Priateľ ma týra

jadih
6. feb 2015

Psychicky, fyzicky aj eekonomicky. Dosiahol to ze nemam prijem a som na nom zavisla. Sice mi dal kartu z jeho uctu ale presne vie co si kupim...potom mI to vycita, aj ked to je nakup potravin pre neho, mna a jeho mamu, kde im robim iba sluzku, varim, upratujem, vozim hore dole, ale to oni nevidia. Uz nemam ziadneziadne.sebavedomie, prisla som o pracu, stratila kamaratov, mam iba dlhy, cast aj kvolI nemu. Citim sa totalne neschopna, za 5 rokov sa zo mna stala troska. Mam moznost vybrat si z jeho karty peniaze, aby som mohla dalej fungovat bez neho a nasla si pracu, uz nevydrzim an8 jeden den.Ak to urobim, co mi hrozi? On ma dohnal k tomu aby som bola na nom totalne.zavisla :(. A ja uz neviem ako dalej.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika33
7. feb 2015

@tiwyna Banská Štiavnica

tiwyna
7. feb 2015

@evamarek77 este, ze si ma poucila o com je zivot, dakujem ti... 🙂

timi1012
7. feb 2015

Prepáč ale si nesvoj právna? že si si len tak zobrala 3 pôžičky, len tak si prišla o prácu, len tak si necháš aby s teba robili slúžku, milenku, handru, šoférku, a neviem čo ešte,... neverím že zdravo DOSPELO zmýšľajúci človek toto nechá zájsť až sem a potom napíšeš na MK.... ako čo čakáš? Chod preč a začni žiť dievča.

irusa
7. feb 2015

no ak by si vybrala peniaze bez jeho vedomia ???? Tresntý čin...iné by bolo keby si bola spolumajiteľkou účtu. ak vyberieš môže ťa obviniť, že si mu ju ukradla a to je slovo proti slovu

timea7
7. feb 2015

@timi1012 téma je s najväčšou pravdepodobnosťou vymyslená, zakladateľka sa zamotala do vlastných výmyslov

pink_lady
7. feb 2015

Mne dali predschvaleny 3200 vo VÚB bez dokladovania príjmu. Nič neoverovali.

liebling98
7. feb 2015

@veronika33 @cat nepochopila som tie narážky na Banskú Štiavnicu, možno si sedím na vedení. Ak to nie je tajné, môžete mi to vysvetliť?

pink_lady
7. feb 2015

@liebling98 oni myslia že to je happy z kauzy bubena

liebling98
7. feb 2015

@pink_lady Vďaka, stále síce neviem, o čo ide, ale aspoň si mi dala zachytne body, doštudujem

citronade
7. feb 2015

@mircalla ty si ina chudera...

citronade
7. feb 2015

@jadih ja ti verim 😎 😎 nemozes zato, tieto tety konikove) ta posunu este dva kroky dozadu, jasne, ze on je vinnik, uplny psychopat prepnuty )) aj to chpaem, ze nepises jak tety sablonky od slova do slova, uplne som porozumela tomu, ze pises, ze rodicov nemas, aj ked mas, milionkrat sa tak v reale vyjadrujeme vsetci, prenesene, ony nevedia co to je )) prachy prachy prasule, o tom ti popisu litanie, ale ze ti presiel niekto po dusi, to ani nahodou, grc ) chcela by si take matere? ja ne, maj sa a drz sa cau )

citronade
7. feb 2015

@timi1012 normalne sa to stava, je to uuuplne normal jav, tzv psychopat.puto) pracuje sa na tom systematicky a dlhodobo, od toho je psychopat... presne takym neveriacim tomasom ako si ty sa to moze lahko stat, takym, co tieto prepate osobnosti podcenuju, tebe by sa to stat nemohlo si vravis? mohlo a lahko, nevies ani kera bije zprvu prosim ta, su to masiny, analyzuju, su odputani od emocii, cely zivot, psychopaticka osobnost prosim ta, je schopna zblbnut aj terapiu, vedu, odobornika, nie este zenu, laika ) zaklady psychologie )) cau papa

mircalla
8. feb 2015

@citronade Zato ty si rodeny psycholog polda toho chaotickeho vyplodu bez akejkolvej jasnej struktury, co si vyprodukovala.....

tinach
8. feb 2015

Zlako, máš preklep v názve . Má tam byť : nepriateľ má týra 😅

citronade
8. feb 2015

@mircalla sak to su zaklady len, mozem aj rozsiahlejsie) peknu strukturu to ma co chces, jednoduchu, bez akademickeho tonu, ten ti oserem) ale mozem aj tak a rozsiahlejsie)) len ja si nepotrpim, aj titul mam jak popolnik, uz je skoro prederaveny.

co ti napisat, ked obvinis niekoho kto je obet, chudacke) idem na horalku, caw

mircalla
8. feb 2015

@citronade No zjavne pomoc potrebujes aj ty...odbornu

dilino
8. feb 2015

@timi1012 presne to som chcela napisať to iste mam ušetrenu pracu presne ako pišeš kde to necha zajsť a hlupa využivať sa aj ona je sama na vine že čo robi nech ide preč postavy sa na vlastne nohy začne pracovať a uplne ho zavrhnuť zo svojho života to je čo že dosiahol aby si bola na ňom zavysla ty nemaš občiansky či čo čo mi ma kto rozkazovať chod preč kym je čas aby to nebolo neskôr ešte horšie nepiše či mate deti ak nie o to je to ešte lepšie ako si pokaziť život nadobro odid kym je čas aj tak ak urobi po svojom tak načo si pyta radu.

timi1012
8. feb 2015

@citronade veru papa aj tebe pani psychologicka 😀 😀

dilino
8. feb 2015

@jadih okamžite sa chod poradiť na urady hadam na niekoho natrafiš kto ti pomôže odid kym je čas uvedomuješ si že ťa môže zabiť či čo soti ťa udrie daždnikom, maš modriny, ty si čo ved ťa dohna k samovražde hľadaj si niečo alebo si najdi nejakeho priateľa potajomky povedz mu čo sa stalo a že či ti nepomôže sa odsťahovať či ten tvoj je nejaky mafian mne sa zda tiež ako sa môže z nezamestnaneho stať zarabajuci 5 krat toľko ako ty a ty maš ako pišeš VS počuj prečo neodideš z VS najdeš nejaku pracu postav sa na vlastne nohy ty robiš chybu že sa nechaš ponižovať pišeš že maš male sebavedomie, to je dobre že nemate deti inač by to bolo veľmi zle nejaka pomoc sa pre teba musi najsť ak nechceš od neho odijsť maš male sebavedomie čo sa chceš ubijať životom a zabiť sa ved ked maš nejakeho surodenca chod sa poradiť len nečakaj ak neprijmeš radu ani jednej z nas mamičiek tak potom načo chceš poradiť ked si urobiš aj tak podľa seba a budeš dalej trpieť najhoršie je o že si sama neveriš.

citronade
8. feb 2015

@timi1012 sibnuta)) vsak a ako to je? presne ako pisem, su to nechutne, vadne, evoluciou vyprodukovane mozgy usposobene len na boj o vlastny prospech, ked sa niekto narodi s vrodenym nadanim tancovat a cely zivot na tom maka, logicky z neho bude dobry tanecnik, ked sa niekto narodi ako psychopat, cely zivot sa chova ako psychopat, tak asi bude dobry psychopat) a taky psychopatko je silny protivnik. dostane ta kam chce, ale nie kazdeho, to je pravda, preto si aj vyberaju ludi, citlyvych, emaptickych, existuje aj vycet vlastnosti zien ktore si vyberaju, tusim je ich sest typov, alebo tak.mna len iritovalo ze ju obvinili, s uz tak podkopanym sebavedomim este aj ju obvinia. ved to uz je jedno, ked teraz potrebuje pomoc.

marina24
8. feb 2015

@jadih to je také neuveriteľné,čo píšeš,že to sa nedá nemyslieť ,len že je to fake proste,neuraz sa,ale to či máš,alebo nemáš roičov,to je vážna vec,a nie,že na to pozabudneš ..možno si zmatená,ale toto asi vie každý,preto sa nám zdá,že si proste vymyslas toto tu,ak nie,tak prepáč,ale na tuto tvoju situáciu sa ani nedá moc čo poradiť,jedine sa odstrihnuť a začať si važiť samu seba a začať odznova

mircalla
8. feb 2015

Myslim,ze je to taky polofake plny polopravd.....vztah s rodicmi je pravdepodobne zly, osobne neverim tomu, ze naprv rodicia neexistuju, potom ju zrazu uz aj matka tyrala (ale toto vytiahla az vtedy, ked sa preriekla a niekto si vsimol, ze matka napokon existuje). ...
Stale si myslim, ze ok - jeden uver ako nezamestnanej -dajme tomu, ale 3? Na zaklade "obratov", ktore de facto neexistuju - okrem splatky (co je mala suma), na ktoru jej prispieval, kedze ako pise nema sama ziadne peniaze...To by na tom ucte musela tocit trochu ine peniaze, aby mala na take cosi narok...A este to je suma za vsetky 3 uvery, takze pred tym, ako si ziadala o dalsi, ta splatka bola dokonca nizsia....

katkavan
3. nov 2016

Pozdravujem vsetky nestastne mamicky...Pracujem v zariadeni,kde poskytujeme docasne ubytovanie hlavne pre tyrane matky s detmi.V pripade potreby,zaujmu ma kontaktujte.