Partner chodí von s kamarátmi a ja som sama

zufala66
28. okt 2012

Dobrý deň som tu nová.Potrebujem všetko dostať zo seba von..už nevládzem..:( Nechcem aby ste ma ľutovali nič podobné,len potrebujem vedieť či som v tejto situácii sama.Môj problém ani neviem ako opísať ,začnem asi tým že žijem byte s priateľom a malým synčekom.Nedávno sme sa do Ba prisťahovali,nemám kamarátky ,známe nikoho som tu sama.A priateľ tu má kamarátov,sme mladý do 25 rokov.Poslednom čase sa stáva to že priateľ chodí von s kamarátmi,napriklad aj včera ráno odišiel do práce a neprišiel do dnes,volala mi jeho kamarát že sú spolu vonku že sa môj,,drahý " opil,a že maju pánsku jazdu.Ja som doma sa s dietatom.Vadi mi to že on ma kam isť ma kamarátou a ja nie..Mám už aj pocit že bol cez nic s inou,ked neprišiel ..On mi dokazuje každy deň že ma miluje že som krásna mi vravi atd...Sex chce mať skoro stále..ale aj tak mam pocit že ma podviedol.A už nevladzem zas čakaž kedy zas pride takata situacia a on nepride znova.Nemám rodinu,rodičou čo by ma vzali k sebe proste nikoho, a mám 100.chuti od neho odísť,len nemám kam,a byť snim v jednom byte nechcem,soms toho zufalá...ste niekto v podobnej situácii ?? ?.Neviem ako sa mám správať ked práde domou,mám byť kludná ?..nemám sa snim rozprávať ?..čo mám vlastne robť?.Bojim sa že sa budem snám baviť,tak to bude robiť stále,lebo bude vedieť že mu to odpustím...Poradťe Baby.ďakujem.

maruska24
13. dec 2012

@naky to by bolo fajn keby sa zmenil, ale nekokázal to teraz keď si tehotná, pochybujem o tom, že tak učiní keď bejby bude na svete. Možno pár dní, ale.... budem držať palce, aby sa zmenil kvôli rodine, veď zázraky sa dejú, i keď tomu skôr neverím /a ty asi tiež nie/.

naky
13. dec 2012

@aduskatt vidis to ma nenapadlo, takto mu to splechnut do oci.. vacsinou ma v tej danej situacii nic nenapadne a potom, ked nad tym dodatocne premyslam, tak si nadavam, ze sakra, co vsetko som mu mohla na to povedat..

@maruska24 moc neverim, ale taku malu nadej stale mam.. lebo by ma velmi bolelo keby som musela dieta vychovavat sama.. a ist k rodicom, no.. da sa, ale to by bolo uplne psycho... s nimi sa na nicom nezhodnem...predstava, ze by som od neho musela odist je pre mna tak ubijajuca, ze sa radsej utesujem tym, ze si predstavujem ako horsie by to mohlo byt a nie je, takze vlastne mozem byt este rada.. teraz asi zniem ako uplna slaboska:-/ ale aj som, v tomto urcite som... obdivujem zeny, co sa dokazu len tak postavit, zbalit deti a odist.. ale mozno prave to dieta doda silu.. uvidim

aduskatt
13. dec 2012

@naky to poznam

digysa
13. dec 2012

@naky Poradim ti jedno.....ked mas este pred porodom a dobre si to zapamataj.

Dieta ho nezmeni........to sa nestava...
Dieta ani vztah nezachranuje......
Dieta definitivne vztah nezlepsuje....

ALe nove povinnosti ho mozu zmenit. Nebud "blba" ako vacsina zien na MK (bez urazky damy) a hned po porode muza zaclen do vsetkych prac okolo dietata..... Daj mu vymenit plienku, daj mu podrzat a pocicikat vase dietatko, daj mu kocikovat, daj mu ho obliect alebo vyzliect..... A nevadi, ze to nebude robit, tak skvele a perfetkne ako si to TY vyzadujes....hlavne, ze to bude robit a bude sa venovat a bude pomahat....

Ziadne vyhovorky typu: " ja sa bojim ho zdvihnut, ja sa bojim, ze mu ublizim" vobec neber! Povedz mu: " Ja sa tiez bojim.....ale to dieta reve....tak kto ho teda zdvihne? Nechame ho tu plakat, lebo sa bojime??????"

Viem, ake su zeny "naivne".......pride babatko, cele su rozlozene citovo, nedaju male nikomu ani chytit do ruky....a potom sa cuduju, ze muz si zvykne NIC nepomoct.

Neurob tu chybu....rafinovane ho zapajaj do vsetkych cinnosti.....

Priklad:

Babatko bude plakat...... Ty: " Milacik, maly place, chod za nim.....ja musim ist na zachod hned teraz, lebo nevydrzim"
Hotovo...a dobre si na tom zachode posed.... 😅 😀

A dalsia dolezita vec.....nezabudni ho nechat s dietatom sameho......Dieta nema iba mamu, ale aj otca..... cim skore zacnes, tym lahsie si bude zvykat...

etinka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubulienocek
22. sep 2013

@zufala66 moja zlata pisala si svoj prispevok uz velmi davno ale ak si to pracitas prosim napis a mozeme sa stretavat som sice od tebe o 20 rokov starsia,ale mam obdobny problem,zatial ti len napisem ze aj ked tvoj muz chodi von neznamena to ze ta podvadza,ma len pozitivny vztah k priatelom a partiam.moj muz to robi uz vela rokov ale kedze ho milujem aj ked tazko naucila som sa stym zit a funguje to niektore zeny to vzdaju a najdu si ineho,ale nedopadnu lepsie lebo pokial v tom nie je ina zena dotycny sa k tebe sprava dobre tak ho pomaly tieto navyky budu opustat aj ked bude chodit von bude to coraz redsie aj ked mu to zostane,ale na rozdiel od inych ta nebude podvadzat a postara sa o teba.