Priateľ ma nechce zobrať domov

zdenk2
15. okt 2023

S svojim priateľom sme spolu skoro 2 roky. A ani raz som nebola u neho doma. Nepoznám z jeho okolia nikoho (rodičov , kamarátov, atď). On pozná moju celú rodinu a chodievame ku mne. Keď sa ho opýtam aby sme išli ku nemu povie že nemôže ma tam zobrať lebo že to má zákaze a tam to skončí. Neviem či to mám nechať tak ale stále mi to vŕta v hlave či je to reálny dôvod alebo je za tým niečo iné.

maranco
15. okt 2023

@zdenk2 chodievaš do jeho rodného mesta? Zoberie ťa tam do reštaurácie/kaviarne/cukrárne? Išiel s tebou cez námestie/pešiu zónu cez deň, držal ťa za ruku?
Ak má sociálne siete, dáva tam svoje fotky? Ak dáva si na ich aj ty?

Na občianskom máš adresu trvalého pobytu zadaj ju na https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster pozri si list vlastníctva či je tam jeho priezvisko a všímaj si či je tam aj iný spoluvlastník, právo doživotného bývania, exekúcia, plomba od súdu.

Na stránke https://cica.vugk.sk/VL_vyber.aspx podľa mesta a mena si ho vyhľadaj či niečo iné nevlastní a znovu pozeraj spoluvlastníkov, plombu, exekúciu.

Daj do googla jeho meno v úvodzovkách "Meno Priezvisko" aj "Priezvisko Meno" čo všetko nájdeš.

kvetinka1918
15. okt 2023

@zdenk2 klame

zmrzlinka2021
15. okt 2023

@zdenk2

Mne by to bolo velmi divne.

Ja som rodinu muza poznala po par dnoch, po dvoch rokoch uz bola svadba. Nie po dvoch rokoch zit "pomotane", nevediet o tom druhom dolezite veci, ktore navnimas prave v jeho rodine, vo vztahoch s priatelmi, okolim... Tam moze byt za tym vselico, napr aj strach, ze ti povedia velmi podstatne informacie o nom.
A ak je jeho rodina "Nepodarena"? No a? Ved si raz jeho buduca zena, nie "iba kamoska", mala by si o vsetkom vediet.

jarnajar
15. okt 2023

@deti95060810
@maranco kataster je perfektná rada, ja som kedysi tiež presne na katastri zistila veľmi zaujímavé veci o frajerovi, ktorý nie a nie ma pozvať k sebe. Ale to som pátrala po ani nie dvoch mesiacoch, dva roky si neviem predstaviť.

maranco
15. okt 2023

@jarnajar podeľ sa čo si zistila a čo ti hovoril, keď si sa na tie veci pýtala ešte predtým ako si to sama zistila, aké mal dôvody na tajnosti

1985murka8
15. okt 2023

Ja som na tom bola podobne. Tiež ma nechcel vziať ukázať. Až som mu dala ultimátum, že buď ma zoznami alebo sa zbalim a odídem. Po troch rokoch vzťahu som sa konečne dočkala. .tak skus aj ty niečo podobné . Ak mu na tebe záleží tak sa spamäta ak nie tak ber batoh a dovi.

weronika171717
15. okt 2023

Skús zistiť na akej adrese býva a niekedy v aute, ktoré nepozná sleduj čo uvidíš....možno budeš mať šťastie a natrafila na jeho manželku s deťmi....resp. si zajednaj detektiva.....podľa mňa ti ten tvoj klame.

luccija
15. okt 2023

@zdenk2 po 2 r to je divné.Aj povedal prečo sú alkoholici, žijú skromne, alebo aký je problém?vadilo by mi to rodina a ich vzťahy, fungovanie sú v

luccija
15. okt 2023

Veľmi dôležité, aby si v

luccija
15. okt 2023

Vedela aké mal základy, vzory v rodicoch

maribell
15. okt 2023

Že to má zakázané a tam to skončí? Veď tam by to práveže začalo. Mala by som milión ďalších otázok 🧐.

klarolinne
15. okt 2023

Ak nemá priateľ pod 18, tak to zaváňa manželkou 🙈

jarnajar
15. okt 2023

@maranco klasika, vlastnil byt s dlhodobou partnerkou, ktorú akosi pri zoznamovaní nezmienil.

maranco
15. okt 2023

@jarnajar a ako riešil stretávanie, zobral ta niekedy vonku cez deň na verejné miesto, alebo ste sa stretávali potajomky? Čo telefonáty po pracovnej dobe ak si mu zavolala nedvihol? Alebo len písmenkoval? Alebo sa vyhováral že je veľmi pracovne vyťažený?

jarnajar
16. okt 2023

@maranco Chodili sme aj von, ale tak pomerne veľké mesto, raz sme aj stretli nejakých známych, no len im zdiaľky zamával... A volali sme malo, pisali sme si. V podstate mi bolo podozrivé len to tajnostkarstvo ohladom bývania.

zdenk2
autor
16. okt 2023

@zdenk2 má ma aj na fb že sme vo vzťahu tak nemyslím že by mal inú. A sem tam ma dáva aj na soc. siete. Chodievame normálne von aj do mesta kde býva.

selest
16. okt 2023

Tak to bude o tom ze sa boji aby ti o nom cosi nepovedali..

maranco
16. okt 2023

@zdenk2 skús pozrieť či nemá exekúciu, stačí ti meno a dátum narodenia https://obcan.justice.sk/poverenia/rozsirene-vy...
Na katastri si niečo zistila?

stastnystastlivec
17. okt 2023

Môj názor, že nemá kamarátov a býva v maringotke a hanbí sa za to...

zdenk2
autor
17. okt 2023

@maranco na katastri som nič nezistila

gab1sol
17. okt 2023

@zdenk2 koľko máte rokov?

2006_1211
17. okt 2023

@zdenk2 bud ti niečo tají alebo máte 14rokov 😅🤔

januska12323
17. okt 2023

Vieš vôbec kde býva?

fergiea
17. okt 2023

Akože reálne si toto nedokážem ani predstaviť, mať 2 roky priateľa a nepoznáte jeho rodinu, okolie atď... je to divné, či ja som divná? A 2 roky to neriešiť? Toto bude asi zasa nejaký blud. Neverím tomu.

hefo
17. okt 2023

@zdenk2 To znamená čo presne? Kto je majiteľom nehnuteľnosti, kde má trvalý pobyt? Či ani jeho občiansky preukaz si ešte za dva roky nevidela?

mamatroch
17. okt 2023

@zdenk2 uprimne ani ja by som nedovolila 13-rocnemu chalaniskovi, aby si ku nam vodil baby... Alebo je ten Tvoj "objav" starsi? Tak potom by Ti mal v hlave zvonit alarm, lebo tam nebude vsetko s kostolnym poriadkom...
...teda este je tu moznost, ze Ti nemoze predstavit rodinu, lebo ho mozno doniesol bocian a ako vieme, tie su uz na ceste na juh. No na jar by sa mali vratit 😉

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matkahelka
17. okt 2023

@zdenk2 ja pojdem proti prudu, ale mne na tom nepripada nic zvlastne, kedze typujem, ze tych rokov vela nemate- ani ty, ani tvoj princ. mne moji rodicia tiez povedali, ze si nepraju, aby som zvlacala domov kazdeho frajera a zoznamovala ich s nimi, ale az toho, za ktoreho sa rozhodnem vydat. a vobec nezastavam aktualny modny trend, kedy sa frajeri menia kazde 2-3 roky a vsetci sa zatahuju do rodin, chodia na rodinne oslavy a o mesiac je iny. mame rodinnych znamych, ich dcera ma 23 rokov a uz ma tretieho, ktoty k nim chodi a prespava. mam 2 dcery a u nas sa toto urcite praktizovat nebude.
...asi to z jeho strany az taka velka laska nebude...

zmrzlinka2021
17. okt 2023

@matkahelka voľakedy sa hovorilo tomu, že sa kurvi.