Potrebujeme manželskú poradňu

patka23
22. aug 2014

Ahoj maminky, nepoznáte niektorá dobrého psychológa alebo psychologicku? Alebo, nieje tu nejaká dobrá dusa, ktorá by vedela dať skutocne dobré rady do vzťahu? Mám pocit ze nám bude treba pomôcť. dakujem

zuzanockamt
23. aug 2014

@simik22 po narodeni dietata sa meni nielen muz,ale aj zena - vidim to na sebe ... mozno to nenastava u kazdeho, ale u niekoho ta zmena je 🙂 😉 ... a nemusi to byt zakonite k horsiemu, ale clovek je iny

simik22
24. aug 2014

@zuzanockamt ja som tak myslela, ze ako sa z muza moze stat po narodeni dietata nieco taketo.

hope87
25. aug 2014

@patka23 ved to sa ani vo svojej vlastnej domacnosti nemozes citit uvolnena a v pohode, ked musis okolo neho chodit stale "po spickach" len aby nahodou nevybuchol...nehnevaj sa ale tvoj muz ma velky problem...v prvom rade by mal navstivit psychologa...mozno ma nejake problemy sam so sebou a vybija si to na tebe a psycholog by mu mozno dokazal pomoct a odporucit dalsie kroky...az potom, keby to nezvladol psycholog, by som riesila psychiatra...ale to je otazne, ci bude mat zaujem...aby ta aj za to riadne nezhukal...lebo poviem ti, ze toto vobec nevyzera dobre...a to si nam tu napisala urcite len cast z toho mnozstva, co povyvadzal...uz by som sa zacala naozaj bat, ci to jedneho dna neprejde aj do fyzickeho nasilia...lebo teraz sa este "kroti" ...zuri a bucha do inych veci...ale je to predsa len predzvest niecoho velmi agresivneho...je obdivuhodne, ze mu chces pomoct a ze ho stale lubis aj napriek jeho vybuchom...ale netrp to dlho a mysli na seba a hlavne na vase dve male deticky, lebo pri takomto spravani sa ozaj treba mat na pozore...drzim ti palce, aby vsetko dopadlo dobre...

patka23
autor
26. aug 2014

@hope87 krasne dakujem.....no davam si pozor ako viem, ale aj ja som iba clovek.....velmi mi na nom zalezi a nesmierne ho lubim, ale naozaj sa mi to nepaci.....dnes ma tiez za nieco zvozil a isiel spat....to spravi vzdy ked nastane problem, alebo chcem nieco poriesit a podiskutovat......nervy, nadavky, urazky a spanok, alebo odchod:'( mo co, nejako to vybojujem.....ved ako sa hovori, v dobrom aj zlom v zdravi a v chorobe atd......ja sa nevzdam bez boja nikdy a tu ide ozaj o velmi vela......rodina a stastie v nej je dost silna motivacia riesit

bordor
26. aug 2014

@patka23 skús riešiť s ním veci ráno alebo počas dňa .... nie večer.... samozrejme ho to neospravedlnuje, je to len taká malá rada

patka23
autor
26. aug 2014

@bordor skusam, ale nedari sa mi:( vzdy to dopadne naprd:( kedykolvek to je, bud odide abo si lahne spat...jednoducho utek od situacie:( musim nieco vymysliet, bo takto sa to neda.....

patka23
autor
26. aug 2014

@bordor a dakujem za radu😉

hope87
27. aug 2014

@patka23 tak to si napisala trefne...v dobrom aj v zlom...len aby toho zleho nebolo az privela...a uz si mu povedala, ze to uz takto dalej nejde a ak sa nerozhodne nieco so sebou robit (psycholog resp. nieco ine), ze od neho odides? lebo mozno si naozaj neuvedomuje vaznost situacie a toho, co robi...ale na druhej strane, vzhladom k jeho vybusnej povahe, neviem, ci by to bolo aj mudre mu to takto povedat, lebo nevies, coho by bol schopny...naozaj ti nezavidim tvoju situaciu...ale vidim, ze si naozaj ochotna urobit maximum, aby to bolo lepsie...

patka23
autor
27. aug 2014

@hope87 tak par krat som to medzi recou spomenula, ale aj keby som mu znova povedala, asi by to skoncilo tym, ze by na mna vytiahol ze aj tak nemam kam.....ale to nevadi.....

moncsi1208
27. aug 2014

@patka23 ahoj,baby,ktore ti pisali ze nie je s nim nieco ok,potvrdim.dodala by som to,ze je aj dobry herec.vdakabohu,nezijem s takym,ani nechcem,ale mala som znamost manipulatora,nieco podobne som zazila.nechcem ti vziat iluziu,ale chcela by som ,aby polozila otazku len pre seba,ze co sa zmeni,ked idete do poradne?on tam si zahra na "mea culpa",sprava sa,ako by pochopil svoju chybu a potom doma nasleduje teror.prepac,ale jeho spravanie nesvedci o laske a o ucte,co slubil.nesmies s nim marnit cas.ale to je tvoj zivot,ty vies najlepsie,co chces,ake prostredie chces pre TVOJE deti,ved ocividne o nich nema zaujem.je ako nevychovany decko,tak ho vrat mame,nech jeho vychovu dokonci alebo ho posle na psychiatriu.zi zena a bud na to pysna,neponizuj sa a ani nedovol,aby ti niekto urobil,je len tvoj manzel a nie tvoj vsemozny pan,nie si psom ani handrou.navstiv poradnu,ano,nech ti odbornik vysvetluje urcite veci o principe.prajem ti vela vela sil.drzim ti palce

lalinko2010
27. aug 2014

@patka23 ahoj, - ved ako sa hovori, v dobrom aj zlom v zdravi a v chorobe atd......ja sa nevzdam bez boja nikdy a tu ide ozaj o velmi vela......rodina a stastie v nej je dost silna motivacia riesit - ty sa čítaš???? ty nemáš šťastnú rodinu a duplom nie tvoje deti! oni toto všetko vnímajú, a kecy tipu - malá na ňom vysí??? a čo???? teraz to necháme tak aby otecko mamičke po hlave skákal a nadával je - taký slovník čo má tvoj manžel, nemajú ani v kravíne na družstve!!! Má 25 rokov, tvoj manžel ak som dobre čítala, čo bude o 10 rokov, bude ti dcéra nadávať slovníkom svojho otca??? Sa zobuď, ja by som na tvojom mieste ho častovala takým istým spôsobom - aké dostanem také vrátim! Toto bez debaty, ty debatuješ, sama so sebou, máš monológ a ty si myslíš že ťa počúva???? kašle na teba, jediná možnosť - na súd, rozvod, výživné na deti, seba a strčiť mu to pod nos spôsobom - ak sa nenaučíš správať pred deťmi tak ich neuvidíš! Naše deti nebudú počúvať krčmový slovník! A zbohom! Tu žiadna poradňa, nič, radikálne riešenie!
Toto keby som mala doma ja tak zbohom, manžel má tiež muchy, že dovi dopo ale toto si nedovolí aby po mne vrieskal, nadával a podobne, má tiky že zatvorí dvere, nevidím nepočujem - ale ja riešim už radikálne! Dosť bolo, takže to rieš aj ty a ber ohľad na deti!!!!! šťastná mama šťastné deti!

bellinda76
3. sep 2014

myslim,ze nieco podobne mam ajjadoma..aj u nas je to zle...a stale zavsetkym na vine som ja

patka23
autor
3. sep 2014

@bellinda76 hmm, ako na nich, ze? No u nas je teraz nejakych par dni klud....zrazu mi zacal pomahat a motka sa okolo mna aj ked nieco robim....klopklop musim si zaklopkat....a uz sa snazi byt pokojny a vyzera to fajn....snad to potrva dlhoooooo.....a ty ako to mas?

kiki68
4. sep 2014

@patka23 chod na veterinu a vypytaj si diazepam, povedz,ze mas psa epileptika, ked to manzilka chyti,tak mu stiahni nohavice a sup tam celu tubu 😀 a mas na par hodin pokoj 😉

Niekedy nemozem uverit,ake tvory maju zeny tuto na MK za manzelov. Proste ako moze ignorovat to,ze jeho spermie boli v danom momente pritomne a oplodnili vajicko a teraz sa tvari,ze sa o tie vysledky snazenia nepostara ani na hodinu? Myslim,ze si si Ptka vzala dobreho egoistu, ja mam takeho svagra,to je tiez taky lenon, hlavne aby bol klud tak tiez vsetci skacu ako piska, teda s vynimkou mojho muza,ktory ho poslal niekam. Viem,ze takychto chlapov je asi velmi vela,co sa spravaju ako male deti,ked im neni 100% po voli.
Fakt na psychiatra taketo pripady. Alebo na rozvod. Lebo deti preberu ten priklad a potom z toho budu mat same problem.

vianne
8. sep 2014

napisalo ti to tu viac zien predomnou...potrebuje v prvom rade lekara...ale moze to byt tazke ho tam dostat. zvaz pomoc rodiny, priatelov proste im porozpravaj aky je, a ze potrebujes aj ich pomoc. lebo jeho spravanie moze myt sposobene chorobou, nejakymi inymi problemami (v praci napr.) a on si ich nevie inak vybit ako na tebe, lebo si poruke.bud opatrna, skus si jeho vystupy nahrat nenapadne na telefon a potom mu to pustit ked bude v klude, mozno vtedy zbada co robi. v pripade ze sa ti nepodari ho dostat k , mysli na zadne vratka, lebo sa to coskoro moze zvrhnut aj na to. ze v afekte by mohol niekomu z vas ublizit...

bellinda76
9. sep 2014

Moja.ked to čítam akoby som o mojom vzťahu čítala.len u nás je za tým správaním alkohol...to ho robí výbušného.za triezva..je ako baránok.ani rozprávať.nevie.smutné,škoda,ze skôr som to nevidela.my mame 3ročného chlapca...a myslím..aj on vie,ked kričí čo sa deje..ja už uvažujem nad rozvodom...už neberiem ohľad,ze ho ľúbim.on nás ľúbi,ked sa dokáže tak zle chovať k nám...nadáva,hádže po byte,dokonca na mňa už aj pluje..asi od zlosti.ktora by to vydržala???

bellinda76
9. sep 2014

@patka23
Už som odpovedala...je mi to ľúto.DO Vzťahu v ktorom býva láska...zvlášť,ze sú tam detí takéto správanie nepatrí.aspoň ja s tým žiť nedokážem.

patka23
autor
14. sep 2014

Uz som mu povedala o MK....neni dobre.....chce si to precitat....no po jeho reakcii ked som mu to povedala sa bojim ako by to dopadlo☹ jednak zas krikom, vycitkami a slzami v mojich ociach:( neda sa ta tema nejako vymazat?

lucka011
14. sep 2014

@patka23 ahoj. Nezapojila som sa do diskusie, len tak som si toto otvotila. Neviem ci sa diskusia da vymazat ale skus napisat adminovi ci by to nevymazal on.
Inak vela stastia a sil vo vztahu... 😉

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolonka
14. sep 2014

@patka23 ...jedine čo ma napadá...zmeň tému na súkromnú..a zmeň si nick...tak do nej ani v tvojom nicku nevstúpi

patka23
autor
14. sep 2014

@lolonka neviem ako....popozeram to a dakujem