Priateľ odmieta sex, ževraj ho nepotrebuje

48domka
9. apr 2019

Ahojte dievcata , som s priatelom uz rok mavame sex sem tam aj to ho musim donutit . Trva 5 min on sa urobi tym to konci ja z toho jasne ze nic nemam je mu to je jedno velakrat som mu to hovorila zmenilo sa to na kratky cas a opat zas do rutiny. Ked sa pohadame tak vtedy to napravuje nim vtedy to trva dlhsie a konecne si uzijem aj ja . Hovori ze on sex nepotrebuje na zaciatku vztahu mi to povedal velakrat ze neni na prvom mieste . Lenze ja ho mam rada a citim sa dotknuta zakazdym
odmietnutnim . Uz neviem co mam robit ... velmi ho lubim ale sex je predsa vo vztahu potrebny ... neviem ci mi to bude stacit do buducna ...

soleil001
14. apr 2019

A ked si zena najde milenca je za stetku.tak ako sa chlap potrebuje citit silny a dokazovat si,zena sa potrebuje citit milovana. vobec nechapu tuto nasu emocionalnu stranku ;( chlap=sebec.
Aby sa o nich niekto staral cely zivot a na oplatku dostavame co ?

monika2012
14. apr 2019

@soleil001 "Aby sa o nich niekto staral cely zivot a na oplatku dostavame co?" Toto by som fakt nenapísala lepšie. A toto je dôvod mojej zúrivosti, že zo svojej manželky urobil svoju matku.

soleil001
14. apr 2019

@monika2012 ono je to zial tak.oni si nehladaju zenu ale novu "matku". Frajerka je to len nakratko, dovtedy kym este ziju u rodicov a stara sa mama...

nyusika
14. apr 2019

Sex nie je na prvom mieste vo vzťahu len vtedy, keď je v poriadku.
Pokiaľ je s ním problém, býva to jeden z najvážnejších problémov vo vzťahu.

monika2012
14. apr 2019

@nyusika Vzťah a manželstvo bez sexu už nie je partnerstvom. Bez sexu, nežností a splynutia dvoch duší strácam akúkoľvek motiváciu starať sa o dospelého cudzieho chlapa.

nyusika
14. apr 2019

@monika2012 keď OBOM vyhovuje vzťah bez sexu, je tu úplne v poriadku.

monika2012
14. apr 2019

@nyusika To máš pravdu. V tomto prípade je to OK.
Ale ja to cítim ako podraz, že do svadby to asi hral na normál, a od svadby strmo dolu. Podľa mňa je to nefér. Mal sa vyjadriť už na začiatku, čestne, ako aj partner zakladateľky tejto témy. Keby tak spravil, bola by som to hneď skončila. A nie takto podrazácky, v manželstve, keď už dieťa je na ceste, vysvitne, ako to celé je. Ja mám podozrenie na aspergerov syndróm plus asexualitu. Celkovo emočné prežívanie u neho (akékoľvek, aj mimo vzťah) je úplne že nula bodov. Žiadna radosť, žiadne slzy, žiadne nadšenie, žiadna iskra, žiadna energia, žiadne sklamanie, žiadny smútok.... Nič. Ako stroj. Takže aj žiadny sex.

marco88
14. apr 2019

Navrhujem aby muž ktorému stačí sex raz za mesiac, si našiel partnerku, ktorej stačí sex raz za mesiac. A ľudia ktorý milujú sex, splinutie, zo svojim partnerom často, veľmy často, nech nájdu rovnakeho partnera, partnerku😊😊😊
No nežijeme v ideálnom svete🙁
Škoda zbytočného sklamania a trápenia...

maria1989
14. apr 2019

@katarinka1989 to celkom ako u nás momentálne. Presne to isté.

monika2012
14. apr 2019

@marco88 Jééééj, aké jednoduché. No to by ma fakt nenapadlo 😝
Vieš, my sme spolu žili pred svadbou dva roky, ja myslím, že to bola dosť slušná skúšobná doba. V týchto dvoch rokoch sme si sexuálne vyhovovali. Milovali sme sa viackrát do týždňa. Ako sme sa vzali, už je to odrazu iba raz za tri mesiace, alebo dokonca aj päťkrát za rok, keď má dobrý rok. Vieš, ako sa hovorí, keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Keď ho lapnú, niekedy skončí v nedeľnej polievke. Samozrejme, toto bolo obrazne myslené.
Keby ľudia k sebe pristupovali fér a hlavne bez pretvárky, bolo by to fajn. Ale ako má človek tušiť, že sa partner takto zmení? Keby som to vedela, NIKDY by som si ho nebola bývala zobrala za muža.

48domka
autor
14. apr 2019

@kulumulu123 cakala som ze sa nieco zmeni ..viem ze to neni normalne .... ale citala som vela clankov ze vela muzov ma malo nejakych hormonov ale ze to casom prejde vela faktorov su .. mileenca nechcem neni som ten typ zeny radsej dam koniec ... a dieta chce on aj ja ale viem ze je eate cas na to kedze neviem co sa vykluje z neho ci ma neoklame atd.

48domka
autor
14. apr 2019

@soleil001 brat si ho nebudem ...uvidim co bude vie ze ma poslednu sancu .... mu to pripominam jasne na com je ... dakujem za rady som to potrebovala uz pocut od inych ze to neni normalne

lindusss2016
14. apr 2019

@monika2012 och boze 😥 az ked som si precitala 5x za rok, tak mi to cele docvaklo, ako to je zalostne malo 😮 nerozumiem, ako mu toto moze stacit, ked je to zdravy mlady chlap. Ked ma viac ako 70, tak to je primerane veku, no pokial je to tridsiatnik, nieco tam nehra. Mrzi ma, ze toto musis zazivat...

janickacrazy
15. apr 2019

@48domka dávaj si fakt bacha, on bude teraz sekať dobrotu, lebo si sa mu vyhrozila, že odídeš od neho, len nezabudni, že to je divadlo, vydrží mu to pár týždnov/mesiacov a potom sa to vráti do starých koľají, hlavne aby ti nestihol spraviť to dieťa, lebo potom si v keli

soleil001
15. apr 2019

@monika2012 ako vies aku ma hladinu testosteronu? Je na to nejaky test?

monika2012
15. apr 2019

@48domka Ak mu budeš dávať šance a donekonečna čakať, že sa zmení, tak fakt môžeš čakať VEČNE. Nezmení sa. Je to buď povahou, asexualitou, nejakou zvláštnou úchylkou, milenkou, nezáujmom alebo nízkym testosterónom. Dôvodov je veľa, ale pravda iba jedna: NIČ S TÝM NESPRAVÍŠ. A keď si to v budúcnosti vydupeš, vyhádaš, vyplačeš, tak ver, vôbec Ti to chutiť nebude a ešte sa budeš cítiť ako posledná chudera. A sebavedomie pôjde prudko dolu.
TOTO DOBRÉ NIKDY NEBUDE, žiaľ. Aj keď by som Ti rada napísala niečo iné. Nechcem Ťa klamať, a ak mám možnosť niekomu otvoriť oči a zachrániť život od nešťastia, tak to spravím. Tak prosím, ber si naše slová naozaj k srdcu, ja som veľmi chápavý a tolerantný človek, ale TOTO FAKT NIE JE ŽIVOT.

monika2012
15. apr 2019

@soleil001 Musím pohľadať zdravotnú kartu, niekde doma ju má "zašitú". Áno, urológ na to urobí krvné testy. Je k tomu aj taká tabuľka. Hodnotu si presne nepamätám, ale je tam dosť veľké rozpätie a tá čiarka s jeho hodnotou je veľmi tesne spodnej hranice. Ale to sa dá aj z iných vecí vybadať, ak veľmi málo zarastá, ak má na tele veľmi slabé svalstvo, resp. žiadne, ak mu preskakuje hlas ako puberťákovi, ak na svoj vek vyzerá príliš mlado, nemá žiadnu životnú energiu, sexuálne chute.... Môj má aj všetky tieto prejavy. Keď ho prosím, aby to riešil, zašiel za lekárom, zistil výhody a riziká užívania nejakých vhodných testosterónových doplnkov, však to nie je hanba a v dnešnej dobe je naozaj takto postihnutých chlapov veľa (napr. kvôli pitiu vody, ktorá je v dnešnej dobe naplnená hormónmi, lebo tie čističky odstrániť z vody nevedia), že by sa s tým dalo niečo robiť, on by získal energiu, ožil by, trošku zmužnel a začal sa správať ako chlap. Nechce o tom ani počuť ☹ Anilen skúsiť. Ani sa informovať. Nič. Blok. On nemá problém - a tým to končí.

soleil001
15. apr 2019

@monika2012 nechapem ze k urologovi isiel a potom to uz dalej riesit nechcel...

monika2012
15. apr 2019

@soleil001 K urológovi išiel na začiatku nášho vzťahu. Ono ja som dokonca bola jeho prvá a keď sme to chceli skúsiť (mal vtedy 32 rokov!!!), tak mu nechcel stáť. Alebo len malú chvíľočku a potom odkväcol. Pritom chuť mal. Takže chcel poradiť, ako to naštartovať, ab to fungovalo (to bolo vtedy v hlave, obavy, pocit zo zlyhania...). Čiže počas tohto vyšetrenia mu urobil urológ aj krvný obraz na testosterón.
Ono sa to samo spravilo s troškou trpezlivosti, potom takmer dva roky šlapal úplne normálne, vôbec nič nenaznačovalo tomu, že to neskôr nebude dobré. Tak som aj ten testosterón prestala riešiť. Ale keď sa už na začiatku manželstva vyskytli problémy, mnohokrát som ho prosila, len zájde za tým lekárom a nech to rieši, veď vidí, aký vplyv to má na moju psychiku, náladu, na moju dušu. Nie, nerieši, a ja mám namiesto manžela spolubývajúceho... A môže ma aj rozdrapiť od jedu.

48domka
autor
15. apr 2019

@monika2012 ak sa nezmeni nic a vrati sa to naspat k tomu istemu tak sme spolu rok ... nebudem lutovat ze som snim bola a sa rozijdeme vie o vsetkom co mi vadi ...vie ze uz taku ako mma nebude mat..ktora robi vsetko prenho . .. ma aj taku povahu od mami oca nevidel lasku teraz vie jake to je ale aj sex je potrebny aj ked si mysli ze nie... ono mu to dopne ak ostane sam ... uvidim jak dlho mu to vydrzi fakt som zvedava....ci zas si neurobi pokec a taketo veci a potom nechce sex ... jedno a druhym mi suvisy .... ked pojde to zahranicia robit co aj ma byt uz vobec ho nebudem moct ani kontrovat ci nea pokec pride domov k zienke na tyzden a zas pojde ojebovxat zeny ...toho sa bojim ... no cas ukaze
Dakujem za rady vazim si to

nicoleee
15. apr 2019

@soleil001 akoby si písala o mojom manželovi 😔 otec úžasný, manžel hrozný. Občas mám pocit, že nežije so mnou, ale len s našimi deťmi 😞 a ja som doma len do počtu, len tá čo navarí, operie, ozehlí, uprace...

janickacrazy
15. apr 2019

@nicoleee Tak prečo sa nerozvedieš? Otec može byť aj po rozvode dobrý a ty si nájdeš normálneho chlapa, ja sa vám baby fakt čudujem takto sa obetovať, ved to nie je život, treba myslieť aj na seba, nielen na deti. Deti vyrastú, odídu preč a ty čo? Budeš si v 50tke hladať nového chlapa?

soleil001
15. apr 2019

@janickacrazy nikde nemas garanciu ze najdes lepsieho ani ze sa casom nezmeni aj on vies...

janickacrazy
15. apr 2019

@soleil001 No ked myslíš, ja teda nesúhlasím, väčšina chlapov je takých, žeby by sexovali každý den aj 2 razy, takže je veľká šanca, že nájdeš "normálneho" chlapa, druhá vec je potom taká, či bude vyhovovať aj v ostatných veciach.

soleil001
15. apr 2019

@janickacrazy no vidis a presne o to ide. ci zahadzovat cele manzelstvo a brat dietatu otca...lebo idealny chlap neexistuje je len vhodny, menej vhodny a uplne nevhodny . ale chyby ma kazdy. jednej vadi privela sexu a pozornosti, druha ho ma pramalo. jeden nema ani zaujem a dalsi podjebava kade chodi. a kedze sa mi v 29 rokoch rozviedla kamoska a pocula som aky odpad je tam vonku neviem ci to ma vobec vyznam. kvoli vidine lepsieho partnera. lebo tu ide aj o ine veci nez len o ten sex

janickacrazy
15. apr 2019

@soleil001 No ja som v 29 odišla od bývalého aj s jedným dieťaťom a našla som si super muža, neľutujem ani den, že som odišla, nič lepšie som nemohla urobiť. Tiež som mala obavy, ale sú aj dobrí chlapi na svete, nielen "odpad". Po 10 rokoch sa stále ľúbime ako kone.

banderaska29
15. apr 2019

som rada za diskusiu na Túto tému. Čo ma teší menej je, že nás je omnoho viac - tych, ktoré sa musia mužovi doslova doprosovať. Ja som zmenila rétoriku. Prestala som naňho tlačiť. Keď som sa uistila, ze ma nepodvádza a že má skutočný blok, začala som mu pomáhať. Veľa sme sa rozprávali a aj sa rozprávame, nieraz mi plakal že ho to trápi, že mi nemôže dať to, čo potrebujem. Najhoršie na tom celom je, že až na tento problém nám to vo vzťahu klape v každom smere. Najhoršie....to nieje uplne presné slovo. Vďaka tomu, ze mame uzasny vztah sme ešte stále spolu. Vek ani neprezradím, lebo by ste mi neverili že tak mladý muž može mať takéto problémy.
Určite plánujeme tantricku masáž pre pár a terapeuta. Chceme to zachránit, lebo mne to občas zlezie na mozog, že mam sotva 2x mesačne sex (a to nieje ani zdaleka milovanie, to je proste sex len aby som ja bola spokojná). Veľmi ma to trápi a mala som rôzne stavy. Nikdy v živote by mi nenapadlo, že chlapi môžu mať take vnutorné trápenie ktoré vyustí do problemov so sexom.

monika2012
15. apr 2019

@banderaska29 Tak Tvojho to aspoň trápi, čo je signál, že sa s tým dá niečo robiť, lebo je tam jeho vôľa a ochota spolupracovať. Môjho to teda absolútne netrápi, je mu totál jedno, ako sa ja ako žena cítim, a že mi to lezie na mozog, na náladu, ako ma to ničí. Takže buď rada, že máš chlapa takého ako máš. Držím palčeky, nech sa to zlepší. Lebo kde je vôľa, tam je aj cesta.

banderaska29
15. apr 2019

@monika2012 no nebolo to vzdy tak. Je to miestami egoista a boli rozne obranne reči spociatku, ze som sexuchtiva, čo som osobne nebrala lebo to je typicka obrana. Cim viac som mu hovorila ze chcem sex tym to bolo horsie. Az som sa zobrala na par dni mimo domu, aby som nad tym celym popremyslala. Neskor sme mali rozhovor kde sa trošku otvoril (najhoršie je, keď sa to tyka chlapa ktory je v intimych veciach introvert) a rozobrali sme to, povedala som mu ze sa ma nemusi bat, ani mi nic povedat a ze budeme mat sex ked on bude chciet. A zrazu to prislo, premavala som sa pred nim nahá a nechcela som od neho nič, dokonca som si od neho síce silene, ale robila odstup. A toto ho vie zláklať. Takže teraz to je tak, ze sme mesiac nemali sex. Najhoršie je, že mám vo svojom okolí chlapov, ktorí by dali všetko len aby mi mohli prejavovat naklonnosti a to vsetkymi smermi. Ale ked niekoho naozj milujete, tak podvod neprichadza do uvahy a povedala som si, ze mojmu partnerovi skusim pomoct ze budem pri nom stát. No neexistuje taka verzia, ze sa vzdam sexu pre jeho blok. Ak to bude pokracovat aj nadalej v tomto duchu a on nebude chciet viac pracovat na svojom probleme, tak sa rozídeme.
PRetože som si prečítala niektoré príspevky v tejto diskusii a vzislo z toho, že takyto dchlapi maju tendenciu sa vracat k svojej sexualnej neaktivite. A ja som mladá a tužiaca po sexe, to by som rozhodne nezvladla akceptovat so sklopenou hlavou.

bianka532
15. apr 2019

jedna psychologicka povedala vo vztahu je vacsinou ze jeden potrebuje castejsie a druhy menej. prisposobuje sa tomu co to chce menej. ten co to chce viac sa ma uspokojit sam a cakat.