Prekáža mi partnerova kamarátka

levoslava8
5. feb 2019

Pekný večer prajem,
som v celkom nepríjemnej situácii a tak som si povedala, že potrebujem nestranný ženský názor 🙂
Prekáža mi partnerova kamarátka. Konkrétne jedna. Pozná ju už veľmi dlho, hádam okolo 10 rokov, možno o nejaký rôčik viac. My sme spolu 1,5 roka. Kedysi boli v každodennom kontakte, ale keď sa dozvedel, že sa mi to nepáči, kontakt s ňou obmedzil (neprerušil) a už mi o nej nerozpráva- asi pre "pokoj v rodine". Chápem, že to myslí dobre, ale skrz tento fakt už neviem o nej a tejto situácii nič. Dokonca si začal s ňou aj mazať chat, čo mi vysvetlil dvoma tvrdeniami, a to, že: 1.) si o mne písali a 2.) keďže to nie je každodenná komunikácia, tak si to maže, aby mal v messengeri prehľad (nikdy si jej správy dovtedy nemazal).
A teraz už k tomu, prečo mi vadí.
Spoznali sa na nejakej akcii, ona prišla k nemu, páčil sa jej a tak ho pozvala na rande. Začali sa spolu „riešiť“, ale kvôli nejakým rodinným problémom spolu nemohli chodiť a tak zostali aspoň kamarátmi. Po pár rokoch kamarátstva ho „nezáväzne“ orálne uspokojila, a keďže to bolo na základe tohto zážitku medzi nimi neskôr trápne, prerušili kontakt asi na rok. Po roku sa náhodne stretli, opäť bol všetko ako predtým a stali sa z nich blízki priatelia (tvrdí mi, že je ako jeho sestra). Cca pol roka pred tým, ako sme spolu začali chodiť (po x rokoch blízkeho priateľstva) sa spolu vyspali a jeho slovami "urobili to, čo už chceli dávno".
Je zlé, že mi tá žena prekáža? Čo by ste robili vy? Trápi ma to každý deň, jednoducho mi nesedí, že sa takto „riešili“ v rozmedzí 10 rokov až 3x. Akoby tá príťažlivosť medzi nimi jednoducho vždy bola do určitej miery prítomná. Na druhú stranu, keďže už mali sex, možno tá "zvedavosť" opadla a už sa tak nevnímajú. Rada by som ho konfrontovala, lenže už o nej naschvál nerozpráva a ja neviem, či s ním otvárať takú tému „z voleja“.

simona232323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
5. feb 2019

@levoslava8 nechapem celkom naco je s tebou,resp.na zaklade coho vznikol medzi vami vztah,ked ma evidentne blizko k inej zene....unika mi zmysel vasho vztahu...

0izidora0
5. feb 2019

@levoslava8 Coo?? No nebuď hlavne naivná takéto..k..je ich dosť . Bez chrbta.Riadne mu vyčistí žalúdok alebo nech bali igelitky a dovi dopo . Maže chat takže ma na to dôvody . Ale ja by som si tu herečku odchytila. Tá by videla a vypočula by si svoje . Potom by prišiel na rad on. Intuícia neklame ver si

pivonka6
5. feb 2019

Ešte nie ste manželia a už takéto veci riešite? Toto ty, ako slobodná baba potrebuješ? Ak sa 10 rokov priťahujú, je to jasné. Odíď, kým je čas.

levoslava8
autor
5. feb 2019

@anita6666 pred vzťahom o nej rozprával ako o kamarátke a až vo vztahu z neho zacali postupne vypadavat taketo informácie. Vidim, ze ma ma rad, vie mi to dokázať, ale s nou nevie na 100% ukončiť kontakt. Priznal sa mi, ze mu ako kamaratka po obmedzeni kontaktu chýba

anita6666
5. feb 2019

@levoslava8 kto navrhol vztah?resp.ako vznikol ten vztah u vas??? Na zaklade coho?akou alebo koho iniciativou?

terezka1947
5. feb 2019

@levoslava8 divne by bolo,keby ti nevadila. Nechaj ich dvoch,nech sa kamaratia,riesia a pisu si. Ty si najdi normalny vztah.

