Priateľ je pridobrý ťuťmák

10. jún 2021

Mám priateľa ktorý je strašný ťuťmak a zároveň priveľmi dobrý,láskavý, pozorný atď..A popravde začína mi to liezť na nervy a hlavne to že keď napríklad poviem ideme do Košíc a on nesúhlasí tak ako náhle zvýšime hlás tak hneď drží hubu a prístoji na môj názor...A toto sa mne nepáči vyhovuje mi ako partner skoro vo všetkom len mi vadí že nieje ,,chlapský,, tým že si nevie dupnúť, buchnúť po stole..... Vážim si ho je to zatiaľ najlepší partner čo som mala doteraz ale chýba mi tam tá jeho možnosť..

modrava
10. jún 2021

@viestta mne sa na anonymnych diskusiach paci, ako sa kazdy chtiac nechtiac odhali :D

3vita
10. jún 2021

Rozidte sa. On je proste taký, taká povaha človeka, jeho jednoducho nezmenis, to ako by on po tebe chcel aby si sa zmenila a bola viac "ťuťmáčka" ako si ho nazvala. Tiež by ti to asi nešlo. Buď sa zmieris s tým aký je alebo sa budete obaja trápiť. Povahu jednoducho nezmenis. On si nájde ženu, ktorá ocení to aký je dobrák a ty si nájdeš takého čo vie teda aj po tom stole buchnúť

autor
10. jún 2021

@viestta 😀 Slovník cudzích slov ovládaš má 1* za to skúsenosť nemáš 🙂 Neviem ako vy ale ja komentujem diskusie iba také ktoré som na vlastnej koži zažila a čím by som druhým mohla poradiť a nie tu komentovať ako 50%z vás niečo v čom nemám žiadnu skúsenosť 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
10. jún 2021

Oveľa viac komentárov je tých co sa ti nepáčia, nesúhlasia s tebou,a priam mas pocit ze ta napadaju....asi by si najradšej na nas zvýšila hlas!.....a tie baby co sa ti otvorene postavia na odpor urážať ides...pod anonymom. Čiže by ma zaujímalo,ci mas odvahu, sa aj odtajniť a písať za seba,alebo na tajnasa tu byt za hrdinku,a samozrejme doma.
Neradim ti uz nic...

modrava
10. jún 2021

ked uz sme pri tom, v zivote by som o chlapovi, ktoreho lubim nepovedala tutmak...
je x pomenovani nekonfliktneho, submisivneho, chapaveho, dobrackeho.. chlapa bez toho aby som ho zhodila.
potom je skor otazka, preco si s nim? ideme spriadat hypotezy rovnako ako ty o nasich povahach a osudoch? 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
10. jún 2021

No z odpovedí je zrejmé že naozaj reagujes prehnane 🤪

niekedy sa treba zamyslieť aj nad tým, či je fakt problém v tom, že chlap je tutmak, alebo či naaahodou v žene nie je trocha semetriky.. 😉

Mimochodom, o moje skúsenosti sa báť nemusis 🤣 za svojich takmer 40rokov som stihla všeličo.. dokonca aj to, že chlap čo má chuť sa hádať nie je premna..

mariejenka
10. jún 2021

@viestta tak to dufam,nie😂

terezka1947
10. jún 2021

Teraz urazas zeny ty.
To,ze niekto sa snazi o pokojny vztah,ze si nasiel svoju polku a ze spolu ziju,vychovavaju deti,existuju roky v pohode,to je je tiez vysledok niecoho.
Nie kazda zena,ci muz,kt.su vo vztahu spokojni su automaticky tutkovia,podpapucnici,atd,atd.
Ked ti charakterova crta tvojho priatela vadi,preco s nim si?
A to teraz nie je urazka,ale otazka.
Lebo vyberame si partnera na zivot....a musime si "sediet".
Neda sa poradit ako zmenit muza,lebo neverim,ze,sa da niekto menit.
Mozno sformovat,ale...ale.
Tiez by sa mi nepacilo,keby ma niekto mal potrebu vo vztahu menit nasilu.
Cize...ak je to jeho povaha,bude ti to vadit stale...a rozid sa s nim.
Ak je to tvoj rozmar,nevazenie si toho,co robi....tiez sa s nim rozid. Lebo je to nefer voci nemu.
Tu sa ine poradit neda.

deti95060810
10. jún 2021

Žena to je plemä hadie
kto ju hladí - toho zradí
kto ju súži - po tom túži

silvike
10. jún 2021

Hmmm, ja som niekoho podobneho mala. Cca 6 rokov s tym ze medzi tym 2x sme sa rozisli. Potom sme sa aj zasnubili. Ale ja vnutorne som to nejak necitila ze je to to prave orechove. Presne koli tomu co popisujete. Tak nakoniec rozchod a nasla som si ineho. Ten je uz manzel. Ale tak ono v kazdom vztahu su nejake plusy a nejake minusy, nie je dokonaly ani ten manzel a sem tam by som sa najradsej s nim rozisla😝

hefo
10. jún 2021

@jana_eyre_2 Že "trocha semetriky"... to nebude len trocha ale obrovské trošisko 😉

silvike
10. jún 2021

@marseillefan Tak neviem ci to plati vseobecne, lebo moj expraiatel tzv. "tutmak" ma sexualne pritahoval a aj ja jeho, tam to fungovalo paradne. Ale inak bol skratka tutmak :/

mladena
10. jún 2021

Na chlapoch to je nepríťažlivé, ak sú takí nerozhodní a poslúchajú ženu na slovo. Vidím to však dosť často, takých podpapučníkov 🙂 čo s tým však chceš robiť, keď je raz taký? Možno ani on sa necíti v poddajnej roli tak celkom dobre a prirodzene, ale tiež sa akosi nevie odhodlať niečo s tým robiť.

slovakboy
10. jún 2021

No musím povedať že mne raz kvôli podobnému dôvodu dala na strednej priateľka kopačky. Doslova si pamätám že vraj neviem buchnúť po stole. Ja ťa chápem. Tu nejde o to aby ťa chlap bil. Žena chce silnejšiu osobnosť pri sebe ako je ona sama. Chce aby jej muž imponoval. Tvoj priateľ sa ťa bojí, čo aj ja nemám rad kričiacich ľudí, tak to nie je dobré. Neodsudzujem ťa si možno len temperamentnejšia. No jeto aj o hodnotách. Je pre teba skutočne take dôležité aby bol muž dominantný? Dominantnosť ešte nezaručuje že bude vedieť v živote riešiť problémy doma aj vonku. Kopec ťuťmákov je skvelých partnerov a ženy ich milujú. Možno len sa potrebujete zladiť na komunikačnej a intímnej úrovni. Mám priateľa ktorý sa ženil neskoro a nedokázal ani osloviť ženu. Jedna mu dala šancu a prevzala iniciatívu. Teraz sú manželia a on je pri nej riadny mužný vyrovnaný chlap. Zrazu si veril. Ženy ktore ho odmietali to niektoré aj ľutujú. Hlavne jedna ktorá sa nevydala. Všímaj si ho celkovo. Nie len ako mužný sexuálny objekt ale ako bytosť. A pozeraj na jeho charakter a srdce. Ten z neho robí muža. Charakter a srdce ti budú imponoval a zamilujes sa do neho.

misinka0611
10. jún 2021

A možno si povie, že OK bude po tvojom, len aby mal pokoj s hysterkou ktorá hneď zvyšuje hlas ak nieje po nej.. 🙂

nttnnt
10. jún 2021

:D autorka rozumiem ti asi ako malo ktora tu ked ti hned podsuvaju takych co ta ma mlatit.....ja som takeho mala , bol to dobrak, ale tak mi liezol na nervy s tym pritakavanim vsetkeho a to som ani nic zvysovat nemusela, s nim sa nedalo ani pohadat no otras, teraz mam chlapa co je aj dobry aj laskavy ale ked sa mu nepaci povie si svoj nazor, aj sa pohadame potom udobrime a tak to ma byt a nie jak take decko ufnukane ze ked ho ty nastves tak sa este on ospravedlni tebe ja som isla to do vyvtrtky z toho, kto nezazil tazko pochopi :D

21oktober
10. jún 2021

Mne sa veľmi páčil film Teória tigra, ako končia neprimerane dominantné ženy ktoré sa nevedia spratať do kože 🙂. V partnerstve majú byť hranice ktoré neprekračuje ani jedna strana , ani tá dominantná a ani tá menej dominantná teda submisívnejšia .

nikuska744
10. jún 2021

On si zaslúži lepšiu ako ty...

h2
10. jún 2021

@nikuska744 Asi si to myslela opačne, nie? Že to ona si nezaslúži jeho.

manqua
10. jún 2021

@misinka0611 toto by ma inak ani neprekvapilo, lebo moj ujo je taky, ze uz rezignoval, da za pravdu, pristupi, len aby bol klud, aby nebol hukot a zbytocne dusno.

lintu
10. jún 2021

Povedal ti, ze sa ta boji, t.j naznacil ti, ako posobis na druhych, aj ked si to sama o sebe nemyslis. Ako partnerka nie si prenho zjavne tiez dvakrat idealna. Ak chcete ostat spolu, mali by ste na vztahu zapracovat a naucit sa spolu nejako zit pre spokojnost oboch stran. Alfa sa z neho pri tebe nestane, ale pocuvanim sa, respektovanim, ustupkami,... z toho este pekny vztah moze byt.

77daniela77
10. jún 2021

Mala som takeho ze sa hadal,presadzoval si vo vztahu to svoje,malokedy ustupil a pripustil iny nazor,ale len vo vztahu.....ked sme mali nejaky problem s niekym vonku(napr. susedom,postarkou),tak som to vzdy vybavovala ja,lebo on bol zbabely.....🤔Inak chlap ako hora🤡

jenny224
10. jún 2021

Vážne neviete čítať medzi riadkami a s porozumením? Ako prvé analyzujete zvýšenie hlasu, už vidím, ako ho ani jedna z vás nezvýšila na "rovnocenného partnera" 😂 riešenie je tu jednoduché, buď sa s tým zmieriť a akceptovať ho, alebo sa rozísť. Chalan je jednoducho submisivny a ak na niečom trváš, je jedno, či s tým súhlasí - vždy sklapne. Ja ti rozumiem, lebo mne by mohol partner akokoľvek opakovať nejaký návrh, keď to raz nechcem, tak nechcem. Ale nie každého osobnosť disponuje takýmito vlastnosťami.. Je to len a len na tebe 🙂 a prajem ti rozhodného muža! Lebo opak nerozhodného, bez vlastnej vôle nie je tyran a bitkár 😊

derdia
10. jún 2021

Presne ty patris do skupiny zien, ktore maju dobreho chlapa ale maju ho za magora... Radsej by si mala magora co ti jednu da kres papulu!!!! Kto vie ako by sa citil tvoj priatel keby si precitla aky je podla teba tutmak!!!