Prestala som milovať partnera

30. nov 2020

Dobrý večer prajem , som zúfalá a dosť smutná , ide o môjho partnera sme spolu 3 roky mame spolu 1 ročného chlapčeka ale ide o to že ja ho vôbec už nemilujem a prečo ?? Lebo poslednom čase sa stale len hadame , bijeme a všetko možné keď si vipije, nepije často len niekedy tak to je najhoršie je agresivny vimisla si Na mna všelijaké hovadiny len abi som bola ja navine všetkému, no ale ide oto že nechcem snim už biť háčik je vtom že bývame skoro vedľa seba myslím tím že moji rodičia, ami kde sme si pristavili novo stavbu kde žijeme teraz s priateľom no ale aj keby som išla domov k našim bývať aj s chlapcom čo je jasné že jemu bi ho nenahala , on už aj mi stale to vikrikuje že malého mi nedá atď že on si ho zobere a ja môžem ísť kedykoľvek domov ale jja mu malého nechcem dať on je moje všetko na svete 😢😢 už koľko razí som išla k našim domov ale on stále za mnou doliezal aj za malim že abi som prišla naspäť domov že mame spolu dieťa že nechce abi vyrastal bez oca , ja už chcem utiecť niekde ďaleko O ale kde ?? Už neviem čo mám robiť

panelacikova
30. nov 2020

🙄

janinah
30. nov 2020

Komu patrí byť .kde teraz bývate? Tvojím rodičom?

nika3136
1. dec 2020

Velmi tazko sa mi cital tento text, ale k veci....
Skus poziadat o zverenie dietata do tvojej starostlivosti. To, ci ti dieta da, nie je na jeho rozhodnuti.
Ak by bol neustupny a prekracovalo to hranice az by si a bal o zivot, mozes uvazovat o zakaze priblizenia sa.

miadi
1. dec 2020

Pije a bije Ta ? Chod k rodicom. Dieta ti nemoze zobrat. A ziadny sud mu ho neda. Ak sa este nabuduce nechal zbit podaj trestne oznamenie. Nasilnikovy by nemali dovolit ani mat dieta o samote len s dozorom matky . Alebo sudom urcenej osoby. Najprv chod k rodicom hnet . A odtial sa mozes posunut dalej .

1katus1
1. dec 2020

3 roky čiže 36 mesiacov tehotenstvo plus vek to je 19 mesiacov takže ste sa poznali 17 mesiacov a už si bola tehotná ? nemyslíš že si mala viac rozmýšľať pred tým? Keď si vypije a je agresívny volaj policajtov a požiadať o zverenie dieťaťa do vybranej starostlivosti tebe keď chlasta nebude problém s domu nech ťa výplati a každý svojou cestou

moonlight1210
1. dec 2020

Pises partner, najskor to teda nebude manzel.

Zavolaj vzdy policiu, ked ta napadne pocas opitosti, aby bol zaznam. Ak ta moc zbije, nevahaj, chod do nemocnice, daj si to oficialne osetrit. Nech je o tom dalsi zaznam.
(Budes to potrebovat, ak sa bude snazit o striedavku.
Takemu cloveku by som osamote dieta nenechala nikdy. Bohvie, co mu skrsne za hluposti v opitej hlave a zbije trebars dieta, aby tym potrestal matku, lebo na nu dosah nebude mat.)

Daj si zverit syna do starostlivosti a prestahuj sa so svojimi i jeho vecami k rodicom. Nenechavaj v dome nic, co je tvoje, nemusis sa uz k tomu dostat.
Vasi byvaju blizko, tak si dohodni pomoc niekoho pri stahovani, aby to prebehlo v jeden den do par hodin.

A potom ries popripade majetok, peniaze, ak si investovala do stavby toho domu.
Zaroven upravu styku otca do synom a vyzivne.

ljzozv
1. dec 2020

Baby ja by som.chcela vidiet tu novostavbu 😐

danica2711
1. dec 2020

@ljzozv ,,,asi máme podobné predstavy,,,

slniecko_12
1. dec 2020

@1katus1 Presne tak, súhlasím. Nechápem, ako môžu dospelé ženy takto rozmýšľať, a potom vyplakujú, čo to majú za muža (keď ho ani poriadne nespoznali) Najlepšia je veta, keď si vypije...no tak to je ozaj ten správny manžel a otec fakt...