dzulli1980
5. feb 2019

Mne osobne by to vadilo ... to sú také rozprávky - podľa mňa kamarátstvo medzi mužom a ženou neexistuje, vždy jeden z tých dvoch cíti viac a časom sa to aj tak "zvrhne" ... takže ja by balila kufre ... opýtaj sa ho, či by Ti on toleroval takéhoto kamaráta ... s výhodami - nemusí to byť sex, zrejme má ona niečo, čo nemáš Ty, keď mu po obmedzení kontaktu kamarátka tak moooc chýba ...
@levoslava8

mpg
5. feb 2019

To mi pripomína Charlesa a Kamilu, môže to mať len zlý vplyv na váš vzťah.
Taký vzťah by som veru nechcela.

monikafeliz
5. feb 2019

tak on si vymazáva chat lebo "sa bavili o tebe" a tebe to nie je divné, že o tebe hovoria bez teba? Keby o tebe hovoril pekne, tak by nemusel mazať. A ktovie čo všetko si cez ten chat píšu. Evidentne má bližšie ku "kamarátke" ako k tebe, presne ako napísala @anita6666 uniká mi zmysel vášho vzťahu, presne to vystihla

levoslava8
autor
5. feb 2019

Ku debate- raz som vylozila karty na stol, na rovinu som mu povedala, ze pokial sa pritahuju, ma ist za nou a mna ma nechat tak. Odpovedal, ze so mnou je šťastný tak, ako si v zivote nemyslel, ze bude a zaroven, s tou jeho kamaratkou sa o moznom vztahu rozpravali, a vzajomne citia, ze ako kamarati si rozumeju dokonale, no vztah by spolu mat nevedeli. Zevraj ho ani nepritahuje.

codal
5. feb 2019

@levoslava8 měla jsem to same... Nejlepší kámoška,která nám celých deset let zasahovala do vztahu, psali si,vídali se,pak už tajne, protože věděl,že mi to vadí..nakonec spolu skoncili.. byla jsem jen přechodnou stanicí, taková náhradní varianta,celou dobu jen čekal,až ona konečně kývne,protože byl do ní zamilovaný..ona ho měla jen jako zadní vrátka,ale nakonec mu podlehla..nezůstali spolu,ale dokud mu pořádně neublížila (to by bylo na dlouho),tak se od ní nedokázal odpoutat..

levoslava8
autor
5. feb 2019

@anita6666 bolo to vzajomne, velmi sme si rozumeli, nevedeli sme bez seba vydrzat ani den a tak to cele prirodzene prerastlo do vztahu. To, ze chce byt so mnou a ci to tak citim aj ja, ale vyslovil ako prvy on

zooeynka
5. feb 2019

@levoslava8 ked je s tebou taky stastny tak nech dotycnu kamaratku zrusi uplne. Ona sa chova ako stetka(akoze sorry kamosovi poskytnut oral?!?!?) a tebe to nema prekazat??? Mojkaaa nechaj ich nech si pisu(a ine)a ty si najdi muza pre ktoreho budes TY bohyna, tento ma zjavne zaujmy inde. Ona bude medzi vami furt ako tien...

marika39
5. feb 2019

Je jasné že k nej niečo cíti. Oni sa v podstate celých tých cca 10 rokov "riešia" a Ty si sa do toho nejak priplietla. Možno Ťa má rád, ale kedže sa jej nevie a nechce vzdať, tak si myslím že sa len nevie vo vzťahu k nej rozhýbať, a Ty si mu to zrejme ešte viac skomplikovala. Na Tvojom mieste by som na to nemala nervy, lebo v takomto prípadne nikdy nebude úplne Tvoj a stále Ťa to bude žrať aj v prípade že by už naozaj medzi nimi k ničomu nedošlo, čo sa mi akosi nechce veriť...

codal
5. feb 2019

@levoslava8 můj muž mi tvrdil úplně to samé,celých deset let..mám pocit,že téměř doslovně..o tom jak se mnou je to skutečné,že s ní by nikdy nebyl opravdu šťastný,že se k sobě nehodí,že je hrozně náladová,že by s ní ve vztahu nebyl ani minutu..ona zase trvdila,že on ji absolutně nepritahuje (znaly jsme se).. tím nechci rict,že tohle je to samé,jen jsem něco podobného zažila a upřímně na přátelství mezi mužem a ženou nevěřím,zvlášť pokud spolu už něco meli.

dzulli1980
5. feb 2019

Neviem, koľko máš rokov, skúseností, ale muži vedia byť strašní hajzli ... pri Tebe bude za peknučkého, chrumkavého a možno tú svoju kamarátku každý deň kdesi v aute obrába ... och, na toto by som veru nervy nemala ...
@levoslava8

lulica
5. feb 2019

@levoslava8 kamaratka... Nie je to v poriadku aby sa zadany chlap ci zena stretaval s byvalym sexualnym partnerom to sa nerobi ako kazdy to ma inak ale mne to tiez nepride normalne ani pekne voci tebe keby moj muz toto robil tak ho zastrelim 🙂(nie doslova😅)

0izidora0
5. feb 2019

@levoslava8 nepriťahuje ho ale orálny s. mu nevadil a sviečka stala a horela ?😃 tak to je dobrý herec toto :D

marseillefan
5. feb 2019

Ťažko povedať, či sa tvoj partner znova nepošmykne, ale garantujem ti, že keby chcel byť s ňou, tak je s ňou a nie s tebou.

mpg
5. feb 2019

@marseillefan Len nie je isté, či nie je s obidvoma. Niektorým mužom to aj tak vyhovuje.

levoslava8
autor
5. feb 2019

@mpg viem, ze sa nestretavaju. Zijeme spolu. Ona je z jeho rodneho mesta, kde chodi sem tam len za rodicmi. Ci sa stretnu, ked je u rodiny je ina vec

terezka1947
5. feb 2019

@levoslava8 vies....tu nejde o.fyzicky kontakt ako taky,ale to,ze na nu mysli
Skus sa s nim otvorene porozpravat. Ale ako baby pisu....pokial on sam sa jej nechce vzdat,vzdy bude s vami vsade....a tazko ti bude v takom vztahu.

mpg
5. feb 2019

S takýmto mužmi sa stáva aj to, že ak sa vo vašom vzťahu vyskytne problém, ťažkosti (čo sa stáva) tak on bude hľadať pochopenie? u svojej kamarátky, lepšie je keď ten tretí tam nie je.

bianka0207
5. feb 2019

Toto by hadam vadilo kazdemu cloveku bezohladne na pohlavie. Urcite by som s nim neostala vo vztahu. Ak sa vyspali spolu raz, urobia to aj inokedy. Evidentne je medzi nimi chemia. Uz som bola v podobnej situacii, preto vam radim ukoncite vztah kym vam neublizi este viac.

river_song
5. feb 2019

No to je zapeklita situácia... Myslim ze ak s nou neprerušil kontakt za 10rokov, tak už to asi ani neurobí.. a ak aj nahodou hej, co si nemyslím, tak ty tomu asi neuveríš.. ak maže diskusiu s nou, tak to asi nebude velmi s kostolným poriadkom.. bud nevie co chce a tú druhú si nechava "do zalohy" alebo je jednoducho spokojny ze teba ma doma na poriadku a hentam nejaky flirtik celoživotný.. každopádne ak mu na tebe záleží, tak ten druhý "vzťah" mal ukončiť uz dávno... tiez mi to pripomína charlesa a camilu..

wena
5. feb 2019

No neviem, podľa mňa keby chceli byť spolu tak by sa za tých 10 rokov už dávno dali dokopy. Veď ťa s ňou nepoviedol a ešte s ňou aj obmedzil kontakt. Prečo by ho mal úplne prerušiť keď si rozumejú aj po ľudskej stránke? Podľa mňa hľadáš problém tam kde nie je, veď keď je s tebou tak očividne si vybral teba, nie? 🙂

damianadam
5. feb 2019

@levoslava8 Neradím sa k paranoidným ženám, ktoré by najradšej držali doma muža na reťazi, ale toto určite nie je normálny vzťah...a... za ďalšie... chat sa nezmazáva len tak... ak ti netají nejaké prekvapenie čo s ňou pre teba pripravuje (čo je absurdné však? 😀 ) má dôvod prečo ten chat maže... nerob zo seba hlupaňu... kým nemáte deti, povedz mu aby si vybral. Buď definitívne ukončí akýkoľvek kontakt, alebo nech si robí čo chce ale bez teba... aby si o pár rokov nevyplakávala, že kým ty doma skáčeš okolo dieťaťa, on si "len" občas dopraje sex s bývalou kamoškou ...

deti95060810
5. feb 2019

tento vzťah isto pokračuje aj poza tvoj chrbát....a pokračovať bude ešte min. do dôchodku....aj s tým orálnym uspokojením....😉

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz