂

belo79
autor
7. jún 2013

aké je to teda po 20?

macamac
7. jún 2013

@belo79 a povedal si jej to? či len sem na fórum si si vylial srdce 😉

belo79
autor
7. jún 2013

už to máme prebraté velmi vela krát..
skusili sme podniknúť dalšie kroky a uvidíme či sa niečo zmení , či dostane daaku iskru do našeho vsťahu

irriss
7. jún 2013

@belo79 doplnila jsem, kdyz jsi odepsal.. 😉

belo79
autor
7. jún 2013

@irriss presne ako si napísala skusim prekvapiť.. a už viem aj čím .. 🙂

irriss
7. jún 2013

@belo79
jsem zenska..zvedava..prozrad..
doufam, ze ne "dalsim ditetem" 😎

belo79
autor
7. jún 2013

@irriss tak to určite nie dietatkom... to by som uplne pokazil nakolko už nechceme deti...napíšem ti potom ked sa mi to podarí.. 🙂

irriss
7. jún 2013

@belo79
budu koukat na nebe..jestli se nad plazi na nebi objevi MILUJU TE.. 🙂
Budu vedet, kdo se za tim praporem schovava..
Hodne stesti!!

belo79
autor
7. jún 2013

@irriss dakujem ti za prianie... a čo vravíš na manželskú poradnu?? už som jej to navrhol a suhlasila... má význam to riešiť aj takto??

irriss
7. jún 2013

@belo79
Kdyz souhlasi tak ano..to je znameni, ze i ji to trapi... 😉
Ale priprav se i na otazky typu: kolikrat se milujete.. 😉

Ja bych prekvapila odpocinkem "ve dvou" nebo spolecne s detmi... 😉
Pokud nemas finance, pujcila bych si,ale tak,abych to mohla vratit bez potizi v domacnosti..a hlavne od nekoho spolehliveho 😉 kdo pochopi ucel a nutnost...a kdo bude mit pesti zatate ve smyslu fandeni a ne skodoliby... 😉
A nezapominej..vztah se udrzuje po kapkach..neni treba delat VELKE veci a planovat ZAZRAKY..obcas kapicka, ktera potesi staci..
Z malickosti se clovek tesi rad..a jestli je malickost "kyticka, pusa,pozvani na veceri jako pri randeni.. nebo pekna podprsenka", to uz zhodnot sam.. 😉

p.s. A ptal ses..jake je to PO 20ti letech? Kdyz se promeska SANCE po 10ti letech..tak uz je to KONEC🤐

brisilda
7. jún 2013

fiiha ...ako keby to pisal moj manzel 😕 ale nie ja svojmu aspon tesne pred spanim co je okolo 2 rano poviem " lubim ta milacik ...dobru noc 😀

belo79
autor
7. jún 2013

@irriss financie niesu problém na taketo veci, a na otazku " kolko krát sa milujeme" viem odpovedat hned 🙂 čo už.. dá sa to tu aj vymazať daako,, tato diskusia vo fore??

irriss
7. jún 2013

@belo79 popros admina..da sa vymazat.. 😉
Tak ja pripojim uz jen jedno prani..at se na tu otazku da odpovidat cislem, ktere nema jen nulu a nebo radeji slovy:
"Nepocital jsem to, nestacim pocitat....."

brisilda
7. jún 2013

@belo79 neda bsa vymazat ale pod nikom ta nikto nepozna 😉

irriss
7. jún 2013

@brisilda ted jde o to, jestli o tom ve dve rano vi 😀 😀 😀 jestli si nemysli, ze se mu to jen zdalo.. 😉

irriss
7. jún 2013

@brisilda
@admin na pozadani smaze... 😉

belo79
autor
7. jún 2013

@irriss dakujem pekne... 🙂 patrilo by sa to povedat skor tie slova ako čislo.. 🙂 Dakujem

brisilda
7. jún 2013

@belo79 podla mna sa staci s manzelkou porozpravat, ak mate deticky tak chodievajte spolu na prechadzky alebo zober deti von sam aby si manzelka mala cas oddychnut 😉 vecer daj deti spinkat ty a manzelka za ten cas poupratuje , potom si zapnite pekny film k tomu dobre vinko a ostatne je na vas 🙂 alebo chodte do kina , na koncet, do divadla .........je veeeela moznosti 😉 Ak nemate este deti a manzelka si ta aj tak nevsima tak jej daj dovod na ziarlivost

morning
7. jún 2013

@belo79 Ze uz ju nezaujimas ?

1. Prid domov nad ranom, poriadne ovineny a oznam zene, ze si opat objavil, aky je zivot krasny a zabavny
2. Nech je golier tvojej kolese poznaceny ruzom.
3. Na sako poloz niekolko dlhych blond vlasom , mozu byt aj chlpy zo psa, ak doma ziadneho nemate
4. Zacni zenu za vsetko kritizovat a porovnavat jej vzhlad s 20 rocnou sexy susedkou
5. Po kazdom zazvoneni mobilu okamzite odchadzaj do inej miestnosti, mobil si ber so sebou aj na WC a davaj si ho v noci pod vankus
6. Na zufalu otazku svojej manzelky, ci ju este milujes povedz so zahmlenym pohladom - neviem.

Napis o tyzden,ako to zabralo. 😀

maria1989
7. jún 2013

@irriss presne, niekedy, keď odo mna muž niečo chce, a mne sa nechce, napadne ma tá rovnica má dať, dal...

irriss
7. jún 2013

@maria1989 smutna rovnice..ale odpoved je v ni jako v nasobilce.. 😖 presne a stejne serazene vysledky....
3x5 je stejne jako 5x3... ☹

mawka
8. jún 2013

@morning toto keby mi spravil chlap aj ked "akoze", poslala by som ho do prdele. to je taka rada, na ktorej sa skaredo moze popalit. mam rada humor, ale toto mi pride dost odveci 😉