Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nezvládam rodinné problémy. Ako ďalej?

kristinamala1980
31. jan 2016

Neviem kde a ani ako zacat.Viac menej cely zivot mam zlozity.Nebudem tu vsetko opisovat co sa mi udialo v zivote.Opisem poslednych par rokov.Po rozvode - po 2rokoch som si nasla znamost.Po roku a pol stretavania sme sa rozhodli ist spolu byvat.Viac menej som sa rozhodla odist z rodinneho hniezda.Doma sa to nedalo vydrzat.Partner kupil byt,dal ho prerobit,kupil zariadenie.Prve natlaky od mojej rodiny zacali ako som sa zacala stahovat-ze nebudem opatrovat pribuznych,a to stale byvam v rodnom meste,len na opacnom kraji mesta.Dalo sa povedat,ze sme si celkom dobre nazivali.Chodili sme na dovolenky-co som si vedela som si zaplatila,zvysok zaplatil prtner-neskor zacala moja mamina mat naroky ze nech partner nam zaplati celu dovolenku,a ked nezaplati,ze nepojdem z malou.To som ako tak ukecala,ze si to zaplatim.Zo zaciatku ako tak nam klapal aj intimny zivot.No neskor sa nam vsetko zacalo kazit.Partner zacal sa chodit zalovat rodicom,na dovolenky zacali chodievat s nami jeho rodicia,v intimnom zivote zacal vyzadovat odomna antikoncepciu i on kondom-ja nemozem ju uzivat,skodi mi.Prestali sme spolu spavat.Ale i ine veci tu boli.Je pravda,ze s tymto problemom som sa postazovala doma mame.Mama ma tlacila aby som to povedala jeho rodicom.No odbornici mi poradili aby som im to nehovorila.Partner lekarovi nechcel ist.Vyhovoril sa ze na vsetko je cas.Roky plynuli,nic sa nepohlo.Ja som zacala tuzit aj po babätku.Partner sa vzdy vyhovoril.Ked som povedala,partnerovi,ze si niekoho najdem zasmial sa a povedal,ze do mna sa nezalubi nikto. Tichosti som cakala,ze sa to zmeni.Nezmenilo sa nic.Zaslo to az tak,ze som si podala inzerat a nasla si milenca,kde to prerastlo do lasky.Chcela som sa rozist a odstahovat sa a zacat novy zivot.No tu nastalo peklo.Moja mama sa mi zacala vyhrazat,ked sa odstahujem vyskoci z okna,zabije mna i moju malu.Taktiez sa mi vyhrazal brat,ze ma i mojho milnca rozkoppe,zastreli.ja som stale rozhodnuta sa odstahovat.Bola som uz tak zbalena,ze bola u mna moja mama i novy partner.Mama stihla ho pourazat do ciganov,madarov,negramotnych.Nakoniec sa to zvrtlo,ze moja mama postvala mojho brata voci mne i novemu partnerovi.Brat napadol noveho partnera,udieral ho hlava nehlava,drzal pod krkom,ja som zavolala policajtov a policajti nespravili nic.Rodina sa mi stale vyhraza.Vyhrazaju sa ze mi daju zobrat aj malu.Ako dalej mam postupovat ja neviem.Bojim sa ze sa naplnia slova rodiny.

juhseverzapad
31. jan 2016

Zober malú a utekaj kade ľahšie a čím skvôr, tým lepšie. Týmto netrpíš len ty, ale aj dieťa.

timea7
31. jan 2016

@kristinamala1980 čo tak prestať pozerať telenovely a snažiť sa postaviť na vlastné nohy? Bez partnera, rodiny, konečne dospieť.

ingrid25
31. jan 2016

@kristinamala1980 preco chces hovorit mame a bratovi co sa chystas urobit. Zbal sa, odid niekam daleko kde na teba nemaju dosah a zacni zit svoj zivot. Takto zle dopadnes.

eny79
31. jan 2016

@kristinamala1980 Ak chceš skutočnú radu, napíš mi na mail hanusovcata@gmail.com

mamulka211
31. jan 2016

Ak si dospela osoba, svojpravna, proste sa zbalis a odides, tvoja rodina sa ti moze akurat tak vyhrazat. A nechapem, akoze policia nespravila nic? On ho bil, vyhrazal sa mu a policia nespravila nic, t je nejake divne...podal nanho priatel trestne oznamenie?

sue
31. jan 2016

Ty máš naozaj 35-36 rokov??????????
Správaš sa ako 15ročná 😔 ty máš čo si zaslúžiš, ale to úbohé dieťa čo máš, prečo nemyslíš naň???/

charity
31. jan 2016

@kristinamala1980 Zavolaj na 0800212212 . To je linka pre tyrane.

kristinamala1980
autor
31. jan 2016

@sue nemam tolko rokov.Mam 29.Ako to mtslis ze sa chovam ako 15rocna?

kristinamala1980
autor
31. jan 2016

@mamulka211 nie nepodal tresne oznamenie,zostal v soku z napadnutia.Policajti nic nespisali,nepytali aņi obciansky

stolvertka
31. jan 2016

Cele je to nejake divne.Nemam pocit, ze tento prispevok vychadza z reality.
Pretoze ak by ano, tak normalna dospela a svojpravna zena, sa nenecha takto vydierat matkou a bratom.Mysli v prvom rade na dieta, na seba a na bezpecnost.

