Koľko ste sa snažili o druhé bábätko?

20. mar 2023

Ahojte, viem ze je to individualne a zavisi to od mnohych faktorov ale zaujimajú ma vaše skusenosti. Kolko ste sa snazili o prve dieta vs. o druhe? Ak napriklad prve sa zadarilo hned bolo to tak aj pri druhom babatku? ❤️

sense
20. mar 2023

Prvé hneď a druhe ani po par rokoch

janickacrazy
20. mar 2023

prvé neplánovane a druhé plánovane a hned sa podarilo na prvý šup

dankabetka
20. mar 2023

Ahoj, u nás obaja chlapci na prvú šupu....až bol muž sklamaný 😂😀😅

kacenocka2
20. mar 2023

Prve podla plánu a druhe po pol roku snaženia

tenerifka
20. mar 2023

nic, nehoda, rovnako ako prva

floki1994
20. mar 2023

Prve po troch mesiacoch a druhe hned...ale mame okolo seba extremne vela parov co maju jedno dieta a druhe ani po par rokoch nic, nedari sa...ktovie cim to je 🤔

vandica
20. mar 2023

Tehotná som bola 4krat, všetky 4tehu na prvýkrát. Žiaľ iba jedno dieťa - z prvého tehu. Posledné tehu bolo mimomaternicové, a po ňom sa nedarí.

mrsgrey
20. mar 2023

Prve hneď, druhe cca 5 cyklus...raz asi bez ovulky po kovide..potom som skusila aj inofolik 1 mesiac a vtedy sa aj zadarilo.

trinneo
20. mar 2023

Prve po 4 mesiacoch, potom 2 potraty a druhé dieta po polroku snazenia

simona1306
20. mar 2023

prve po dvoch rokoch , druhe sa podarilo na prvykrat

adka3321
20. mar 2023

prve po 5 mesiacoch snazenia, druhe po 20 mesiacoch

kris_tin257
20. mar 2023

Prvé po 2 mesiacoch a druhé po pol roku 😊

elis248
20. mar 2023

Prvé po 3 mesiacoch a druhé asi po 4-5 mesiacoch. Druhé trvalo trošku dlhšie, lebo som mala kvôli kojeniu nepravidelný cyklus.

sonka333
20. mar 2023

Prvé neplánovane ....a druhé tekmer po 14 tich rokoch

mimi3008
20. mar 2023

1.po 15 mes., 2.na supu

siska53
20. mar 2023

O prve sme sa ani snesnazili a o druhe? Na druhykrat.

krankenschwester
20. mar 2023

Prvé 2roky druhé 2.5roka.

taty
20. mar 2023

Ja mám tri deti a rozdiel je vždy 7 rokov . Doktor nenašiel nic ani u mňa ani u muža . Nemala som antikoncepciu , hormonálny profil robený opakovane a nič . Spermogram u muža ukážkový, všetky vyšetrenia ok .

14janula14
20. mar 2023

Dvojičky neplanovane a teraz druhe tehotenstvo a som potratila. Až teraz som pochopila ze to nie je samozrejmosť 😔

vera55555
20. mar 2023

Prvé na prvú šupu plánované. Druhé sme sa načakali...2 krát potrat jeden sa spustil sám a druhý nebolo srdiečko 😟 no po 2 rokoch sme sa dočkali a tretie prišlo ako blesk z jasného neba 😉 ale tiež plánované ale po tom druhom trápení sme nečakali že to príde tak rýchlo ♥️♥️♥️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
20. mar 2023

Prve hned,druhe hned. Tretie sme sa snazili pol roka, bolo z toho MA. potom sme par mesiacov pockali a opat hned na 2. pokus... ja si poznam cyklus a najma cim viac deti mam, tym tieto veci viac vnimam,citim... zaujimave...

silceb
20. mar 2023

Prvé hneď a druhé takmer po roku snaženia 😉 rôzne pohlavia

milanemila
20. mar 2023

Prve na prvy pokus, druhe na druhy 🤷🏼‍♀️ Myslim, ze takyto “prieskum” ti naozaj k nicomu nepomoze 🙈

autor
20. mar 2023

@adka3321 ❤️ ja prve tiez po 5 mesiacoch a chcela by som druhe babo, len neviem ci sa uz zacat snažiť 🙈 lebo presne moze sa zadarit skor alebo aj o pol roka o rok..

bejka90
21. mar 2023

My prve hned prvy cyklus ale bola som po laparoskopii kde mi vybrali cystu vajecnik aj vajcovod, takze.som sa tesila, ze to hned vyslo. druhe sa snazime 10 mesiacov a zatial nic ;(

zuzkapap
21. mar 2023

Prvé pol roka a druhé prakticky hneď ... Myslela som že bude druhé trvať tiež dlhšie 😂 teraz budem mať rozdiel 1r9m to bude zabava

zuzanaa2010
21. mar 2023

Prve ani nevieeme ako a druhe po viac ako 2 a pol roku❤️🫶🙏

canis_lupus
21. mar 2023

Prvé bola náhoda a druhé v prvý mesiac snaženia 🙈 a to muž s exkou 10 rokov nemohli mať deti (problémy na oboch stranách).

lucikee
21. mar 2023

Prvá na šupu a druhe hneď na druhy pokus. Robila som si ale ovulacne testy a hned sa podarilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre