Priateľ ma nechce predstaviť rodičom

natasa3252
26. nov 2012

Ahojte, chcem sa poradiť, mám priateľa, chodíme spolu už 10 mesiacov, on pozná celú moju rodinu a ja okrem jeho nikoho. Čo myslíte, čo je vo veci?

billam
26. nov 2012

@natasa3252 a povedala si mu, že mas zaujem spoznať niekoho z jeho rodiny?...vies, chlapom to niekedy nedocvakne.

natasa3252
autor
26. nov 2012

samozrejme, niekolkokrat.... povedal mi, ze keby chcel, tak ma vezme k nemu.....

billam
26. nov 2012

@natasa3252 ok, v tom prípade by som sa zachovala rovnako...ak ty budeš chciet, tak...nesprava sa pekne voci tebe, asi by som si zratala dve a dve a žiadnu budúcnosť by som si s takým chlapom neplanovala....dal ti jasne najavo, co pre neho znamenas ☹

natasa3252
autor
26. nov 2012

:/

natasa3252
autor
26. nov 2012

ťažko sa to číta....

lubina
26. nov 2012

nechcem strasit, ale toto sa stalo sesternici. Jej frajer ju nikomu nepredstavoval, nechcel a nakoniec sa s nou aj rozisiel. Sprvu jej hovoril, ze ved je este skoro a take somariny a neskor zasa, ze ked ju predstavi, ze to je uz zavazok, ze ona sa na to neciti...........asi tak.

luciarobotova
26. nov 2012

Ja som mala toto iste takto 4roky...moju rodinu celu poznal a z jeho strany nikoho....az potom som zistila, ze ma po cely cas klamal a mal popri mne aj ine zeny, jeho oficialne partnerky :(...nemysli to vazne tebou, inak by si uz u nich bola davno doma....kasli na takeho chlapa, kt.sa ako keby za teba hambil....

grejci1
26. nov 2012

@billam súhlasím s tebou, možno to jeho rodičia berú tak ako to brali moji, že chcú spoznať až vyvolenú... no a on to tak asi medzi vami nevidí... :(

lili_mia
26. nov 2012

@billam prečo tak drsne? je tu mnoho žien, ktoré sa vydali za chlapov chlapov, čo sa prestali stýkať so svojimi rodinami, najmä po svadbe, pretože ho zneužívali na rôzne pomocné práce

@natasa3252 doma u priateľa je zrejme niečo, čo Ti nechce ukázať .. možno alkoholizmus, možno sa hanbí, že sú chudobní, alebo ich je doma priveľa, pleseň na stenách .. alebo rodičia proste .. ktorí rýpali do jeho bývalých, keď bola u nich, takže pre Tvoje dobro Ťa drží bokom
a nakoniec, možno mu fakt vyhovuje, že je u Teba, kde má všetko prestreté a u seba doma by Ťa zrejme musel obskakovať, kedže si jeho návšteva

danielitka26
26. nov 2012

to je jasna vec ze neplanuje s tebou nic vazne ked ta este nezoznamil s nikym, proste si s tebou vyplnuje cas a chlapsku potrebu. viem tazko sa to cita ale byt tebou zbytocne dlhsie nezostavam v takom vztahu, urcite si mladucka, on nieje posledny na svete ktory by ta vedel urobit stastnou tak otvor oci prosim a zacni konat...prajem vela sil 😉
@natasa3252

natasa3252
autor
26. nov 2012

veď ma pozná, pýtala som sa ho, či sa doma za niečo hanbí, alebo kde je problém a on že nie, že rodičia su v pohode, doma sa tiež nema za co hanbit, len ze to tak neciti, aby ma tam vzal..... neviem, co si o tom mysliet...

danielitka26
26. nov 2012

@lili_mia v tomto mas pravdu ale nemyslis ze keby ju ma uprimne rad tak sa jej zdoveri kde je ten problem preco tak nechce urobit ? nemusel by priamo k veci ale aspon nacrtnut. pozri ja mam tiez vztah viem ze ma moj partner lubi on pozna moju rodinu ja mimo dvoch ludi poznam taktiez jeho rodinu a k tym dvom som dostala vysvetlene preco nie a ani sa dalej nesnazim ich spoznat. a koniec koncov sme tu jeden pre druheho nie pre rodinu, oni s nami zit nebudu ani neziju zijeme spolu jeden pre druheho pre nasu buducu rodinu, pre nase deticky 🙂 😉

lubina
26. nov 2012

@natasa3252 predsa si to napisala sama, ze sa neciti na to, aby ta tam vzal............to je vsetko. Zrejme si nei je sam isty vasim vztahom.........zial

natasa3252
autor
26. nov 2012

to je pravda, ze by sme mali zit jeden pre druheho, ale musite uznat, ze ci chceme, ci nie, ta rodina sa nam tam pripletie..... ja mám 24 rokov, on je starsi, myslim, ze keby to malo zmysel, tak sa zachova inak, vie, co to pre mna znamena.... nemusime sa navstevovat, nepotrebujem u neho vysedavat, ale jeden raz vidiet, ako vlastne zije si myslim zasluzi kazdy.........

billam
26. nov 2012

@lili_mia co bolo na tom drsné??? Napisala som len to, co moze od neho očakávať.

lili_mia
26. nov 2012

@danielitka26 môže byť .. ak je to tak ako som písala, že sa povedzme hanbí za rodičov, tak potom je on zbabelec, že sa s tým nevie "priznať" a tutle to .. alebo je len taká bokovka popri oficiálnej partnerke v zahraničí, či na štúdiách

kveta
26. nov 2012

@natasa3252 Nuz. Prve co ma napadlo, bolo: A svojej manzelke Ta uz predstavil? Aj to moze byt dovod...

pingu1
26. nov 2012

@natasa3252 ja som to mala take iste jak ty. nic si z toho nerob. chlapi su debilni

natasa3252
autor
26. nov 2012

pingu 1 a k akemu zaveru ste dosli?

lili_mia
26. nov 2012

@billam spôsob, aby ona konala tak ako koná on .. teda, že ak on ju neberie k sebe domov, tak nech ani ona nie k sebe domov .. ale to je moje vnímanie, ja som za to, nadhodiť udičku a výsledok zhodiť rokmi overeným spôsobom 🙂 teda na priamu otázku, prečo ma k sebe nechceš vziať? odpovie, že keby chcel, tak to aj urobí (čiže repete), tak až vtedy to nemá zmysel .. bud má bokovku, alebo to berie naľahko, nešla by som spôsobom, že si o nej niečo myslí .. proste nech ide priamo na neho - máš manželku a deti?

billam
26. nov 2012

@lili_mia ja som tym myslela, že ak on by po nej nieco chcel, tak by mu odpovedala, že az ona bude chciet, tak to spravi....nech sa uvedomi...i ked...je to chlap 😖

janinah
26. nov 2012

ja bz som si ho nejakým spôsobom "preverila",možno má doma manželku

natasa3252
autor
26. nov 2012

povedala som mu, ze ked ma nechce zobrat domov, ze nech nechodi ani on ku mne.... ze sa mozeme stretavat niekde vonku..... na to mi povedal, že o takyto volny vztah nema zaujem.................... mate pravdu, bola som slepa, ze som si to neuvedomila skôr... :(

emily_666
26. nov 2012

@natasa3252 nuž a nejakých spoločných známych nemáte? Žeby ti o ňom voľačo povedali? Alebo sa jeden deň zahraj na detektíva 🙂

danielitka26
26. nov 2012

@lili_mia to som sem nechcela pisat ale tiez ma to napadlo, ci nieje zenaty, alebo staci ze ma priatelku, snubenku a ju ma len ako nahradu a vyplnanie volnych chvil

baby124
26. nov 2012

a nemyslite keby aj niaku mal ci manzelku alebo snubenku zeby nechodil k nej domov?

grejci1
26. nov 2012

@natasa3252 mrzí ma to, ale vidíš... keď nechceš aby chodil ani on k tebe tak nemá záujem... nie je o čom :(

lili_mia
26. nov 2012

@natasa3252 voľný vzťah?? som z toho somár .. k nemu nie a ked k Tebe nie, tak už je to voľný vzťah?

natasa3252
autor
26. nov 2012

:( ja som si myslela, ze po tom poslednom stroskotancovi, ktorého som mala na krku som konecne stretla chlapa, s ktorých mi to výjde, žiaľ....

natasa3252
autor
26. nov 2012

potrebovala som nestranny uhol pohladu....