Povaha vodnára v partnerskom vzťahu. Z ničoho nič sa odmlčí.

vivien9
5. dec 2019

Zdravím Riešim take názory v partnerstve Vie mi niekto blizsie opisat povahu vodnára ? Vašeho manžela, priateľa
Z akeho dôvodu sa odmlčí a neodpisuje ?
Alebo ako je mozne ze ma zaujem denno-denne A zrazu nic.

janinah
5. dec 2019

toto nie je o znamení,v ktorom sa narodil

kittykat22
5. dec 2019

to nie je znamenie vodnara, to je znamenie, ze ta ma na haku

modrykoniicek
5. dec 2019

Vážne ? Veď predsa každý človek je individuálny.A je jedno aké je znamenie.

zirafienka
5. dec 2019

@kittykat22 asi si to vystihla😦

mon29
5. dec 2019

Napisem s cim som sa u nich najcastejsie stretavala ja, ale suhlasim aj s tym,ze nemusi to byt znamenim:
Vodnári miluju všetko, čo im spríjemňuje zivot. Pridu mi trosku ako ľudia z ineho sveta. POtrebujú partnera, ktorý neberie život veľmi vážne. Vyberajú ludi k sebe tak, aby mali dostatok slobody a neobmedzili ich spontánnosť...ak to narusis, alebo ich hodnoty vedia sa odmlcat, zmenit z minuty na minutu, zmenit rozhodnutie aj cely svoj zivot.. su to tazke povahy..mam ich v rodine niekolko..aj medzi kamaratmi..treba s nnimi vediet narabat a co som si vsimla velmi zle vyvhadzaju sozemitymi znameniami..

miriam11
5. dec 2019

@vivien9 na znamenia zverokruhu never, je to kraaavovina. Ja som dvojicka a moje dvojča je absolútne iné ako som ja. Takže mám dôkaz😄

planetazem
5. dec 2019

@kittykat22 😂😂😂

pras
5. dec 2019

@mon29 môj partner je vodnár, a je teda úplne iný, než si ho opísala :D :D aj moja kamoška je vodnárka, ale teda on aj ona sú dvaja celkom rozdielny ľudia, čo sa týka povahy, názorov, života atď.
A inak, ja som zemské znamenie, takže to asi znamená, že som celý čas žila v klamstve že máme harmonický vzťah a vzájomne sa dopĺňame... hm. To aby som si začala hľadať druhého manžela :D
Ešteže máme slobodu pracovať na sebe a meniť naše nedostatky, všakže. Alebo sa mýlim a všetci máme predurčenú našu povahu do najmenšieho detailu a už s tým nikdy nič nenarobíme? Ani naša výchova a gény to nedokážu ovplyvniť? Len vesmír, ktorý sa mimochodom neustále rozpína?

midori123
6. dec 2019

Moj manzel aj moja mama su narodeni v tomto znameni, a su to dvaja uuuuplne, ale ze uuuuplne rozdielny ludia.
Toto nie je o znameni, to je o povahe😉😉

missviolet
6. dec 2019

Som Vodnarka a uprimne, tiez sa viem odmlcat. Na mna opis Vodnara ako cloveka, co zije vo vlastnom svete, uplne sedi. Casto su Vodnari kreativni, maju radi slobodu a neznasaju obmedzebia, ci v praci, co vo vztahu. Su nezavisli, nevisia na partnerovi....

vivien9
autor
6. dec 2019

@missviolet Ale nechapem tomu odmlčaniu Ked sa nic nestalo vvpodstate

unicornlady
6. dec 2019

Ja poznám 4 vodnárov mužov, ale len jeden z nich má takú povahu, že sa urazí a je ticho aj 4 dni. Ale to je také citové vydieranie, akože "ty si urobila niečo zlé, ja sa s tebou nebavím, teraz sa mi líškaj", takého chlapa by som nakopala dakam.

gennara
6. dec 2019

@miriam11 Prave som to chcela napisat :D mam doma dvojicky, rozdiel v narodeni minuta a teda dvoch rozdielnejsich ludi som este nestretla :D

larisalarisa
6. dec 2019

Aj ja mám vodnára.

karolinakr
6. dec 2019

Ja som mala jednu kamošku Vodnarku- super, ale aj najvačšii podrazák.Keby som mala všetkých ĺudi podĺa toho súdiť....Ja na
znamenia neverím, jediné, čo sa mi potvrdilo, že ja ako Býk neviem vychadzat s Baranmi.Obaja tvrdohlavý, toĺko konfliktov a hádok ako s Baranmi som v živote nemala.Tí len rýpu do aleluja

maminuska
6. dec 2019

Ja mám manžela vodnára a aj kamarátky vodnára. Čo som si ja všimla tak majú netaktné ironické poznámky a to všetci . Ja s nimi vychádzam dobre, možno preto že som váha a to nie je silné znamenie ale už okolie má s nimi značný problém, sú neprispôsobivý , ironický a je to s nimi ťažké .

karolinakr
6. dec 2019

@maminuska ano moj švagor je vodnár a okrdm sestry nikto neni schopný s nim vyjsť

maminuska
6. dec 2019

jaj prvý pád množné číslo ... mäkke i , neprispôsobiví , ironickí

kaktus87
6. dec 2019

@maminuska to s tymi ironickymi poznamkami sedi aj na vodnara ktoreho poznam. Aj celkovo co si napisala.

vivien9
autor
6. dec 2019

@karolinakr Ano aj ja som býk A s baranmi vobec 😃

vivien9
autor
6. dec 2019

@larisalarisa A ma take prejavy Ze sa odmlčí Proste ze ma chladnejšie správanie zrazu Z nicohco nic vsetko Z minuty na minútu Akoby myslel len na seba A ci mu robi dobre ked sa mu zacnem vnucovať ? 😏

petruska19
6. dec 2019

@vivien9 bio ak si býk, tak si isto.precitala niekde na internete, že býk s vodnarom sa absolútne nehodia k sebe.
Ja som vodnár a mám rada slobodu. Akonáhle niekto na mňa "tlačí" a nieco mi napr."vnucuje", alebo sleduje moje kroky.... končím s takým človekom.

moonlight1210
6. dec 2019

@vivien9 a ako reagujes, ked sa odmlci? co vtedy robis?

vivien9
autor
6. dec 2019

@moonlight1210 Vtedy robim to ze som pisala a snažila sa byt v kontakte ako to bolo stale Ale neodpisoval poriadne Ale zase nechcem sa mi ani vtierat Aj ked by som najradcej Konci vysoku skolu Takze bude na nom ako sa zachová

vivien9
autor
6. dec 2019

@petruska19 Takze so mnou skoncil ? A uz nikdy nenapíše ...

moonlight1210
6. dec 2019

@vivien9 ak konci vysoku, zrejme potrebuje teraz viac casu sa sustredit na posledne skusky a diplomovku.
ci bol takyto aj predtym, ked nemal naval povinnosti?

vivien9
autor
6. dec 2019

@moonlight1210 Uplne bol super Od teraz ako ma povinnosti Myslim ze sa zacal sustredit na to A vie to tak dodržať aj

vivien9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
6. dec 2019

@vivien9 tak potom to nie je povaha (ani znamenie), ze sa odmlcal. je to jeho aktualnou situaciou.
to by si mala chapat. teraz je tazko cakat, ze sa ti bude stale venovat a snazit sa byt neustale v kontakte (volat, odpisovat).
daj tomu priestor, hladaj si vlastny program a zabavu a obcas ho potes nejakou milou smskou.

vivien9
autor
6. dec 2019

@moonlight1210 Dakujem krasne. Lenze vela mi povedalo ze vodnáry potrebuju slobodu A hned akonáhle Sa zacnem pytat a on cíti obkľúčenie Tak odchádza Ale mna to zaujimalo ako normalne take otazky...