Podviedla som priateľa

majkael
29. apr 2014

Ahojte kocky. Zalozila som si tu novy profil z pochopitelnych dovodov. Nie som ziadna tipu inbloom. Poprosila by som vas o radu, o vas nazor. S priatelom (otcom mojich deti) sme spolu 3 roky aj par mesiacov. Mame spolu dve krasne deti ( 2 roky,7mesiacov). Zo zaciatku bol nas vztah velmi tazky, otehotnela som po dvoch mesiacov znamosti. Ostali sme byvat u svokrovcov,nakolko on nikde nerobil. Bolo to tam peklo,byvali tam dalsi jeho dvaja bratia aj s partnerkami,dennodenne hadky boli normalka. Ale nemali sme na vyber nakolko moji rodicia zomreli. Priatel nikde nerobil,zacal az ked som bola uz v 7. mesiaci. Z porodnice sme isli uz rovno do podnajmu sami,odmietala som ist k svokrovcom aj s babatkom. Prve mesiace boli tazke,nepomahal mi s nicim, ani domacnostou ani s malou dokonca prestal chodit do prace. 3 mesiace sme zili z mojej materskej, po troch mesiacoch som sa odhodlala ze pojdem do roboty ja . Tak som aj isla,on ostal doma s malou. Pracu som mala iba slusne platenu brigadu,kde som odchadzala na cele vikendy ( stvrtok-nedela). Vzdy ked som prisla domov somnou len krical ze on s malou uz nebude ale nechcel ani do roboty. Samozrejme peniaze chcel, chodil podavat zapasy a hlavne na automaty kde vsetko preflakal. Takto to trvalo cca rok,pokial som neotehotnela druhy krat. Chcela som ist na potrat ale aj som velmi tuzila po druhom babatku. Bola som uz objednana ale som to rozmyslela. Pokial som chodila do prace tak sme sa tak pohadali ze ma nie raz zbil. Tak ze som mala modre,fialove ruky. Vsetci mi hovorili aby som ho nechala no nestalo sa. Ked som ostala teda tehotna zacal chodi do prace, nejake peniaze mi ostali z jeho vyplaty ale velmi vela ich prehral. Ked som bola asi v tretom mesiaci tak ma zbil tak ze ma celu dokopal,dofackal. Krce som mala nehorazne,no uz som mala malu a nemala som kam odist. Cele tehotenstvo sme sa hadali,krical mi aka som tucna,skareda. Ked sa mali narodil sme sa prestahovali do dalsieho bytu kde si nasiel konecne dobre platenu pracu. Teraz mi dava viac aj na domacnost, nechodi na automaty no podava zapasy. Cize je to asi to iste. Dost casto sa hadame za uplne somariny. Zacne hystercit uz len zato ze nevie si najst ponozky alebo mali vykrikuje. Pred nedavnom som stretla jedneho chlapa, je rozvedeny a ma 8 mesacnu dcerku. (manzelka ho podviedla den svojej svadby). Deti vcera zaspali,priatel bol v nocnej a brat doma. Tak som isla von snim na chvilku si pokecat, nakoniec sme boli spolu asi 5-6 hodin. Bolo mi snim krasne,zazila som nieco co este nikdy. On mi uz aj predtym rozpraval ze kumne nieco citi, ze nech si pobalim deti a nech idem knim byvat. Ma obrovsky rodinny dom a maju penziony (skratka je z dobrej rodiny). Samozrejme mi povedal ze mi da tolko casu kolko len chcem aby som si to vsetko rozmyslela. Neviem co mam robit, neviem presne ci ho lubim,ale citim knemu nieco zvlastne. Mozno je to len nejaka istota,neviem to pomenovat. Viem ze mu neslo oto aby ma iba dostal. Povedal mi ze mu je somnou prekrasne a ja som to citila rovnako. Chodi sice prec do zahranicia robit ako je Azia,Amerika ( zvarac). Teraz by mal ist na 3 mesiace do Afriky ale povedal ze ak sa rozhodnem ze to skusime tak nikam nejde,aj napriek tomu ze by tam zarobil 3x tolko ako tu na Slovensku. Chcem aby isiel,aspon by som mala cas si to rozmysliet. Viem ze to vsetko mysli vazne,uz sa rozpraval aj so sefom aby mu dohodil zakazku tu aby nemusel odist na tak dlho. On ma malu dcerku a ta je s jeho ex. Uz sme sa bavili aj otom ze by sme si malu zobrali ksebe, ona je este mlada,ma 20 rokov a to uz ma druhe dieta. Prve mala v 16 ich. Zobral si ju a aj tu malu osvojil (starsiu) ale po rozvode otcovstvo dal zrusit. Nema urcene este ani vyzivne,ale mesacne jej posiela 300 eur aby mala mala vsetko. Kupuje malej vsetko co potrebuje,plienky,mlieko skratka vsetko. Viem ze keby sme vsetci spolu tak je ten najlepsi otec. Len sa bojim ze neskor to bude moje,tvoje deti a nie nase aj ked zatial vsetko vidime ruzovo,len velakrat realita je ina. Ale z druhej strany mi viac zalezi na stastie deti ako svojej. Deti otca zboznuju,no ja knemu uz nic necitim. Momentalne zabezpecuje nasu rodinu ale neverim tomu ze sa zmenil. Za chvilu pride zase obdobie ked prestane chodit do prace a zase budem musiet hladat sposob ako vyzit. S detmi mi vobec nepomaha ani s domacnostou,on len povie ze chodi do prace tak doma nic robit nebude. Miestami som uz zufala, lahnut si idem velakrat s placom no vela to nepomoze. Prosim poradte mi. Dakujem za kazdu reakciu.

stefka33
29. apr 2014

@svetluska82 Ja sa asi dnes vzdám muža, lebo ma serie. 😉 Len kam ho umiestniť? 😀

lyzzy
29. apr 2014

@stefka33 ....ved do skrine ho daj.Daj mu aj nejaku lampicku aby sa nebal 😀

macamac
29. apr 2014

@adri266 nemá síce 20, ale tak cca 23 😅
ale napísala:
nemám 20, kiežby 😀 😀
ako keby mala pred dôchodkom 😉

alexanotbad
29. apr 2014

@majkael : ja by som rozhodne neostala s chlapom, ktory by ma udrel! utekala by som kadelahsie. ani sa nenazdas a moze zacat bit aj deti.
a ci byt s tym druhym, to Ti nikto radit nemoze. pocuvaj svoj siesty zmysel. drzim palce.

kejtinka
29. apr 2014

@stefka33 vzdat sa otcovstva a zrusit ho su diametralne odlisne veci. Ver ze ho poznam,a teda urcite nie z googlu 🙂

mahalo
30. apr 2014

Zivot ti dal sancu na lepsi zivot...tak preco vahas? Sory ale pokial je pravda to co si napisala o tvojom muzovi...tak nie je dovod ostavat s chlapom co ta mlatil a ponizoval!!!!!!!!!! Deti otca nemusia stratit, moze si ich bravat na vikenda atd, moznosti je vela...ked to neskusi, je ooobrovska sanca ze to v buducnosti budes lutovat, ale uz bude nskoro 😲

mariuskaa
30. apr 2014

ˇ

adri266
30. apr 2014

@macamac jasne, ak ma brat 20, tak ona nebude mat 35 😉
@lyzzy no ja by som ani lampu nedala 😀 😀 😀

adri266
30. apr 2014

@lyzzy ked mna tak stvu tie zienky ☹ Nechaju sa tyrat, nechaju si urobit deti proti svojej voli, dostanu do pruseru seba aj celu rodinu, a potom chudence deticky 😢 😢 😢
A dotycna, ked ju tehotnu kopal, tak nic nerobila, az teraz, ked sa vyspala s inym, super, par orgazmov, kym bracek babysitoval, a uz je pripravena sa vydavat 😖 Chapes??? Neuteka kvoli detom, ale kvoli inemu chlapovi...proste je to nad moje chapanie 😔

happyfrog80
30. apr 2014

@majkael mohla si cakat ze ti tu budu mudrovat ,ja ti ale tiez neporsdim bo si v tazkej sytuacii,vies keby si odisla od svojho k inemu,ako by reagovalo okolie?Ze si vies co.Bolo by lepsie keby si isla hned od hentoho niekde do podnajmu kde moze tvoj novy pruatel obcas prist ,ty ho viac spoznas a ak to bude fakt stastie pre teba tak sa odstahujs s detmi k nemu.Inak to nevidim.Ten tvoj terajsi sa uz nezmeni,urcite bude stale investovat do blbosti.Drz sa .Tak moc ti prajem aby si naslatak dobreho muza ako mam ja

macamac
30. apr 2014

@adri266 ale nie,to som si jej vek nevymyslela, veď zas prečo 35 ročná nemôže mať 20 ročného brata? 😉
ale keď sa jej pýtali, prečo neodišla pri prvom dieťati, tak písala, že mala 20, nemala rodičov a nemala kam ísť
a keďže to prvé má už cez 2 roky, tak ona má cca 23 😉

lyzzy
30. apr 2014

@adri266 ....je to aj nad moje chapanie.Neriesim

adri266
30. apr 2014

@macamac ale to je velky rozdiel oproti 20rocnej 😎

macamac
30. apr 2014

@adri266 😀 to teda je 😀 😉

nefertitiavi
30. apr 2014

tazky zivot, hnusny chlap - ten prvy☹ ale na druhom sa mi tiez nepaci jedna vec, preco rusi otcovstvo, to dieta za to nemoze. tosa par rokov tvaril ako uzasny otec a potom to bez mihnutia oka zahodi☹ no dakujem pekne za takeho otca

adri266
30. apr 2014

@nefertitiavi ved to je bezne spravanie sa ludi v dnesnej dobe. Zial. Zober si kolko manzelov, manzeliek, matiek a otcov kvoli par minutam rozkose opusti celu rodinu....

