Nezaujíma sa o mňa, nemá chuť na sex, stále hádky a teraz ma nechal samú na dovolenke

48domka
30. júl 2019

Ahojte dievcata, a priatelom sms uz rok a pol pisala som predtym ze priatel nechce sex nezaujem . Nenechala som ho naletela na jeho reci opat . Siel do nemecka pracovat pisali zme volali videohovor vsetko. Predtym chodil na pokec co som na to prisla. ....
Dosiel z nemecka hned prvy den som len chcela nieco Z tabletom zacal jak zmyslov zbaveny kricar a brat mi ho utekal snim prec. Mal tam nejake fotky stiahnute asi z pokecu . Jasne hadky vsetko. Na moje narodeniny 27.meho sme sli na dovolenku na makarsku . Pohadali sme sa udrel ma pobalil a odisiel stym ze mam ist busom . Takze teraz som na plazi on odisiel . Poradte co dalej ako sama odidem odtial sli sme autom.

janinque
30. júl 2019

@mirro mne to tiež príde, súdiac podľa telefonátu s jeho mamou "nech mu volá, nech sa nešali", že asi nejde úplne o to, ako sa dostať domov, ale aby sa za ňou vrátil 🙈

tatianka0000
30. júl 2019

To je riadny k.k.t.

lilitela
30. júl 2019

@48domka Uz prestan nahno mysliet a riesit a vyvolavat jeho rodine, znamym. Uzi si zvysok dovolenky a zabezpec si odvoz domov a bud rada, ze to ukoncil on, pokial si nemala dost sil to ukoncit s takym kretenom ty. Bav sa tam, aby si rychlo pretruchlila, ved ti naublizoval dost.
Ci ides za nim plakat? Tak strasne ho lubis? Aj ked je taky kreten?

lenka1989
30. júl 2019

A už možno sa aj vrátil 😀😀😀😀

ave17
30. júl 2019

Neverím, že odišiel, pride späť určite, ale teda, mňa by riadne nasral

lenuliatko84
30. júl 2019

Na makarsku chodi pravodelna linka z sk,naspat chodi tiez.zavolaj na SAD onibti povedia kedy chodia a zajednaj si listok.a keby sa vratil nahodou,posli ho do pi.... a chod aj tak busom

simca06022011
30. júl 2019

aj priamo v makarskej je stanica, nastupis na bus do zagrebu a z tade uz ides podla netu.. pohladaj si. A k nemu.. no comment, dufam, ze viac s nim neprehovoris ani slovo a ani nohu si o neho neobtries. To je kus de**la.

evica01
30. júl 2019

Podla mna to bolo cele cielene. On sa chcel pohadat a odist bez teba. Teraz uz vo vasom dome obracia nejaku pokec damu.
Pride napozajtra po teba.
Opovazis sa nastupit k nemu do auta!

majcika
30. júl 2019

Táto slečna už tuším riešila tohto nesexuchtiveho už i nedovolenkujuceho, že? Tuším, že ani na tu dovcu ísť nemali ale nako sa dogulali

whatever1
30. júl 2019

@48domka ja by som ostala a užila si dovolenku ako sa len da. Porobila fotky, dala na fb ako sa bavím na neakej party😅najlepsie s neakym cernochom(srandujem)a s tym debilom uz v zivote neprehovorila.

0silvia0
30. júl 2019

@48domka no aký si mala dnešný deň na pláži? Ozval sa?

48domka
autor
31. júl 2019

Nakoniec neodisiel ....rozisli sme sa nerozpravame sa kazdy si ide svoje .. dakujem za pomoc velmi pekne ;)

0silvia0
31. júl 2019

@48domka fuha, tak toto je naozaj čudná dovolenka 🙄

48domka
autor
31. júl 2019

Tak ja som to chcela na dovolenke nejk napravit ze on sa kumne chova akokeby som ani nebola od kedy sa vratil z nemecka .. ..ludia mi povedali uz ze to nesom ja na vine on nechce sex odmieta vkuse a pritom pise s inymi zenami. Jeho mama mi povedala ked nevie co chce mam ho nechat nech ja sam a basta ked ja ho cakam doma a on somariny robi ona by mu jednu cez pysky dala a poslala ho uz davno kade lahsie . A myslim ze tato dovolenka to zaklincovala . Vyhrazky somariny neodisiel . Do tej nedele nejak vydrzim . Ludia ktorych malo co poznam mi dost pomohli vcera ako aj vy kebyze fakt odisiel aspon viem ze su tu este dobry ludia . 🙂

sivana09
31. júl 2019

@48domka ja by som povedala, ze si v super situácii. Myslim sice ze on sa vráti pre teba. Ale ak aj nie, osrat ho. Uzi si more kym si tam, domov sa nejako dostanes.. a mas vybavene. Ste rozideni, viac k nemu nemas co pozitivne citit

sivana09
31. júl 2019

Aha no az teraz citam co si posledne napisala. Ze neodisiel. Presne ako som cakala.. ser na neho, na jeho mamu, celu jeho rodinu. Vobec ta nemusi zaujimat nazor jeho mamy. Nemas viac co riesit. Iba to aby si si nabuduce vybrala lepsie

modrava
31. júl 2019

@48domka je to manipulator.. a ukazal ti coho je schopny. ber ho uz len ako nevyhnutnu spolocnost a sofera na cestu domov. vas vztah by som uz s nim neriesila a nedala sa zatiahnut do debaty o vas dvoch.. ty to mas v sebe vyriesene.

48domka
autor
31. júl 2019

Ale sibnuty zas sa pobalil ze ide prrc mamicke volal ze odchadza ... ze ja som nanho vybehla zas pritom si sedim na terase a nic ... zomna robi sibnutu hovorim sak uz chod a zas akoze sedi zbalenny robi sibnuteho zo seba ze ide prec .

lilitela
31. júl 2019

@48domka Fakt ta manipuluje, asi caka, ako ho zacnes prosikat. Preboha, len si predstav, ze toto by si mala mat cely zivot...

saskia_98
31. júl 2019

@48domka ja by som mu pobalila veci že nech ide. Nech vrati tie 200 € co ti je dlzny a nech vypadne.

lilitela
31. júl 2019

@saskia_98 Nech si aj 200 necha, akurat dalsi dovod na hadky a prepajanie vztahov. 🙂

laila22
31. júl 2019

@48domka bože to je kreten. Nech vráti prachy a nech padá, akurát Ti znepríjemňuje vzduch.

saskia_98
31. júl 2019

@lilitela noaco. Ja by som si tie peniaze vyhadala a potom predlzila dovolenku a uzila si ju poriadne. 😊

48domka
autor
31. júl 2019

Peniaze mi neda ze ja mu mam dat lebo mu dlhujem 100 eur a ja dobre tak mi vrat 100 a on nie mam mu dat ja lebo aj za robotu co mi robil auto pred rokom ... a sa ohana a ja sak uz chod preboha si zbaleny chod ... vcera som bola pri mori kupila kapsicku dala do nej peniaze a zrazu sa po nej zlahla zem ... viem ze on nema uz peniaze ...ale ako co je vela je vela

saskia_98
31. júl 2019

@48domka davaj si pozor lebo mlady zjavne nema už ani na cestu domov ale frajera struhať bude .. Nerieš. Douživaj dovolenku dokonca a hlavne si zožeň iny odvoz z Chorvatska lebo ked pojdes s nim, popyta ta peniaze ešte aj na cestu domov...

laila22
31. júl 2019

@48domka prosím Ta koľko má on rokov?

lenadka
31. júl 2019

@48domka 😲😲😲 debil, kopnúť do zadku a rýchlo zabudnúť na neho.... Alebo nie, nezabudni nech si nenájdeš podobného kretena. 🤦‍♀️

0silvia0
31. júl 2019

@48domka aha, tak je to jasné, nemôže odísť, lebo nemá prachy... booze, že si ho ty dávno do riti nekopla...

iwka_77
31. júl 2019

@lenadka asi tak, treba si dať pozor aby už takému nenaletela. Kokos neviem ako niekto s takým chlapom môže byť. Už dávno by som ho zbalila nech ide kade ľahšie!

hettinka
31. júl 2019

@48domka ty si sa s mím ešte rozprávala? No, komu niet rady, tomu niet pomoci.