Partner nechce druhé bábo

tanicka123456
23. dec 2015

Ahojte. Prosim o radu. Som s partnerom 5 rokov. Mame 2 rocnu dceru. Teraz sme sa snazili o babatko a tento mesiac sa aj zadarilo. No priatel mi vcera vykrical ze pre neho nic neznamenam ani som nikdy neznamenala ze som len obycajna kurva a ze on sa o nas starat nebude ani platit nebude.som z toho strasne nestastna neviem co je za tym .

ckatka
23. dec 2015

malo informacii aby ti niekto dal relevantnu odpoved.... :/
mozno nejaky jednorazovy skrat, mozno nie...

libka1
23. dec 2015

@tanicka123456 kukam ze si v 2 tyzdni, to sa ako da vediet ze si tehotna? 😕 Vidim ze v ramci sviatkov pokoja a mieru tu prepukli temy o laske k nenarodenym detom zo strany otcov. Dnes uz 2 takato tema co citam a ziram... porozpravaj sa s nim a mozno zistis co je za tym, mozno ma naozaj len skrat a mozno mu preplo uplne

moni244
23. dec 2015

Hm, novozalozeny nick, iba jeden prispevok, takato tema a ten tyzden tehotenstva, jasny faik a len sa niekto zase nudi

buba1993
23. dec 2015

@moni244 buď sa to volá,, fejk " ( píš ako počuješ ) alebo v angličtine fake 🙂 Pekné sviatky 🙂

butterfly333
23. dec 2015

si v 2tt a to si ako zistila že si v 2tt??to počujem prvý krat

guinevre
23. dec 2015

@buba1993 hlavne, pochopili sme, nie? 🙂

liuliu
23. dec 2015

2 tyzden 😀 😀 😀

moni244
23. dec 2015

@buba1993 dakujem za pravopisne okienko, dalo mi to vela do zivota

sono2
23. dec 2015

@tanicka123456absolutne neviem čo tým myslel, musíš ty vedieť, to prvýkrát takýto výstup? Do teraz bol ako med?

sono2
23. dec 2015

No koniec, zase sa tu roztrhla pravopysna bitka. Že vás to bavy A takto na Vianoce😀

sono2
23. dec 2015

@moni244 bože fake to si nevedela? Vieš, že tu, na MK sa musí vysoko profesionálne bez chýb a slengov😀

cecil36
23. dec 2015

@sono2 tu je tolko komisi, ze ani parlement tolko nema... pravopisna komisia, cirkevna komisia, komisia byvalych tem, komisia materskeho mlieka, komisia "decko bez cumla", pribinak komisia.... 😝

caoli
23. dec 2015

@sono2 pravopisna komisia hovori: sa pise slang, ne? 😀 😀 😀

libka1
23. dec 2015

@caoli pis ako pocujes, ne? Nikto nehovori slang 😂

sono2
23. dec 2015

@caoli 😃😃😃😃😃dostala si ma.

@libka1 veď práve, to sú už také slová, že to sa fakt nemusí písať tak. A ja sa priznám, že bežne takéto slová ani nepíšem že fake atď slang a pozná to telefón kotuha jedna, asi preto, že je smart😀 no, čiže kľudne sa môžem pomýliť v takýchto slovách, lebo ich nepoužívam takto maximálne niekedy a aj to nie lebo slangovo nehovorím a ani fake i nenosím.😊😊😊

gebeente77
23. dec 2015

Baby, nelincujte, ja som pri druhom vedela, ze som tehu, tak som si urobila test po 5 dnoch a bola som 😝 Ale inak tiez myslim, ze tema asi nerealna 🙂

sono2
23. dec 2015

Ha ha asi to poznajú tí čo Fejky nosia 😂😂😂😂

sono2
23. dec 2015

@gebeente77 ale veď aj ona možno vie, len by mohla vedieť, že sa počíta tt od začiatku MS čiže je v piatom týždni. Lebo ak v druhom, to ešte len ovulácia prebieha. Prvý týždeň MS druhý do ovu, tretí uhniezdenie, štvrtý nepríde ms čiže od štvrtého relatívne.

A prosím bez korekcie😀😀😀

sono2
23. dec 2015

@gebeente77 a ty čo moja? Čiarky, dĺžniky nemáme?😁😁😁

Mery Krismas😂😂😂

marinablue
23. dec 2015

@sono2 Mery aj tebe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 No a aká zábavná téma S toho vznikla. 🙂 🙂 🙂 🙂

sono2
23. dec 2015

@marinablue veru 😀😀😀

mamutka
23. dec 2015

kym som to zrolovala, zabudla som o com je tema, vdaka tym komentom 😀

mamutka
23. dec 2015

@tanicka123456 a kto ma akoze vediet, co je za tym? Dokopy si napisala len to, ze ste si nazivali v laske a zhode, robili si babatko a zrazu ste sa dobre posekali. Po hadke je dobre porozpravat sa o tom a nie okamzite zakladat verejne diskusie, kde cakas riesenie nejakej mizerne opisanej situacie.

gagik
23. dec 2015

ja sa ani necudujem ze ti toto povedal...ved samo o sebe to ze mate spolu dve deti a nechce si ta vzat o nom vypoveda ze to nie je nejaky lumen.

cecil36
23. dec 2015

Baby, vsetky sa povydavajte ako radi @gagik a bude si zit stastne az do smrti... Nechapem preco si to nedas patentovat.

siska53
23. dec 2015

@cecil36 ja sa vydam.🙂 nas syn si ma vezme za zenu a aj moj partner sa ozeni -,vezme.si ho nasa dcera. 🙂
@gagik manzelstvo este nikomu statny zivot nezarucilo. Mam.dost prikladov okolo seba. Niektorym.sa do rozvodu len nechcelo (ako nasim).

cecil36
23. dec 2015

@siska53 aj mna si chce syn vziat za zenu 🙂

gagik
24. dec 2015

@siska53 lebo zit len tak na hromadke zaruci stastne partnerstvo...sak urcite ze na svete nie je nic zarucene ani manzelstvo nezaruci stastny vztah, ale o vztahu to nieco vypoveda.

cecil36
24. dec 2015

@gagik a co to vypoveda o vztahu? Poznam blbe manzelstva aj dobre vztahy bez papiera. Je to tak indi vindi zalezitoszt, ze sa to absolutne neda pausalizovat.

siska53
24. dec 2015

@gagik a co? Uplny suhlas s
@cecil36 .. Moja segra sa vydala,uz je aj rozvedena a ma noveho partnera. Na co to bolo dobre? A to spolu velmi dlho chodili,aj spolu nejaku dobu zili. A vacsina ludi sa neskor aj tak vezme. Ako moja "au-pairska"rodina -vzali sa,ked mladsia mala cca 6rokov. Dovtedy si zili spokojne a pokojne "na hromadke".
Ja okrem vdovskeho/vdoveckeho dochodku ine dalsie pozitivum oproti "len " partnerstvu nevidim.
Krasne sviatky.