"Pikantné" správy od manžela

dibarbora
20. nov 2014

Neviem ci som divna,ci to pride len mne take alebo je nas viac.Vadia mi spravy typu odfotene prirodzenie,napisane spravy co by so mnou robil keby bol pri mne atd..
Minule,mi tiez prisla taka mms,vymazala som ju,a sla som poslat foto bratovi o nasom malom,aky je uz velky.Takmer som mu poslala tu fotku od manzela.Nechtiac som ju ulozila a pre brata mi vyhodilo hned toto na odoslanie.Ja som taka,ze hned ako je to mozne,klikam co najrychlejsie na odoslanie ale nastastie sa toto nestalo.
Vadi mi to hl.preto,ze neviete kto nejakym sposobom vase spravy zneuzije,je vela dobrich hackerov.Proste som v tomto smere dost opatrna.
Manzel vie o mojom postoji ale aj tak nastoji na tom aby aj on dostal nejaku tu pikantnu mms ci sms a on veselo posiela dalej.
Vdaka za prispevky 😉

blue99
20. nov 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

smiešne, úbohe, a pre mna divnéééé,chorééé,čudne

dibarbora
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabriela255
20. nov 2014

To je minimálne úchyl teda veruuuu 😅 Do pakárne s ním!!! 😀 och, a čo, buď rada, že ma o teba stále záujem a neposiela to iným ženuškám 😉

zuzkavladko
20. nov 2014

No nie aby si bola rada, ze ma tvoj muz o teba zaujem 😀 Ved pozri/precitaj a vymaz. Pripadne nieco pikantne na to odpis a pekny vecer pred vami 😀

soniada
20. nov 2014

@dibarbora vobec to nie je chore, ani ubohe! ani uchyl nie je preco by bol....ved si jeho zena neobtazuje s tym cudzie zeny ...uchylstvo sa inde zacina...podla mna dobre pise @zuzkavladko pozri, vymaz a basta.. heckeri? ovela horsie veci si ludia pisu a posielaju ako nejake prirodzenie... pokym tam nema tvar vedla neho ze sa da identifikovat tak mozes zapriet ze to nie je jeho 😀

velkacica
20. nov 2014

na nete je toľko materiálu tohto druhu, že naozaj nie je potrebné hackovať, navyše ak hacker nevie, kto a či posiela "pikošky". Teda, či nebude robiť zbytočne 😀

krissy1
20. nov 2014

@dibarbora fotky sice neposielame,ale tym,ze mm robi v zahranici si sem tam nejake pikantnosti vymenime:-ň je to podla mna normalne.a mala by si vidiet ako sa pred prichodom tie sms graduju🙂

0silvia0
20. nov 2014

@dibarbora tak ty máš poslať pikantnú mms svojmu manželovi a on to posiela ďalej a všetci ti tu tvrdia že je to ok? Tak potom už nechápem... vám by nevadilo keby vašu "onú" videli všetci manželovi kamaráti? čudné, divné, nepochopiteľné...

andulam
20. nov 2014

@0silvia0 zle si pochopila,co napisala.ona myslela,ze on jej nadalej posiela take sms a mms.

kachniatko17
20. nov 2014

Mne to nevadí ked mi moj mm pošle takú sms alebo mms a priznám sa aj ja sa oplatim podľa mna ked su manželia odluceny na istu dobu aspoň sa potom má na čo tešiť 🙂 mne vadilo ked mal v mobile fotky iných (ztiahnute z netu) veď na take veci má mať mna a nie niekoho iného toť moj nazor ale tiež by mal on respektovat tvoj ze ti to vadí 🙂

0silvia0
20. nov 2014

@andulam ja viem o tom, že on jej posiela sms a mms, ale tak isto to vyžaduje od nej - citujem: Manzel vie o mojom postoji ale aj tak nastoji na tom aby aj on dostal nejaku tu pikantnu mms ci sms a on veselo posiela dalej.
myslím, že som to pochopila správne 😉

zuzkavladko
20. nov 2014

@0silvia0 ako si prisla na to, ze by ich manzel mal ukazovat kamosom? 😲 😲 😲 To by uz bolo zvratene, to suhlasim.

kahlan1
20. nov 2014

@0silvia0 ze on jej posiea veselo dalej nie inde 😉

sylvia225
20. nov 2014

@0silvia0 ja som to pochopila tak, že on vie, že jej to vadí, ale on posiela veselo ďalej ... ale jej tie fotky posiela veselo ďalej, od neho 😉

tanafilip
20. nov 2014

Dievcata..vyvediem vas z omylu...radsej robit toto ak je dlho prec ako by to vas partner mal skryvat pred vami a robit z inymi na nete :( hold su to chlapi...a radsej nech posiela mne ako neakym sukam...vlastna skusenost :( takze budte radi ak sa partner pred vami nehra na slusaka a potajme robi toto z inymi...ok? 😒

bibinka379
20. nov 2014

ach... 😀 😀

tomikejt
20. nov 2014

@0silvia0 ale zakladatelka to nemyslela tak, ze jej fotky posiela inym ludom, to uz by bol iny extrem 🙂 myslela to tak, ze ona netuzi po tom aby on jej posielal take fotky, ale ,,veselo posiela dalej'' svoje fotky zakladatelke. A k teme.. nemyslim ze je na tom nieco hrozne, ale ak by to bolo dennodenne, asi by mi to zacalo vadit 🙂 inak ako pisu kocky vyssie, mozes byt rada ze stale po tebe tuzi a neposiela fotky inej 😉 kazdy mame nieco, tak ak je toto jedina manzelova chyba, prekusni to 🙂

0silvia0
20. nov 2014

@sylvia225
@zuzkavladko
aha, tak asi to tak myslela, ale tým, že to uložila do jednej vety som to pochopila asi zle... ak som to zle pochopila, tak sa ospravedlňujem.

liliuska
20. nov 2014

Bud rada, ze pise tebe, a prejavuje takymto sposobom o teba zaujem, Je omnoho horsie, ked zistis ako ja, ze tvoj manzel posiela take sms a mms...ale inej zene....

tanafilip
20. nov 2014

@liliuska a ked na to prides...to je ine kaffe.. 😖

miska444
20. nov 2014

@soniada presne moj nazor 😉

liliuska
20. nov 2014

@tanafilip ano bol to sok, rozpadol sa mi zivot na franforce, nasledoval rozvod, trapenie a ostala som s malym 8 mesacnym dietatom sama...takze si nevies ani predstavit, co by som dala za to aby som vtedy dostavala tie spravy ja a vedela, ze moj manzel po mne tuzi a je mi verny.

wewika1
20. nov 2014

mna by celkom potesilo, keby manzel v tomto smere prevzal iniciativu a nielen mi na sms s náznakom pikantnosti odpisoval "aj ja ta milujem" 😀 😀 😀 nuz, kazda mame to svoje 😉

irusa
20. nov 2014

@0silvia0 a prečo by mali, veď chce aby poslala jemu..myslím, že určite kolegom a kamarátom to ukazovať nebude

rakywanda
20. nov 2014

aj u nás boli také pokusy, že pošli...povedala som, že nie, vadí mi to, nech si to večer kukne naživo 😀 😀 😀
rešpektuje to. sem tam nejaká dvojzmyselná sms, ale žiadne prasačiny

tanafilip
20. nov 2014

@liliuska verim...ja som mu nato prisla 3*...no az posledny krat mi to potvrdila neaka bezdetna mlada chudera ktoru odrbkaval...stihol vymazavat..no aj tesar sa utne..boli to..no najhorsie je ze po takej skusenosti uz zena tazko doveruje neakemu chlapovi a ak...tak stale bude upodozrievat... 😝

tjaden
20. nov 2014

do riti 😅 to si robiš prdel? fuj úchylka to je riadna no kým nepýta sadomaso tak hádam ok? 😀 priatel si ma zvykol fotiť ked som na seba hodila niečo eroticke ale ked som zistila ako často stráca mobily všetko som mu zmazala však ked ma chce vidieť nech sa príde pozrieť 😀

kiki68
20. nov 2014

Pokial zrovna nesekas do nejakej vyssej politiky,tak Ti to moze byt jedno a nikto Ti taketo foto hackovat nebude. Podla prirodzenia asi nepoznam nikoho ksicht,ci ako? podla nosa spoznas kosa? :D
Prave ja by som sa tesila,ze mi manzel posiela pikantne sms a poslala by som mu nejake prso,alebo taky zaber,kde neni vidiet ksicht a teda nech si to hacke kto chce, po kozach sa nikto patrat nebude 😀
Bud rad,ze to manzilek neposiela nejakej inej a nenajdes nejaku sms s poslanym vtacikom,ale pre inu damu. Takze tak. Chudak muz,ked ma takuto zenu,co toto povazuje za pruderne.

lenkatajomna
20. nov 2014

@dibarbora ahoj podľa mňa je to úžasné, navyše ak ste už nejakých tých pár rôčkov spolu 🙂 Podľa mňa mu kľudne pošli aj ty svoje je to dobrý základ pre "večernú romantiku".

luciferkax
20. nov 2014

Neviem, či som vadná, ale u ás doma je to aj pos iedmych rokoch manželstva bežníá komunikácia :D :D hlavne ked som ja v robote dlho často, alebo o na školení :D :D