Priateľ na zoznamke

18. júl 2021

Ženy, prosím poraďte. Mam 31rokov, na badoo som sa zoznámila s mužom. Všetko vyzeralo super, je veľmi pozorný, trávime spolu dost času, zaľúbila som sa. Trvá to cele 5 mesiacov. Ja som na zoznamku chodiť prestala, aj som si vymazala odtiaľ foto, nech mi nikto nepíše. Včera, ani neviem prečo, som sa tam nakukla a pozrela sa na prvé spravy, čo som od môjho priateľa dostala. Avšak ide o to, že je tam vidieť aj to, kedy bol naposledy prihlásený. A on tam očividne stále chodí! Bol prihlásený včera, aj dnes (tento víkend sme výnimočne neboli spolu, bola som odcestovana). Ma aktívny profil. Mne to normálne zlomilo srdce. Tak mota ma peknými rečami, hovorí o vernosti a je stále na zoznamke?? Už som sa viackrát sklamala a nechcem vzťah s ďalším nesprávnym.. Mam chuť sa mu nikdy viac neozvat, aj keď ma to boli.. Co by ste spravili na mojom mieste? Skúšali by ste rozhovor, alebo to rovno zabalili? Zajtra sa mame stretnúť, ale po tomto zistení na to nemám síl.

madeline1
20. júl 2021

Mozno si nevie odvyknut nechodit tam, mozno je zavisly...urcite mu to povedz tak ako nam a inym jeho nick nedavaj, ty si to s nim vyries sama...ber to tak, ze ano zamrzelo, ale ste spolu len 5 mesiacov a to, ze je tam online neznamena, ze sa s tebou neciti dobre a neznamena to, ze si niekoho hlada... Ste prakticky na zaciatku, zruste si tie nicky a sustredte sa na seba, ak vam je spolu dobre..., mozno sa tam zapol, ale tam nechodi...

madeline1
20. júl 2021

@janka_23 to, ze si vytvoril novy profil nemusi znamenat, ze ta podvadzal...jednoducho tam chcel byt z nejakeho dovodu...pokial si na to prisla nahodne, je to neprijemne...pokial si to zistovala, bolo to od teba nespravne.

kacusik69
20. júl 2021

s mojim sme sa zoznamili tiez tam, v 07/18, profil si tam vymazal az niekedy februar-marec-april 2019 nepamatam si presne… nebolo mi to velmi prijemne, ale verila som mu… sme spolu stale… (necitala som komentare)

janka_23
20. júl 2021

@madeline1 pre mňa do vzťahu vypisovanie s inými nepatrí, zvlášť nie so ženami na badoo a podobných stránkach. Proste mi to prekáža a netolerujem to, bohužiaľ 🤷🏼‍♀️

madeline1
20. júl 2021

@janka_23 nepatri, ak ste ale mali inak vpohode vztah, asi sa nudil, alebo sa nevedel zbavit zlozvyku...

janka_23
20. júl 2021

@madeline1 tam bolo viac klamstiev a iných veci, na ktoré som prišla až časom a celkom dosť ma to zlomilo. Možno to niekomu príde cudne, ale ja také veci ako vypisovanie s inými vôbec netolerujem. A keď to partner nerešpektuje a radšej mi bude klamať a pokračovať v robeni toho co mi vadí poza chrbát tak tam asi nie je o com.

monkasponka
21. júl 2021

Vytvor si fake profil a napis mu odtial 😀.. hned budes vediet na com si.