Partner ma len využíva?

25. máj 2020

Ahojte.. aký máte prosím názor..?

Sme spolu niečo cez 3 roky. Máme obaja po 40..
On má deti, ja nie...ženatý údajne nebol.

Plánovali sme spoločné... doteraz k tomu neprišlo..

Ani raz ma neobdaroval na Vianoce, ani raz si nespomenul na moje narodeniny. A dodatočne mi tiež nič nedal.. že to už by bolo “trápne”..

Žije u mňa na západe, rodinu má na východe.

Svojim rodičom o mne doteraz nepovedal, súrodencov nemá.
Svojim dospelým deťom tiež nie.. matke svojich detí tiež.
Vysvetlenie: že on sa nebude strapňovať a hovoriť že s niekým je, keď to nakoniec nevýjde, keď on nemá ešte istotu..
Lebo že keď ON niečo také prehlási, tak to už musí niečo byť/znamenať.

A mimochodom, nepoznám žiadneho jeho kamaráta. Vraj žiadnych nemá, že to nie sú skutoční kamaráti.

Slová “ľúbim ťa” som od neho ešte nikdy nepočula.
Vysvetlenie: nedozrel čas, ešte si nezaslúžim, atd..

Svojej ex voláva , a denne si píšu.
Keď som mu na to prišla, veľmi ma to ranilo, on tvrdil, že volajú len kvôli deťom... len tie deti majú okolo 25 rokov.. a s nimi je v kontakte oveľa menej ako s ich matkou..

Potom mi raz povedal, že z úcty ku mne s ňou prestal komunikovať... zaklamal mi to 5 minút po tom, čo si dopísali...
Po konfrontácii sa s tým už ani neskrýval, a označuje to ako plus, že však neklame.
Keď mu ona zavolá, odchádza do vedľajšej miestnosti vykecávať.. kvôli nej preruší náš rozhovor v polke vety, nech je o čomkoľvek.. alebo keď mu napíše že s ním chce volať..
Už sa ani moc nepýtam, ale keď sa spýtam, povie že to len teraz ju “musí vypočuť”, lebo menila prácu, a chce sa vykecať, že jeho to v podstate ani nezaujíma, ale zo slušnosti ju vypočuje, lebo je to matka jeho detí atd..
Len takto zo slušnosti ju počúva a vypisujú si denne
Dobré ráno, o tom čo sa jej snívalo, a neviem čo ešte..
Zobrazovalo sa mu to na displeji, inak má mobil zamknutý..
...kde je slušnosť ku mne..?🤷🏻‍♀️

Vraj to bola veľká láska, ale že nemôžu byť spolu, lebo sú tam krivdy z minulosti, cez ktoré sa ona nevie preniesť...(jeho verzia)

To o tej veľkej láske sa mi nepočúva dobre..

To, že komunikujú som prvý x zistila tak, že po 2 či 3 mesiacoch vzťahu, kedy som ja ešte lietala na obláčiku, mi od neho prišla správa aj s fotkou, kde sa odfotil v mojej spálni s teplomerom, a podtextom, že tvoj medvedík sa už cíti lepšie...
Pokým som mu ja varila obed..

Najprv sa to snažil zakamuflovať, že to bolo mne, nejdem do zbytočných detailov prečo to viem, ale bolo mi ihneď jasné že tá správa prišla mne omylom.
Potom zmenil rétoriku, a sucho mi oznámil, že oni spolu takto komunikujú a ona je jeho mačička a on jej medvedík, že sa tak oslovujú.

Ja už ani neviem ako vyzerá normálny vzťah. Tento človek ma tak zmagoril za to obdobie, že sa strácam. Prosím reakcie ľudi, ktori majú skúsenosti napr s manipulátormi..

Je to životný pesimista, ja skôr také slniečko, a on ten mrak.

Odchádza skoro ráno, vracia sa až večer.
Domáci servis má, napriek tomu frfle, akoby to upratal on, ako on to vie lepšie atd..
Metódu “nech sa páči” som skúšala, ostalo vtedy len pri rečiach.
Niekedy uprace, ale teda po chlapsky. Ciže to seba vyzdvihovanie aký on je Monk sa nepribližovali realite..

Hovorieva ako sa zmení... zasa nemám 15 aby som si myslela že si niekto zrazu zmení charakter, povahu, návyky..
Netlačím na neho, pozorujem..

Viem, že chlapom treba načúvať.. a tento po každých narodeninách hovoril o konci.. už 3 x som si v narodeninový deň vypočula monológ o rozchode..
To ako jeho reakcia na to, že zabudol..
Ja som ho počúvala mlčky, jednak pre bolesť, a jednak z dôvodu, že nebudem predsa oponovať a vtierať sa do priazne niekomu, kto o mňa nestojí.. aj keď to bolí..
A potom uvažujem.. manipuluje citmi dobrého človeka?
Alebo čo tým sleduje?

Lebo city tam sú... ale po posledných odignorovaných/zabudnutých narodeninách si hovorím, či napriek bolesti, ktorá by časom isto prebolela, stratenému času a energii, ktoré som mu s láskou obetovala, nebude lepšie dvihnúť kotvy...

Moja otázka, ktorú si často kladiem..
Existujú ľudia, ktorí vás nemilujú, milujú LEN TEN POCIT, akým milujete vy ich..
je aj on tento prípad..?

tanija133
2. jún 2020

Uf mne ja zle z tohoto co pises aj za teba... Dvojity zivot, klame teba aj jeho manzelku, aj deti, lakomec , vsetkych aj seba .. manipulator a klamar... Ano iba ta vyuzíva... lakomy , egosisticky debil, ktorý mysli len na seba.. Neboj preboli, tot si naozaj nezasluzis..

ivanka12311
2. jún 2020

Bože načo si sním prepáč mi za výraz ale je to riadny kkt 😔zbal mu veci nech si ide medvedík tam kde ho mačička čaká a vypisuje...no u mňa by leteeeel ani dvere by si nestihol otvárať.. obdivujem ťa že si to trpela 3r! veľmi ti držím palce aby si v živote našla toho pravého s ktorým budeš naozaj šťastná💛

tami2014
2. jún 2020

On bude este prosit teba! To mi mozes verit! A vtedy sa zatni a nepovol ani keby furiky z neba padali! Zvladnes to! Drzim palce!

aandrea9
2. jún 2020

Už si spravila prvý krok 👍 hlavne necúvni. Vodil ta za nos ten idiot. Čert ho ber aj s ukradnutými peniazmi. Tie už asi neuvidíš ale pokoj na duši je viac. Držím palce aby si to ustála. Neboj, slniečko zas vykukne aj na teba 🌞😉

miriam11
2. jún 2020

To snáď pravda nie je. 3 roky????? Co???? Ze si si ešte nezaslúžia, aby ti povedal, že ta miluje... Toto ma dostalo. Je to magor na xyz- ntu. Zbal mu veci, kopni do zadku a nech si ide k svojej macicke. Prosím, len s nim nezostan, stracas roky mladého života.

shilou
2. jún 2020

Myslis ze by sa nedalo so vsetkym priznat? Ved on bude si nadalej uzivat..a ty 2prace? Udaj ho...ved povies ako to vsetko bolo. Hadam to nenechaj vsetko tak predsa.

dilino
2. jún 2020

Och bože kopni ho do prdele aby sa zastavil až na Východe panebože žena prepáč maj sa rada urob mu láskavosť zbaľ saky-paky a ako to hovorime my Východnare dža het a maj úctu k sebe načo ti magora nikdy ti nekúpil nič na narodeniny ubožiak nemá na čokoládu alebo na kvet 5 eur že sa nehambi a nepovie ti že ťa má rád že to si treba zaslužiť asi veľa rozumu nepobral že láska ma byť za odmenu čudné názory ja ked som s niekým tak nebudem mu hovoriť milujem ťa za odmenu to je čo za nezmysel za 3 roky nepoznaš jeho rodinu fajn poviem v začiatkoch že nie dajme tomu pol roka ale 3 roky ved to už by mi svietila kontrolka že niečo nieje v poriadku dalej telefonuje zo svojou bývalou ženou deti dospele tak asi on má viac rokov ako ty koľko má on rokov to nie že je držgroš to je magor a nepovie ti že ťa ľubi úprimne načo ti je keby mal deti ktoré sú male no dajme tomu chce každý deň nejake info ako otec lenže deti to sú už detiska ktoré na seba predpokladam zarobia ja si myslim že ak by ju nechce tak ju neoslovuje mačička a ona jeho medvedik to sa tak bývali nevolajú rozum mi stoji prisal sa na teba pohodličko mu vyhovuje ved navariš, upraceš, sex ako bonus full servis no sveta mu žiť a chodi aspoň do roboty ci ťa vyciciava aj z penazi ved ked chce navarene samo to do hrnca neskoči zadarmo ti to tiež nedajú v obchode tak ak mu variš, upratuješ ma full servis kam by chodil je spokojný ako je a nič ho netrápi ale že za 3 roky ťa nezoznámil z rodinou kamáratmi to je nejake divne ako tu píše mamička nemá ešte nahodou svoju ženušku s ktorou neskončil a hraje na teba divadielko nepoznaš ani surodencov nič no dobré tak rodinu nie ale aspoň že má sestru ,brata alebo sa bal že mu niečo ty jeho surodenci na neho nabonzuju bože máš 40 rokov si v najlepšich rokoch ser na debila a ži po svojom aj peniaze si ušetriš ako naňho miňať kde bývate ty máš svoje a on byva u teba plati ti niečo či nič , nepomôže ti nič, rodinu nepoznaš to si zaobstaraj psa, alebo mačku ako takého hňupa je najvyšši čas mu dať zbohom už včera bolo neskoro načo by si s nim dalej naťahovala čas jediný komu to vyhovuje je on ty máš same minus v zmysle čo sa týka u ňeho a ty mu budeš skakať okolo zadku utni to nemá to vyznam hej dieťa ti sľuboval a ak by ťa skutočné miloval tak už to dieťa s tebou má lenže asi nechce svoje deti ked už sú dospele si odžil a viac deti nechce to mi ver to len fukal tak do vetra a aj med ti maže okolo úst radšej ukonči teraz ako by to malo ešte umelo byť predlžene a stratiť zasa nejaký čas aj deti budeš mať len s normálnym nie s takým dakuj bohu že nemáš s nim deti keby ste mali dieťa odchádzalo by sa ti zlé lebo by si vždy bola v tom že dieťatu nechceš vziať otca a tak nemáš čo stratiť ale on áno daj vedieť ako si dopadla.

mother221
8. jún 2020

Robi si z teba pi..u, lebo mu to dovolis. Pobal mu 7 slivak a nech taha k macicke. Nebudes mu robit full service a on si bude z teba robit akurat hotel. Sorry, ale ty ho nezaujimas, ma oci pre tamtu. Nestracaj s nim viac cas, neni jediny na svete. Ale ze je cavo bezcharakterny riadne sa musi nechat...

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
9. jún 2020

Ježišmária to je kretén. Prosím ťa o skákaní z okna kvôli takémuto kreténovi ani nesranduj. Najprv som chcela písať úplne niečo iné, ale teda po prečítaní posledného tvojho komentu vidím, že to riadny manipulátor. A kretén. Cítim z tvojich príspevkov, že veľmi dobre sama vieš čo máš robiť a aj čo chceš, resp. nechceš. A fakt nijak nevieš od neho vymámiť vaše rodinné peniaze? Myslím súdnou cestou. Ako ich vybral? Figurovalo v tom jeho meno? najviac ma pobavilo to ako sa narodíš hneď ako zomrieš a do zlej rodiny. No na to by som mu povedala, že keď zomriem, tak môže vziať jed na to, že si počkám na neho a narodím sa do zlej rodiny, priam tej najhoršej - do JEHO rodiny . No čo sa dá už len na takú debilinu povedať 😀 Držím Ti palce a prajem pevné nervy a správne rozhodnutia.

mother221
9. jún 2020

@perdulka7 myslim, ze na to, aby som dakomu poradila nepotrebujem povolenie od ziadnej z mamiciek, ci? A poniektore ste tu na konikove take mudre, ze koniec.... A dost aj necitlive a neempaticke. Nie ste v situacii tohovcloveka a mnohokrat pisete tak utocne a necitlive komenty ze sa mi chce z toho grcat

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierkainka
10. jún 2020

Za 1.Nevazis si samu seba. Za 2.Mas 40,co je celkom fajn vek chytiť ďalší vlak, ktorý ťa dovedie do cieľa. Ten v ktorom momentálne sedíš, je iba prázdny vagón. Za 3. Precitaj si body 1 a 2.

jasminam
10. jún 2020

Píšeš veľmi jasné a uvedomele.Drzim palce,nech rozhodnutie dotiahnes dokonca.Aj keď začiatky budú ťažké,zvladnes to.😘

lidka567
19. jún 2020

Nechcem byt hnusna ale ako to napisat na východe maju poznam par z východu maju ženy deti a tu na západe hľadajú zábavky zrejmäma ženu a vy ste zábavka oni to tak maju nasťahujú sa k nejakej a motajú ju pritom doma deti žena a posiela jej peniaze poslat ho do riti a nenechať sa vycucavat majte hrdosť svoju!🙂