Partner klame

dada12345678
26. feb 2016

Baby som uplne smutna z toho co som sa dnes dozvedela. Moj partner na na pokeci nick uz dost dlho a tvrdil mi ze to je nick jeho kamarata a ze ten si robi srandu. Chvilu som si s nim pisal a vravel ze zije na morave. Ale nedalo mi to lebo vzdy tam bol prihlaseny iba ked sme neboli doma. Tak som tam dnes napisala a skoro ma porazilo hovoril ze je v praci do 22:40 ze sa mame stretnut ze on tam bude. Ze kludn by chcel aj sex. Vsetko sedi. Zaprel mna aj deti. Chcem ist na tu schodzku nech ho odhalim ale bojim sa tej pravdy. Nakoniec nezaujem o vnucku nebol najvacsi problem. Je mi hrooozne :(

sue
26. feb 2016

Uff, tak moceš nejak veľa vecí dokopy, nie? ...a prečo píšeš v mužskom rode sem tam?

A akej pravdy sa bojíš? ...veď už vieš, že ti klame, tak?...

Keď je to len priateľ, skôr by si mala myslieť na to, ako zabezpečíš seba a svoje deti v prípade rozchodu, či máte kde bývať a z čoho žiť, či ti má kto pomôcť s deťmi a podobne...

dada12345678
autor
26. feb 2016

@sue preskakuje mi to na mobile pisala som v rychlosti

janickacrazy
26. feb 2016

@dada12345678 no si dosť v blbej situácii, ešte k tomu tehotná, možeš sa odsťahovať k rodičom, ak by na to došlo? no ja neviem, ja by som to asi nepredýchala, no najskor si to over, ale pochybujem, že to je jeho kamarát 😖

kittykat22
26. feb 2016

@dada12345678 ak budes hrat hru na hlupanu tak jediny komu tym ulahcis bude tvoj partner. On vysmiaty a ty utrapena za usmevom pred dcerou. Pekny jackpot. Ak tam nechces ist, tak ho poziadaj o cislo a povedz ze zavolas ked budes dole. Dve cisla bude mat asi tazko. Tak vecer pekne zavolaj ale zo skyteho cisla a uvidis. Neviem ako tato situacia moze byt este horsia. To co prezivas je dno partnerskeho suzitia. Absolutny extrem.

Vela stastia

mamcucha
26. feb 2016

@dada12345678 neviem ci je dobry napad tam ist. Moze to otocit proti tebe, ze si k.rva, ktora sa stretava s chlapmi z pokecu za ucelom sexu a nevedela si, ze ide o tvojho priatela.
Nemas moznost poslat kamaratku?

guinevre
26. feb 2016

@dada12345678 Ved nemusis ist, uz vies co robi. Obcas nejaka tu da koment "ze lahko sa radi, ze ho ma opustit, ci by ste vy boli take hrdinky?". Ano, ja by som bola ta hrdinka, neviem si predstavit zit s muzom ktory ma podvadza.

kajcinka
26. feb 2016

Uuf,nemám slov

misel0806
26. feb 2016

@dada12345678 toto nem dopadne dobre. Zijes s klamarom to viac k tomu treba nahod spiatocku vycuvaj stoho kym je cas. Zit v klamstve a neistote asi nechces ci??😀

majka99999
26. feb 2016

@kittykat22 ja ked som chodila na pokec, tak som mala 2 cisla. Aby som ziadnemu nedala svoje skutocne a nemusela si ho menit kvoli nejakemu problemu.

kittykat22
26. feb 2016

@majka99999 tak ked zavola zo skryteho cisla tak bude pocut ci je to jej chlap alebo nie. Je to len formalita. Podla prispevku je to urcite on.

enia74
26. feb 2016

kup ochranu a chod na schodzku, daj mu ju - ze to ma preto, aby ta nenakazil a odid.. doma by som mu pobalila veci, dala pred dvere, vymenila zamky a nech si ide za stetkami z netu, ked ma potrebu vyhladavat sex ... chudak!
s akou zbranou bojuje, s takou nech dostane po hlave ...

mamanikka
26. feb 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

no obycajny chudak, nebola by som s nim

dada12345678
autor
26. feb 2016

Pojdem tam dam vediet ako to dopadlo

rosinolka
26. feb 2016
Používateľ rosinolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.

ani ja ved toto je chore..

svetluska82
26. feb 2016

@dada12345678 ahoj, ja ti napisem z druhej strany, chlapi na pokeci prevazne hladaju len sex a dokazuju si svoju silu. Ja som zistila, ze sucastne maju aj sedem mileniek pararelnych. Proste katastrofa...Na schodku by som sla, alebo poslala kamosku a sledovala ako to dopadne. Myslim, ze ti nema co vycitat ze si k....ked on hlada nezavazny sex. Priprav sa ze pri konfrontacii sa bude vyhovarat, ze on nechcel nic, len zo srandy: Vsak zacni sondovat na pokeci, aki chlapi ti budu pisat a co bubu od teba chciet. Je to tam hnus. A to som tam cca pol roka. Je im jedno ako zena vyzera, idu bez hanby cisto po sexe, asi adrenalin a vzrusenie ich k tomu vedie.

enia74
26. feb 2016

@dada12345678 a uz si si to premyslela ako to asi urobis? ja by som si asi zobrala taxik a vystupila kde by cakal, podala mu prim. s tymi slovami (prekvapenie č. 1) a potom sadla do taxana a isla domov.. zbalila aspon par veci na najblizsich par dni (prekvapenie č. 2) 😀

dada12345678
autor
26. feb 2016

@svetluska82 no ved to on sa vzdy vyhovara ze to on neni a este spravy zo mna uplne sprostu ze co si vymyslam preto chcem mat konecne dokaz

dada12345678
autor
26. feb 2016

@enia74 no len chudak nebude mat ist ako domov kedze posledny vlak k jeho rodicom ide o 22:00 :D

svetluska82
26. feb 2016

@dada12345678 podla mna je to on, tak tam chod a uvidis...Len na tvojom mieste by som si rozmyslela, co mu poviem a urcite neplac pred nim. Tak si si mala pytat foto ked si bola prihlasena pod cudzim nickom, ze bez foto sa nestretavas,alebo tel.cislo a mala by si to overene

dada12345678
autor
26. feb 2016

@svetluska82 pytala som sa na zamestnanie a to sedelo a potom mi napisal ze sa ponahla ze ide off a hned na to prisiel domov lebo bol v obchode

svetluska82
26. feb 2016

@dada12345678 no zas ak tam je len chvilku a nesedi tam cele hodiny bude brutalne tazke zistit ci to je on. mozes ak bude prihlaseny ho preverit.

dada12345678
autor
26. feb 2016

@svetluska82 preto som si dohodla to stretko tak to konecne zistim a je tam vacsinou vzdy ked nie sme spolu

zuzuzuzka
26. feb 2016

Tak potom napis, ci na to stretko dosiel....strasne som zvedava ako to dopadne

svetluska82
26. feb 2016

@dada12345678 a kedy ides na to stretko??? Drzim palce, chlapi su hajzli, ja co mam skusenost s pokecom, kazdy chce vidiet foto a potom riesi sex, ak ich odbijem je to este horsie dobyvaju jak turci hrad

dada12345678
autor
26. feb 2016

@svetluska82 22:30 by mal dojst z prace a 22:40 povedal ze sa mame stretnut na zastavke odkial chodi z prace

svetluska82
26. feb 2016

@dada12345678 omg na zastavke? ani kava ci pozvanie na veceru? a to chce chlapec sex? No tazko s takym pristupom pochodi ......sex si treba zasluzit 🙂

dada12345678
autor
26. feb 2016

@svetluska82 ja sa tak bojim jak to dopadne ale aspon budem vedet pravdu aj ked myslim ze je to urcite on

svetluska82
26. feb 2016

@dada12345678 neboj, je to on, len otazka znie co potom ked to budes vediet....Ak raz chodi na pokec, tak je to hrozna namotavka, ja som na pokeci stale nalepena, normalne si musim povedat ze stacilo. Ja sa normalne tym muzom cudujem, maju doma rodiny, deti a oni lovia jak besni...Keby si bola od nas z Liptova tak mozno mi aj ten tvoj pisal, len ak neviem nick nezistim. CHlapi su hajzli, ja obcas zajdem na kavu s tymi co nechce sex,ale je normalny, no aj ti normalni su divni. Proste hajzli.

enia74
26. feb 2016

@dada12345678 no tak bude spat na stanici a cakat na dalsi vlak.. co ti ho je luto?? seba by ti malo byt luto, ci si toto zasluzis!! taku ranu podpasovku co robi on, by si mu mala urobit aj ty.. chlapi si vazia iba mrchy 😀 na to som uz prisla

katkasofi
26. feb 2016

@dada12345678 ahoj. Ja ti držím palce... Chod na stretko. Pripomína mi to mna pred 7 rokmi. Tehotná v 12.tt a išla som na stretko s mojim ex... Len s tym rozdielom ze som bola akože chlap.... Moj ex sa stretával s chlapcami... Hned na druhý deň (14.2) som mu vyšmarila veci z domu. Hajzlovi. Odvtedy sme sa stretli len na sude ohľadom výživného....ani malú nechcel vidieť a ani sa s nou nestretáva... Len sa priprav na básničky typu to išiel v mene kamaráta... 😡