tomiholjubavi
30. apr 2014

necitala som k comu ste dospeli, ale radim ti, nech to vyskusas...horsie ako s kretenom co kope tehotnu zenu to aj tak nebude...radsej byt sama ako s hentakym....@majkael

nokinecka
30. apr 2014

@majkael ja len velmi v skratke: od sucasneho by som okamzite odisla. Ak si mala pomer s tym druhym chlapom, tak k nemu asi naozaj nieco citis. Necakaj, az ti zase bude ublizene, nedajboze aj detom a utekaj za stastim. Toto by som urobila ja. Drzim palce 🙂

lyzzy
30. apr 2014

@stefka33 ....pocuj,kam si dala toho svojho muza vcera?.....povedz mu,nech sa pomkne....posielam tam svojho...alebo nech si ho aj niekto adoptuje. 😠

stefka33
30. apr 2014

@lyzzy No však jak si mi poradila - do skrine 😉. A čo ti vyviedol?

lyzzy
30. apr 2014

@stefka33 ....dufam,ze mas priestrannu skrinu......vies co?.....niekedy staci iba to,ze je 🙄

kliara
30. apr 2014

@ majkael - protirečíš si. Najprv píšeš, že si otehotnela už po dvoch mesiacoch známosti, hm, veď to si ho ani poznať nemohla. ešte poriadne. Potom píšeš, že on nepracoval, býval u rodičov, váš vzťah bol veľmi ťažký... A keď sa ťa prispievateľky pýtajú, prečo si s ním vlastne ostala, keď ťa ako tehotnú tĺkol, kopal, tak zrazu napíšeš, že tomu nerozumejú, nezažili nič podobné a tvoj manžel bol na začiatku skvelý vo všetkom? Tak neviem, už len to, že bol dlhodobo nezamestnaný (o ďalších problémoch, ktoré si popísala ani nehovoriac) naznačuje, že skvelý vo všetkom ani zďaleka nebol.

kliara
30. apr 2014

@ adri266 - ani ja to všetko nechápem. Navyše vzťah s ďalším chlapom začala Majkael opäť z nesprávneho konca, opäť sexom. Sexom s chlapom, ktorého sotva pozná. Už len dúfať, že tie tabletky naozaj berie.

sono2
30. apr 2014

@majkael
Ja ťa nechápem, ani som to nedočítala. Nepochopím typi ako si ty . Ale máš krásne deti o ktoré sa snažím. Takže ak si niekoho našla, choď s ním. Horšie byť nemôže. pre mňa je takéto konanie nezodpovedne . Veľa šťastia.

svetkaadamko
30. apr 2014

@majkael nejak si stichla 🙂 na jednej strane ta chapem,ze si sa tu prisla vyzalovat a nie citat utocne spravy,ale na druhej strane..ako tu uz niekto napisal,kazdy si je strojcom svojho stastia a aj napriek tomu,ze ti rodicia umreli ako 17-rocnej,tak sa stale da so zivotom nieco robit a nie spadnut do vztahu s takym grazlom,ktory ta mlati a dokonca aj ako tehotnu a ty si stale s nim, neverim,ze si nemala nikoho kam by si mohla odist, aj ked chapem,ze ako tehotnej je to o to tazsie. Poznam v mojom okoli zenu,ktora v zivote vystriedala dost muzov a kazdu dceru ma s inym (ma 4) a stale pada do vacsich s*aciek,nema kde byvat,nema pracu a jednu skolopovinnu dceru.
Je neskutocne nezodpovedne,ak matka dovoli,aby jej muz ublizil detom,aj ked bolo este len v brusku,zrejme aj teraz by to dokazal urobit,ked je taky nervak.
Ja sa priklanam k nazoru,ze by si mala najprv ukoncit jednu kapitolu, postavit sa na vlastne nohy,snazit sa hlavne DETOM vytvorit podmienky na poriadny zivot a tak sa rucat do dalsieho vztahu. Lebo ako tu niekto spominal,je zvlastne,ze chces od neho odist kvoli inemu,miesto toho,aby to bolo pre blaho deti.
Dufam,ze sa rozhodnes ZODPOVEDNE.

niveacremik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz