Prestrelila som svojou reakciou??

2. jún 2020

Ach zienky, idem si od vas vypytat Vás nazor..rozhodli sme sa s manzelom ze zorganizujeme u nas taky mensi den deti..my mame jedno dieta, svagrovci dve a moja sestra jedno pozvali sme svokrovcov mojich rodicov sestru s muzom svagrovcov..ze urobime detom taky pekny zabavny den u nas..den predtym sme sa dohodli s muzom ze urobime generalny poriadok..komplet vsetko umyjeme popraceme..v ten den prisiel k nam svagor ( muzovej sestr y manzel) ze na pol hodku na kafe..tak sme mu urobili kafe ale kedze sme mali vela prace tak sme sa mu venovali popri pratani, umyvani, chystani..no a problem nastal taky ze svagor bol strasne mimo z toho ze my manzel doma pomaha..(umyl chladnicku, upratal spajzu a pod.)..ze to su zenske roboty a zena to ma stihat ked je na materskej..ze to u nich neexistuje ..muzovi sa vkuse vysmieval ze ešte nech si da zasteru a natacky a bude uplne jak zenska..proste vkuse sproste reci a narazky..ked muz bral do ruky handru ze ide umyt podlahu tak to uz svagor nezvladal a zacal hulakat: no ty si dobre pod papucou..na co su nam tie zenske a podobne..manzel sa mu pokusal vklude vysvetlit ze vsak na tom nie je nic zle ked doma zene pomoze ze vsak tu byva aj on..svagor hned odpovedal : tak to my chlapy do roboty chodit, ešte aj doma upratovat..to potom naco su tie zenske a podobne..ze on by to nezniesol aby musel ešte aj doma upratovat ze naco sa potom zenil..tak som mu odpovedala ze existuju aj muzi ktory nemaju problem zene doma pomoct s domacimi pracami a ze ked s tym ma on problem tak to je jeho vec..ale odvrkla som mu to uz nasratym tonom..tak sa zdvihol a odisiel urazeny..na druhy den ani neprisiel ku nam ako mal..teraz neviem ci som neprestrelila lebo evidentne je urazeny na mna za to..

evalin88
2. jún 2020

Ja ked zacal s tymi recami, by som ho natocila na mobil a ukazaka jeho zene.. ze co ma doma 🙂

solange7
2. jún 2020

Absolutna pohoda, my sme dvaja + syn, obaja chodime do prace. Staci, ze trochu naznacim, ze som unavena a hned sa manzel pusti to pratania (ked vidi, ze je niekde nejaky brajgel). Takychto zmrdov by som s prepacenim nakopala do zadku. Fakt asi zil doteraz v jaskyni. 21.storocie, zeny zarabaju kolkokrat viac ako muzi, travim kopec casu v praci, a nemam problem chytit sa ani chlapskej roboty. Ked muz nezvladne umyt riad alebo vytriet zem, tak je to obycajny nevdacnik.

sapetka
2. jún 2020

Chudak jeho zena, musi byt riadny blbko🙈

sofia1
2. jún 2020

Dobrý idiot švagor....bud rada,ze odišiel a ani neprisiel

mareka49
2. jún 2020

V pohode reakcia.
Sak pravda.
Kazdy to ma doma inak a vy takto.
Keby si mu povedala, si uz trapny bud ticho, mohol sa urazit.
Tamto bolo este diplomaticke

sandrika1986
2. jún 2020

Dobre si spravila 🙂

dusankomoj
2. jún 2020

Máš doma zlatého chlapa, ktorý si uvedomuje, že z neho neubudne, keď zapne práčku! Daj mu pusu,upeč koláč a nechaj z neho aj švagrinej nech si obalí nervy.Pri tom svojom to asi aj potrebuje!

michellemary
2. jún 2020

@dskjhfdlkdjhl presne tak.

autor
2. jún 2020

svagrina prisla s detmi na tu oslavu ale tiez sa tak tvarila akoby som aj ju neviem ako urazila..cely cas bola len ticho.akurat len na svoje deti rozpravala ale s nami minimalne..

kofolala
2. jún 2020

Dobre si urobila podla mna 👍👍 neviem co by vravel na mojho muža tiež mi pomáha o dušu. To ze oni ziju podla komunistickeho režimu este zena doma rob s detmi a muz po robote len vyvalit nohy pri gauči.to je ich problem...asi len zavidel ako vam to funguje inak by sa tolko neurazil ..to ty si na mieste sa urazit a ich nevidiet

eliska13
2. jún 2020

Asi sa hanbila za muža😊ale je to trtko uraziť sa za takú vec?

rora
2. jún 2020

Nie ze neprestrelila, ale velmi mierne reagovala. Svoju pohodlnost, neschopnost a darebactvo schovava za argument "ved na co su nam zeny"..... letela by mu handra po ksichte pri mojej povahe.

janickacrazy
2. jún 2020

Bohviečo jej narozpraval doma, isto všetko prekrutil.

autor
2. jún 2020

@janickacrazy aj toho sa bojim..my dve sme vzdy super vychadzali a nechcem aby sa nam koli tomuto pokazili vztahy..:(..

felicitab
2. jún 2020

Určite si neprestrelila. Švagor môže byť rád, že neletel od vás už počas toho ako trúsil tie svoje sprosté reči.

simca06022011
2. jún 2020

Ked ste mali dobre vztahy a je normalna, tak takato sprostost urcite vztahy nepokazi... ked tak si s nou pokecaj, zavolaj ju na kavu :D ono mozno sa svagor doma rozculoval, blbosti narozpraval a ona bola z neho iba nervozna. Ved nic take si mu nepovedala, on si dovoloval...

eliska13
2. jún 2020

Tak jej povedz s úsmevom, že švagor si robil srandu z muža, ktorý pomáhal a daval Vám kazania.Otoc to na srandu, že čo sa ho to tak dotklo?lebo naozaj to mohol doma prekrútiť ináč.Mozno bola doma hádka a on z ješitnosti nechcel, aby išla k Vám od takého by som to aj čakala.

0kristina0
2. jún 2020

👏 super si mu povedala, ja by som bola schopna ho aj vyhodit za take drble reci

nairia
2. jún 2020

neprestrelila si, si stastna zena, ze mas doma chlapa akeho mas a nie takeho burana akym je pan svagor... a nech sa svagor uraza kolko chce, poviem to jak mi huba narastla - nech si vysere oko!!!

daganov
2. jún 2020

vôbec si neprestrelila, to aj by som si na ňom ináč zgustla. Môže ďakovať Bohu, že má za švagrinú teba a nie mňa. Neznášam takých trtkov, čo sa považujú za pánov tvorstva a nechajú sa obskakovať ženou.

lentilkaxxx
2. jún 2020

Zas ďalší inteligent😡😡😡 Od svokry som sa dozvedela, že umývanie schodov nie je chlapska práca, že ani my nerúbeme drevo (v hore)!!!!! Tak som sa nasrala, že či vozenie stavebného materiálu na vozíku a v dodávke 300 km je čisto babská robota a podobne práce na stavbe, čo som si tam musela užiť. Jej chlap nič okrem rubania dreva, okopavania zemiakov, polievania mini záhradky a statia pri miesacke (pod dozorom) nevie a ani nechce robiť. Ani blbý srób nevie navrtat do steny, nesvojprávny ožran. Takže mala som čo robiť, aby som ich synáčika niečo naučila, keďže výchova na 💩. Teraz je na to svokra nasrata, že aký je chudacik, využívať ho predsa môže len ona.😡 Ten Tvoj švagrik je zjavne tiež odchovanec podobnej výchovy

ivangeline
2. jún 2020

Nič zle si nepovedala a ten ton chápem! Raz ok ale keď to v kuse fidlikoval.. a tak zdvihnúť zdvorilostne zadok a ísť preč alebo pomôcť, keď už upratujeme a prišiel najskôr neohlásene....či sa ohlásil? Možno ho najedovalo iné. Že chcel s tvojím manželom pokecať a nemohol, lebo sa mu nik nevenoval. Ak prišiel ohlásené, tak to troška chápem, ale aj tak reči boli o inom.....

miriam11
2. jún 2020

Dobre si mu povedala. To je jeho problém, nech sa uráža koľko chce. A to takéto ta trápi? Máš pravdu.

lucitta9
2. jún 2020

no nech sa svagor hanbi za seba.. bez ohladu na to aky ma nazor na to, co by chlap doma mal/nemal robit..pride na navstevu a tam vas bude urazat, ze chlap je pod papucou a naco su zenske atd? akoze to je fakt hulvat. Ja by som mu povedala ci sa neciti trochu blbo ze si u vas pije kavu a pritom ta uraza...co si myslel, ze je vtipny?
Ak je trochu normalny, tak sa oduvat nebude a prejde ho to. Ak nie, tak narovinu vysvetlit - ty sa im tiez nestaras ako to maju doma poriesene, tak ocakavas ze ani on nebude komentovat vasu domacnost a nebude vas za to zosmiesnovat.

siasis
2. jún 2020

Aspon budes mat pokoj od neho 🙂

jany149
2. jún 2020

a čo by si prestrelila?ani náhodou...dobre si mu povedala....a že sú urazení aj on aj švagriná...však sa raz "odrazia"..

ssandyy
2. jún 2020

Dobre si spravila 🙂 treba si otvoriť ústa a povedať svoj názor! A tobôž vo svojom dome 🙂

jana_eyre_2
2. jún 2020

Neprestrelila si, on prestrelil a pravdu nevie prijať, to je všetko.. túto vlastnosť majú hlavne tí ľudia ktorí najviac mudruju druhým do života.. netráp sa, ale poznám ten pocit tiež neznášam ak má niekto také sprosté reči a vždy sa obranim a potom sa cítim blbo, pritom to ani nie je moja chyba..

nini1010
2. jún 2020

No to je cisty kreten.Myslim ze si nemas co vycitat,zvladli ste tu situaciu velmi dobre,aj tvoj manzel,klobuk dole pred nim.Nejde len o tie primitivne nazory,ale takto donho rypat a vysmievat sa ked je navyse na navsteve to dokaze ozaj len nezrely obmedzenec,nemas co riesit.Moze ti byt jedno v takomto pripade ak sa aj urazil.Idiot.

nini1010
2. jún 2020

Co sa svagrinej tyka tak jej povedz presnentoto co si pisala tu,ako sa spraval a co rozpraval a ak nie je rovnako obmedzena tak sa bude este zanho sama hanbit.Nema sa preco urazit.Myslim ze svagrina ti moze jedine zavidiet akeho mas chlapa.