Oplatí sa byť verná chlapovi, ktorý o mňa nestojí?

reaxa
6. aug 2013

som tu nova a neviem ci je tu uz takato diskusia alebo nie, zatial som nasla len o nevere muzov 😒 ale ja mam problem s ktorym si naozaj neviem rady, ide o partnersky vztah, teda som vydata mam manzela ale jeho chovanie nie je zrovna ukazkove, na deti len krici, nevenuje sa im, vlastne ani raz sa neopytal ake dostali v skole znamky ☹ my sme si vzdy rozumeli lebo som mu kopec veci odpustila, ked mi klamal ze je niekde inde ako je, ked sa vyhovaral, ked nedodrzal co slubil, ked ho viac zaujimali kamarati a jeho povodna rodina ako ja a deti... roky utekali a ja som dufala ze sa vsetko bude zlepsovat, niektore veci sa zlepsili ale nas vztah je na bode mrazu 😖 vlastne spolu nezijeme ako manzelia, nemame ziadny sex uz dlhsiu dobu, sme skor ako kamarati 😠 niekedy neviem ci je so mnou zo zvyku ze je o neho postarane alebo ku mne este neico citi, ked sa o tom bavime tak tvrdi ze ma ma rad, ale on mi v minulosti uz velakrat klamal, tak neviem ci mu ma verit 😒 navyse som mu nasla SMSky, pisal jednej svojej znamej ako na nu mysli a ako mu chyba ☹ vyzera to ze keby ona chcela kludne by ma podviedol, teraz je mi verny, myslim si to tak na 90% 😒 no a teraz k problemu, zoznamila som sa s jednym chlapom, ktory by chcel mat so mnou vztah, je odo mna mladsi o 12 rokov, trufa si na moje deti, ze ich zvladne, je velmi pozorny, mily, presne chlap akeho som vzdy chcela mat, zenu by aj na rukach nosil, staral sa o nu, vie varit nema problem upratat..... ja vobec neviem co mam robit, nezda sa mi to fer postavit si svoje stastie na nestasti inych ☹ uz ma napadlo ze by som ho mala len ako milenca ale neviem klamat 😒 ja viem teraz ma odsudite ako ma to mohlo vobec napadnut najst si milenca ☹ ale uvazujem nad tym ci sa vobec opalti byt verna chlapovi co o mna nestoji a nevsima si ma, a opalti sa s nim vobec ostat?? co by ste robili na mojom mieste? ostali v nefungujucom manzelstve kvoli detom, alebo isli za hlasom srdca?

sissmiss
8. aug 2013

@maca_p takze o 180°. Ak sa bude obracat z tejto svojej polohy tak len o 180°. Ak by sa zo svojej dnesnej polohy otocil o 360° tak by bol tam kde je teraz....

ultra
8. aug 2013

@reaxa na reci sa zvysoka vykasli. To je problem ...a hlavne v mensich mestach a obciach....kecat o druhych a riesit kazdeho kto pride do reci. Kasli na nich.

Drzim ti palce aby si sa spravne rozhodla.

travisek
5. jan 2014

@reaxa Cau, tento isty problem riesim aj ja vo svojej mysli uz roky, lenze s mensimi zmenami oproti Tvojmu pribehu. Ze moj muz nema nikoho ani s nijakou nepise a ze mna nenapada najst si milenca alebo nadviazat nejaku inu znamost s nikym .Aj ja sama neviem co mam robit a pytam sa, ci si vlastne zasluzi aby som s nim este stale bola atd. Inak vsetky ostatne veci co popisujes sedia. Neviem ci som nahodou nezabudla na nieco. Tiez premyslam o takom vztahu co my dvaja zijeme a ked som nahnevana tak mu v zlosti vykricim, ze to, co my zijeme uz sa davno nenazyva manzelstvom, ale nedockam sa ziadnej odpovede a nijaka reakcia. Povazuje to za ok vztah lebo je uz dlhorocny , ked si meliem svoje, ze tak som si vobec nepredstavovala zit tak ked nas syn vyrastie , pozrie na mna so zacudovanym pohladom ze akoze co chcem a ocakavam... To si teda dobra a obdivujem Ta ked pomyslas na iny vztah a rozmyslas znova vhupnut do noveho vztahu s nejakym inym muzom. To zasa nie, ja som prilis opatrna na take veci a nerutim sa sama zasa do dalsieho nebezpecia. A napokon zijem podla pravidla, ze " Nezakladaj si svoje stastie na nestasti inych ", s tym proste zijem cely zivot. Ale neodsudzujem Ta. Prajem Ti vela stastia akokolvek sa uz rozhodnes v buducnosti.

travisek
5. jan 2014

@marusik suhlasim, podla mna neverou sa teda nevyriesi vztah , snad este pohorsi situaciu v nom by som povedala, To nie j najvhodnejsia volba a riesenie, postup, Aspon moj nazor k tomu.