macamac
31. jan 2016

@kristinamala1980 ty nechápeš, ako to @sue myslí?
no takto sa správajú 15 ročné deti
že potrebujú na všetko odobrenie mamičky a teda podaktoré totál nesamostatné aj bračeka
chápeš?
čo sa máš ty dospelá žena spovedať rodine, čo chceš ísť urobiť?
ako si môže dovoliť tvoja matka prísť a urážať niekoho u teba v byte a tvoj brat ho tam zmlátiť? kto ich tam pustil? ako vedeli, že sa balíš a bude tam ten tvoj milenec?
a prečo sa matka nelieči? veď ona ťa vydiera a vyhráža sa samovraždou/vraždou dieťaťa! už mala byť aj ona nahlásená u psychiatra/polície
občas sa mi zdá, že naozaj podaktorí majú, čo si zaslúžia
píšeš to štýlom, že to vyznieva, že vlastne ty si obeť všetkých okolo
spýtaj sa teda, prečo je to tak
lebo si neprestrihla pupočník s mamičkou 😝

kristinamala1980
autor
31. jan 2016

@stolvertka a co si myslis ze by som si to vymyslela?

oli18
31. jan 2016

Nejak často striedaš partnerov, nezdá sa ti? A každý je pre teba ten pravý. Ty máš fakt asi len 15.

kristinamala1980
autor
31. jan 2016

@oli18 Prosim?Jedno hovorim neurazaj ma.

kristinamala1980
autor
31. jan 2016

Mamicky poprosila som o radu,a nie ma tu sudit.

oli18
31. jan 2016

@kristinamala1980 Ja ťa neurážam, veď vo svojom príspevku riešiš troch partnerov.

jeannna
31. jan 2016

@kristinamala1980 Z toho, co som si z prispevku precitala o tvojej rodine, usudzujem, ze pochadzas z nefunkcnej rodiny, chyba ti zdrave sebavedomie a zachranu hladas v naruci muzov. Lenze ziadny muz ta nezachrani, len ti "dopomoze." Zacni sa spoliehat sama na seba a casom si mozno najdes vztah, v ktorom nebudes zavisla, materialne, alebo emocne. Matku by som poslala na psychiatriu.

katarinapekna
31. jan 2016

Nezbierat chlapov a starat sa o dieta! Či stále nestačilo?

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
1. feb 2016

Neviete, v ktorých rodinách sú na seba jej členovia naviazaní? A kde riešia problémy "zabitím"? V národnostej "väčšine" 🙂 Tu neporadíme.

lubiss
2. feb 2016

co tak poslat tvoju mater do riti ?? po vete moja mama zacala mat naroky aby dovolenky platil on som odpadla....a dalej som uz ostala len zirat...

caesar7
2. feb 2016

Kompletne cela zainteresovaná spoločnosť k psychologovi a potom sa uvidi co ďalej. Nežartujem.

hanka_april
2. feb 2016

Cele sa mi to nezda, ale ako hovorim "zivot pise pribehy..." takze ak je to pravda, tak mam len jednu poznamku, ze ten chlapec č.2 dobre vedel preco trva na antikoncepcii 😀 😀 😀

hanka_april
2. feb 2016

@caesar7 psychiatrovi si chcel povedat, nie? 😀

ivett1
2. feb 2016

ale, akú radu?...ak je to také vážne, že chceš s tým novým milencom zostať, veď sa osamostatni - vezmi dieťa a choď s novým milencom do vlastného...ale nie, že sa mu nasťahuješ do bytu, lebo sa ľahko môže stať, že ak budeš mať s ním dieťa, pošle ťa naspäť k matke ... to, že ti nejaký chlap urobí dieťa ešte neznamená, že sa o vás bude automaticky starať ... ak nemáš 17 rokov, tak nerozumiem v čom chceš poradiť ...
alebo sa to týkalo tvojho milenca? ...či má podať trestné oznámenie?...veď, keď ste volali policajtov, tak ste mali aj hneď podať ...policajti to za vás neurobia - to musíte vy...

marina24
2. feb 2016

fake téma 🙂 to už poznáme tu.takto nepíše 30 ročná žena 🙂))len toľko k tomu ,ale 15 ročné deti si z nás prdel robia
a vystriedať 3 chlapov len tak za pár rôčkov je silná káva a každý je ten pravý :D a jasné ,mamka bude skákať z okna a vystrielajú vás s milencami :DD he

caesar7
2. feb 2016

@hanka_april niee nechcel som hned tak zhurta, ale...

caesar7
2. feb 2016

@marina24 fake nefake ja poznam take pripady co su schopne podobnych excesov

marina24
2. feb 2016

@caesar7 akože ok,deje sa všeličo na svete,ale toto ?:D trošku silné kafé na mňa.nehovorím,že každý je normálny atd a ma vyborne rod.vzťahy,ale toto sa mi zdá pritiahnuté za vlasy,chcú sa vystrielať a skákať z okna a každý je pravý

caesar7
2. feb 2016

@marina24 treba to brat s rezervou, kto ma ozajstny problem tak ho nebude riesit na fore ale v realnom zivote

Tu začni písať odpoveď...

Odošli