Pomoc so vzťahom

xxxibaja
2. feb 2014

Mile mamičky chcem sa spýtať a poradiť už poslednu dobu nevladzem mam pocit že ma priatel podvadza mame spolu dieta ma 2 roky... žijeme u mojich rodičov ale horšie je ako to je medzi nami ked sa ho niekedy niečo spýtam neodpoveda mi alebo ma ani neneha dohovorit.. ja mam potom nervi a potom vybuchnem pohadame sa a on odide... ja už fakt neviem čo mam robiť ked ma žena take divne tušenie že ju muž podvadza je to pravda či to su len moje domyšlave myšlienky ja viem že to tu niak moc toto nepatry ale namam sa niak s kim poradit...:(

janush
2. feb 2014

v kazdom vztahu je to ako na hojdacke, maloktory je idealny... nevypytuj sa ho stale kde a s kym bol, skus prelomit lady.. mozno v tom ani nie je zenska, ale ine starosti... financne, vztahove, rodinne, pracovne... skus najprv tam patrat

xxxibaja
autor
2. feb 2014

ja sa snažím ako nestažujem sa stara sa o nas snazi sa zarobiť aby sme sa mali lepšie a mohly ist do vĺasneho ale niekedy to tak vypada poviem pravdu sme mlady a možno je to tim že je ešte trochu decko v spravani provokuje ma ale ja cchcem mat normalny vztah v ktorom budem mat oporu chlapa...

siska765
2. feb 2014

@xxxibaja Hmmm,tazko posudit len z slov ci ide o neveru alebo nie.Mozno len nedokaze zvladat niektore situacie tak ako ty a potrebuje viac casu, muzi nemaju radi uhundrane zeny a stihacky,to znamena ze pokial nemas dokaz jasny,ze ta podvadza,tak to ani neries lebo v tom fakt moze byt nieco ine a mozes len shorsovat situaciu.Ja by som ho pozorovala ako sa sprava,bola normana ako vzdy,a koniec koncov ak by za tym aj niekto bol,tak skor ci neskor vyplava pravda na povrch.Hlavne nestresuj a trochu polav z emocii

xxxibaja
autor
2. feb 2014

@siska765 dakujem mOzno mas pravdu len chcem pocut nazor aj od inych zien mozno by som mala polavit len niekedy to je taske..... neham tomu cas a uvidime

siska765
2. feb 2014

@xxxibaja prosim 🙂 jasne ze clovek potrebuje niekedy pocut nazor aj inych a hlavne ludi,ktori do toho nie su vobec zakomponovani,takze na to nie je nic zle.Vsetku svoju energiu radsej vloz do synceka a netrap sa 🙂 neboj bude dobre 😉

adka0987
2. feb 2014

@xxxibaja nemusi ta podvadzat aby zavrel za sebou dvere a nenechal ta dohovorit .Mozno nieje nadseni stoho ze byva u svokroucou chlapi to znesu horsie nez zeny 😉

xxxibaja
autor
2. feb 2014

@adka0987 možno máš pravdu ale naši sa do nás nestaraju a byvame tu len s toho dovodu lebo nam pomahaju aby som si dokončila školu...... Lenže čo si mam už o nom myslieť.... Už ta napadá hocičo

nigguska
3. feb 2014

@xxxibaja ahoj,tak ako pisali baby vyssie....mozno ta fkat nepodvadza a uz mu tvoje reci o tom kde zasa bol a skym bol lezu na nervy.....mozno ma nejaky zdravotny problem alebo mozno problem v praci...a mozno ho uz fakt "sere" byvanie u tvojich rodicov...ziadne sukromie....nestaraju sa do vas?do vasej vychovy?nedavaju ti rozumy?za tym moze byt hoci co a nie nevera...pokial nemas fakt dovod tak to neries....zbytocne zo seba robis harpiu....nechaj ho dychat...to prejde...a ked nie,tak sa sam prizna alebo sa to nejako prevali....hlavne by som to neriesila...aj ked sa to tazko hovori,ale je to tak....kedy ste naposledy boli spolu niekde vonku...sami dvaja?kedy ste mali naposledy "kvalitny" sex? vies,mozno mu chybas ty! a takto to dava najavo.....

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz