Partnerovi sa nepáči moja zmena štýlu zo športového na elegantný

radmb
19. jan 2021

Ahojte, pred približne pol rokom som začala obmienať svoj šatník, do vtedy bolo moje typické oblečenie na bežný deň tričko, rifle, mikina ale dostala som chuť na zmenu za niečo elegantnejšie. Postupne som začala nakupovať nové veci a miesto riflí elegantnejšie nohavice, miesto tričiek skôr košele, svetríky, cez leto šaty atď... No na moje prekvapenie to vôbec nepotešilo môjho partnera. Stále mi vraví že sa mu viac páčim v tom pôvodnom, rifle, tričko, mikina a košeľa zapnutá až po krk je ako vraví on ,,asexuálna“ a nohavice sa mu tiež nepozdávajú, lebo v rifliach mám vraj super zadok.
Sme spolu viac ako 4 roky, ja mám 25, on 26. Stále som si myslela že chlapom sa viac páči na ženách skôr elegantné oblečenie, ale ten moj je asi opak. Neviem či je to tým že ma 4 roky poznal v športovom a teraz prišla zmena, alebo sa mu fakt viac páči na ženách športové oblečenie. Mala niektorá z vás podobný problém ak zmenila štýl obliekania?

fliacik
19. jan 2021

Mne sa môj muž strašne páči v obleku, v košeli alebo aspoň športovom saku, ale on sa najradšej navlecie do prvej mikiny, trička a riflí v štýle jogger, ktoré v skrini nájde, sviatočné oblečenie je pre neho nočná mora, aj švagrovi chcel ísť na sobáš v rifliach 🙂 Ale toto je skrátka on, cíti sa v tom dobre a ja ho predsa nebudem nasilu pretvárať na svoj obraz. Priateľovi asi chýba trošku rešpektu a tolerancie,vo vlastnom oblečení sa hlavne Ty musíš dobre cítiť. Na turistiku asi nepôjdeš v sukni a lodičkách, ale ak idete do mesta a "nahodis sa", mal by byt pyšný ako moriak a nie kritizovať. Kašli na hlúpe poznámky, zvykne si. A občas mu urob radosť tými riflami, keď sa mu v nich tak páčiš 😉

miadi
20. jan 2021

Zacni chodit v Evinom ruchu a bude po probleme.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teleskop
20. jan 2021

@radmb som zhrozena z tohoto "No na moje prekvapenie to vôbec nepotešilo môjho partnera. Stále mi vraví že sa mu viac páčim .." musela som ist manzela pobozkat a objat, v zivote by si nedovolil mi komentovat taketo veci, musim ho velmi ziadat o nazor na vizualnu vec aby mi nejaky povedal...otras ze toto moze jeden chlap riesit

amaro
20. jan 2021

Beriem to zo svojho pohľadu. Keby môj muž začne zrazu nosiť tričká bez rukávov alebo tielka, neskáčem od radosti. Alebo obrovské tepláky a taký ten rapper štýl. X ľuďom sa to páčiť môže, pre mňa v tom sexi nebude a veru by som mu to vytkla. Možno mu v tom pripadáš staršie, zrelšie, možno sa mu to len nepáči. Vezmi si to aj opačne, chodíš vždy tiptop nahodená, takú ťa spoznal, tak ho priťahuješ a zrazu bum, materská - tepláky, mikiny, botasky. Čo si má oči vypichnúť keď raz to preňho príťažlivé nie je? Skúste nejaký kompromis, do práce a stretnutia mimo neho sa obliekaj svojim štýlom, keď si s ním trošku zvoľni. Elegantná vieš byť aj v rifliach (môj tiež vraví, že zadok je krajší v rifliach, bývalý zase zbožňoval tepláky 🤷).

teleskop
21. jan 2021

@amaro u nej je to opacne ze teplakov do elegancie..citat s porozumenim

0silvia0
21. jan 2021

@teleskop asi ty necitas s porozumenim,
@amaro velmi dobre precitala ako je to u autorky, len rozvinula myslienku😉

amaro
21. jan 2021

@teleskop Treba poriadne prečítať, čo som napísala....čítať s porozumením

amaro
21. jan 2021

@teleskop A koniec-koncov je jedno, z akého štýlu išla do akého. Pre jej partnera to príťažlivé zjavne nie je a buď teda si bude stále stáť za svojím a je možné, že partner sa bude obzerať aj inde, alebo zvolia kompromis, aby sa aj ona cítila dobre, aj stále bola pekná pre neho. A ktovie, možno jej to nepasuje 🤷

zuzulienocka75
12. feb 2024

@solange7 Áno, aj mne príde táto téma smiešna, ale však.... nikto sa zapájať do diskusie nemusí, takže nechápem obviňovania. Ak jej niekto chce odpovedať a riešiť "problém", tak prečo nie. Ži a nechaj žiť.

solange7
12. feb 2024

@zuzulienocka75 tato tema je 3 roky stara. To si musela riadne hlboko kopat.

zuzulienocka75
29. apr 2024

@solange7 Akože, nejaký problém?