Opili sme sa, hádali sme sa a udrel ma

3. aug 2022

Včera sme boli na návšteve, opili sme sa aj ja aj chlap... no ako sme sli domov sme sa hadali..vela si nepamätám tvrdí , že som mu vynadala a aj ho kopla.. jedine co si pamätám je ze ma schytil a udrel ma..boli ma tvar aj ruky...ako dobre keď som ja zacala , ale teraz ked premýšľam, mi musel riadne dat ked ma tak boli tvar , ruka ani nevravim ...a on neciti ziadnu vinu, je spokojny so svojím konaním ....a ja sa citim , ze ak som ho aj ja kopla tak to muselo byt slabo ledva som zila...a on mi tak nalozi a spokojný... viem ze nie je normálne ani tak sa ozrat, ale asi ani tak udrieť ženu, co si myslite?

simsalabim
3. aug 2022

Ze ste sa nasli 🙈

cicuca
3. aug 2022

Žiadna forma násilia a agresivity nie je vo vzťahu normálna a alkohol neospravedlňuje. Bol aj predtým na teba agresívny alebo násilnícky? Má tendenciu ťa zastrašovať, vyhrážať sa ti, citovo ťa manipulovať? Alebo ty jeho?

zuzana2299
3. aug 2022

Neviem či sa mam smiať alebo plakať....

viestta
3. aug 2022

Ste sa dobra dvojka zišli. Kľudne ostatnte spolu, pasujete k sebe, len sa v žiadnom prípade nemnožte.

cosmic_origin
3. aug 2022

To ste sa museli riadne opiť, že si ani jeden nič nepamätá.

cocolino234
3. aug 2022

@autorka 😳😳 my sme si raz vypili a toho môjho niečo vytočilo (volali mu rodičia, nebolo to kvôli našej nezhode) hodil tašku o zem a omylom ma to trafilo, do dnes ho to mrzí a to sme spolu 6 rokov. Je jedno, či ste boli v podnapitom stave alebo nie, to neospravedlňuje ani teba a jeho už vôbec. A i keď by bolo najlepešie ak by ste ostali spolu, nech v podnapitom stave neubližujete iným ľuďom, zaráža ma, čo vy dvaja k sebe vôbec cítite? prečo ste spolu? láska medzi vami nie je ani za hovno, inak by ťa nikdy naschvál nezmlátil. A ak mám mať vedľa seba hovado, ktoré ma dobije, tak nie ďakujem. Keby ja z nervov kopnem svojho chlapa, čo si teda neviem predstaviť aj keď ma vie naozaj vytočiť, tak by mojich 158cm zdvihol a odniesol domov a nie, že by ma udrel a vybíjal si na mne zlosť aj s vedomosťou, že ja som ho kopla. Vedel by, že jeho úder by ma položil tak 3x viac ako jeho kopanec. Násilie vo vzťahu je posledná kvapka, je jedno, ktoré pohlavie začne ale inteligentný muž vie, že má väčšiu silu a nepoužije ju len tak kvôli žene.

Viackrát som sa na túto tému bavila s priateľom a vždy povie, že od cudzej ženy by prijal dve aj tri facky, ale ak by nevedela kedy stačí a ohrozovala by ho na zdraví, jednoducho by sa musel brániť (hoďte si do youtube "men fight women back"), niekedy chlap nemá na výber, vo vašom prípade ale mal.

mimi3008
3. aug 2022

Ako prve si predstavim 2 socky, co idu scuckane domov a mlatia sa😱

cocolino234
3. aug 2022

@mimi3008 nápodobne 🤦‍♀️ keby ako okolidúca toto vidím, tak fakt neviem 💀

miankass
3. aug 2022

Hmm,, podla mna alkohol je tam pravidelnejsie.. a zeny ked su na mol su velmi ptimitivne arogantne, a to ze ta udrel podla mna je za to ze mu uz rupli nervy, asi sa to nedeje len par X ze sa takto opijas/te .. ak sa mylim prepac , ale v ziadnom pripade to nieje v norme. Ak ho nieco vytocilo mal pockat na drihy den a vyrozpravat si to.

dzulli1980
3. aug 2022

Ako sa hovorí "aký išiel, takú našiel" ... Ty si ho kopla, on Ti dal po papuli ... ste sa našli ...

zanka777
3. aug 2022

@simsalabim presne 😉👌

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika_val
3. aug 2022

Moj nazor je že ak je pravda čo muž vravi že si si začala a ty si vyvývala agresivitu voči nemu tak nie je nič na tom že ti jednu facku dal 😁

autor
3. aug 2022

Nik nevraví , ze sa bežne opijame...preto som asi neodhadla mieru a rýchlo ma to vzalo..... xyz ľudí sa opije .... toto neberiem tak tragicky, skôr ma trapi ta hádka a ako ma udrel.......neviem sa dnes ani pozrieť na neho...

vanda323
3. aug 2022

Ako z tretej cenovej no čo ti poviem na to

karhu
3. aug 2022

to ze si ho napadla ta nemrzi?
napadla si ho a trapi ta, ze sa branil..

terry2003
3. aug 2022

Teda vy ste ale párik....

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
3. aug 2022

Ty si ho prvá kopla a on ti to vrátil. Či ty môžeš jeho biť a on teba nie? Nechápem.

dagmarovita
3. aug 2022

Toto robí alkohol, mení ľudí na nenormálnych. Neni to dobre, že sa neovládol. Zbil Ťa opitú. Nemal by piť, ani Ty nie. A vyriesit si preco to vzniklo.

viestta
3. aug 2022

@nice202 v konečnom dosledku je on tyrany chlap. Žena do neho v opitosti kope. Kto vie, či si v tej opitosti nepomerala sily s chodníkom a ruku ma podliatu keď ju ten úbohý chlap dvíhal na dve

ninusa221
3. aug 2022

Myslim si ze ti to vratil takze si si fifty fifty😂

macik34
3. aug 2022

Ja len dúfam, že nemáte deti...

macik34
3. aug 2022

@dzulli1980 ale si rozosmiala, normálne som si to predstavila

nika11103
3. aug 2022

Ja aj keď som bola asi najviac opitá v živote si útržkovo cely vecer pamätám . Keby mi len nedajbože niekto dal facku tak by som si to pamätala . Ale zas ja som asi nebola spita ako doga . Takze si neviem predstaviť koľko si musela vypiť že si nepamatas či si dostala po tvári . No celé zle buď už to nikdy nezopakujte alebo choďte od seba

miadi
3. aug 2022

Preco mam pocit ze najviac ta trapi ze ta neboli noha ze si ho slabo kopla ?a ze by ta potesilo Keby jeho Strasne bolela rit 🤣

zero1
3. aug 2022

že vraj návšteva u známych bez fľaše tvrdého je ako leto bez slnka. to mi tvrdila reklama na sociálnej sieti.

nika_val
3. aug 2022

@dagmarovita "zbil ťa opitú" 😁😁 ako važne
Dal je facku a zrejme ju len silnejšie zdrapil za ruku preto ju boli ruka
Ona si začala ale on je ten zly..
Ako jasne nie som za to že ma chlap dat hocikedy žene facku ale ked si raz žena začne tak prečo by sa chlap nemal branit alebo jej to vratit?
On je tyran ale ona že ho kopla nie je tyranka?

terry2003
3. aug 2022

@zero1 mňa taká reklama nezaujme, keďže som abstinentka.

zmrzlinka2021
4. aug 2022

Ty si kopla, on ta udrel.
Prosim, nemajte deti, dufam, ze to je len frajer.
Jedinne riesenie: rozchod