• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Podvádzal ma 5 mesiacov. Čo ďalej?

27. apríla 2011 
@dadis @dari kde vidíte príspevok od tej niki283 ? Prvý príspevok od nej vidím zo včera o 14:28 a to je už odpoveď pre dadis
22. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 zavreli jej temu, presmerovali to sem, no zabudli skopirovat prispevky http://www.modrykonik.sk/forum/tema/krute-prebudenie-nevera/
22. apr 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadis ďakujem :slight_smile:
22. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niki283,čím skôr pochopíš,že toto je len predlžovanie agonie vášho vzťahu,tým lepšie pre teba,....čím skôr pochopíš,že musíš žiť svoj život a nebyť tak závislá na nejakom mužovi,tým lepšie pre teba....čím skôr si dáš veci "do poriadku" v hlave,v reáli i po právnej stránke,tým lepšie pre teba i tvoje dieťa....držím ti prsty
22. apr 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vam, za vsetky povzbudive odpovede, aj za tie ostatne...... A teraz ma mozno vsetky odsudite, ale je to moje rozhodnutie a cenu, ktoru za to zaplatim uz poznam. Ostavam s otcom mojho dietata a vezmeme sa. /keby nebolo jej, tak sa to nikdy nestane, za ziadnu cenu sa nechcel zenit :slight_smile: /Uz mame datum svatby a aj obrucky objednane. Nebude to sice svatba o akej som snivala, ale bude moja. Budu tam iba svedkovia a nasa dcera. Budem musiet akceptovat tu zenu, a viem, ze to nebude lahke, ale uz to nemoze boliet viac ako to bolelo. Budeme zit v nadhernom dome, do ktoreho sme sa pristahovali pred dvoma mesiacmi, budeme chodit na skvele dovolenky a predlzene vikendy, nebudem musiet rozmyslat ako vyzijeme z materskej a kazda dalsia bude "iba" ta druha.... Nikto z nasho okolia nebude vediet ako je to naozaj. Dnes sme si to vyskusali, vsetci su spokojni pretoze navonok posobime ako nekonfliktny a milujuci sa par a tak to aj ostane. Mozno to nie je zivot aky som snivala, ale rozhodne lepsie ako sa tlacit v dvojizbobom byte s dcerkou a rozmyslat ci mame na chlieb /to trochuprehanam/ Takto s nou bude jej otec 5 vecerov do tyzdna a moja dcera bude stastna, ´jej otec ju napriek tomu vserkemu naozaj miluje a ja chcem verit , ze pride den, ked ho prestanem milovat uplne a budem si ho zase vediet vazit ako cloveka a otca a potom mozno nebudem stastna ale aspon spokojna..........
24. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niki283 :confused: fíííha,tak teda ti držím palce-úprimne! ale rozhodne neviem,či je to tvoje rozhodnutie správne-a ani nik to myslím v tejto chvíli nevie...ale ja by som nemala odvahu.obdivujem tvoje rozhodnutie-lebo ja to vidím tak,že si šťastie svojej dcérky a spokojnosť postavila ako najvyšší cieľ v svojom živote/veď to my matky všetky :wink: / ale na úkor svojho šťastia-myslím partnerského...teda aspoň zatiaľ.ale život je vrtkavý-takže nevešaj hlavu-možno budeš aj ty raz šťastná-nech to šťastie nájdeš v čomkoľvek alebo v komkoľvek-a nebudeš sa musieť uspokojiť len s tým,že si spokojná :wink: ja v to pevne verím-pretože teraz si vynaložila nadľudské úsilie pre zachovanie rodiny a otca pre dcéru-a takýto čin sa v živote určite cení-a verím,že ty budeš ocenená raz ÚPLNÝM šťastím!! :slight_smile: držím palce a prajem peknú svadbu :wink: teda-bude krásna-lebo tam budeš mať svoj poklad-malú princeznú. prajem krásne dni a pokoj v duši :dizzy_face:
25. apr 2011 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac suhlasim s tym, co si napisala... @niki283 prajem len to naj
25. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadis :wink: díííky :dizzy_face:
25. apr 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamac dakujem Vam, nie je to jednoduche, ale zatial to zvladam
26. apr 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niki283 :dizzy_face: tak teda sa všetci držte :wink: až život ukáže,čo bolo dobré-ale aspoň ten pocit,že ste pre to urobili maximim-bude dobrý :slight_smile:
26. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niki283 Je to Tvoj život, Tvoje rozhodnutie.. každopádne len poznámočka: je to naozaj láska, ak človeka, ktorého ľúbim, nútim žiť život, aký nechcel a s človekom, ktorého nechce? Je to láska nútiť ho žiť uviazaného k balvanu? Túto dilemu som riešila vo svojom živote, keď mi manžel z minúty na minútu oznámil, že má inú a že ju ľúbi.. Viem, ako strašne to bolelo.. že to bolo peklo.. ale aj tak som mu v novom vzťahu nijak nebránila.. lebo ľúbiť neznamená človeka väzniť a zneužívať.. ale byť rád, že ten druhý je šťastný aj keď je preč..

Stalo sa to pred dvadsiatimi mesiacmi a už dávno neplačem.. bolesť prebolela, srdce sa hojí, láska k nemu skončila v priebehu pár týždňov od jeho odchodu.. a aj keď je to občas ťažké.. bolo to z mojej strany dobré rozhodnutie..

Máš pravdu, čo sa týka financií počas materskej.. ale dočasné "podržanie si" manžela je podľa mňa rozumnejšie ako celý život v takom citovom marazme, aký Ťa čaká.. V preklade povedané: premýšľaj ako sa po materskej postaviť na vlastné nohy.. a začni si robiť tajné úspory.. tento Tvoj partner totiž nie je partnerom pre život.
27. apr 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok