Priateľ pracuje a ja si pripadám úplne zbytočne

mimsy
14. feb 2013

Ako už 7 deň som bez priateľa,pretože pracuje.Nemám tu ani kamarátku čo by prišla a neviem čo mám vlastne robiť si pripadám zbytčne...

mimsy
autor
14. feb 2013

@dai že srdiečko?si jej mal aj kvet doniest aspon niekto by radost mal

andrejka1974
14. feb 2013

Moj muž má prácu na druhej strane bratislavy má to 25 km tam a 25 km späť a dojde domov kazdy deň ,hoci mal by tam kde prespať ,my sme pre neho všetko dohovor mu

mimsy
autor
14. feb 2013

@andrejka1974 ja mam 24 a on 27

aliza
14. feb 2013

@mimsy tomu vasmu vztahu sa hovori citova zavislost a zial, jednostranna 😢 . vela si tu toho nepopisala, takze tazko robit nejake uzavery, kedze ani vas, ani vasu situaciu nepozname. Ty tahas za kratsi koniec, cakas nanho, on je tvoj zmysel zivota, bez neho si stratena.... proste si sa vzdala vlastneho zivota a stastia v prospech neho a to je velka chyba. Ak on vo svojom volnom case dava prednost kamosovi, tak tu nie je vsetko s kostolnym poriadkom. Bud nanho prilis tlacis a vela mu vycitas, preto od teba uteka alebo jednoducho to nie je typ pre rodinu. Ja viem, tehu hormony robia svoje a hlavne si myslis, ze to bude prezivat rovnako, ako ty. Ocakavania, ocakavania... na to doplatilo uz velmi vela vztahov. Takze moja rada, skus menej tlacit, nevydieraj ho tehotenstvom, nechaj ho volne dychat, nedus ho....on nikdy nebude tehotenstvo citit a prezivat, ako ty, s tym sa musis vyrovnat. neocakavaj, akoby sa mal spravat, ber ho takeho, aky je a uvidis, ci nastane nejaka zmena alebo nie. Zmena totiz musi ist vzdy od nas samych. Ak sa nic nezmeni, tak treba zvazit, ci to ma vobec zmysel. Prichodom dietata sa taketo problemy len viac vyostria.

irriss
14. feb 2013

@mimsy
ale to neni nezraly vek 😉

dai
14. feb 2013

i
@mimsy prepac ale sprava sa ako decko - ved 20 km nie je vzdialenost...ako kalat na celeho valentina ale aby nebol s tebou kvoli tomu zeby musel 15 minut cestovat... uf☹

mimsy
autor
14. feb 2013

@andrejka1974 on si musi uvedmit kto je teraz dolezity

mimsy
autor
14. feb 2013

@dai ved toto :-///

graceful9
14. feb 2013

@mimsy hmm ani nejde o dnesok ale o celok a on si to neuvedomuje :/ a tá kolegyna...to ako co tym chcel dokazat?

aliza
14. feb 2013

@mimsy teraz som docitala posledne prispevky....no, len aby to bola mamka a nie nejaka fesanda - kolegyna?😠 . Neverim, ze by normalny chlap nesiel za svojou tehotnou priatelkou tych 20km 😕, iba ak... ale ak je naozaj u mamicky, tak ten koniec vasho vztahu pride skor ci neskor, proti mamicke nemas sancu, zial.

andrejka1974
14. feb 2013

Tak to by sa mal správať úplne ináč ,vsak vek na to má,neviem prečo nechce byť s tebou ,vsak o pár mesiacov budeš potrebovať od neho veľkú pomoc to chce aj potom zutekat porozprávať sa spolu ako to vidí on a skúste spolu nájsť nejaký ten kompromis ak sa nebude dať radšej choďte od seba

mimsy
autor
14. feb 2013

@dai
@mimsy
@aliza uplna pravda,ale ak mi povie,zavola idem von s kamaratom okey v poriadku... ale aby som bola sama 7 dni a on je zdialeny 20km sa mi v poriadku nezda, ved ja uz nikam nechodim,len som doma a cakam na nho ako hlupana a este mame dom pod lesom a iba jedneho suseda rodicia v izbe ked sa nieco postazujem mamke,tak mi povie ze nemam vsetko tak prezivat....Dievčata ja niesom zvyknuta byt takto sama stale,ja som dievca co ma rado spolcnost mne sa na samotu tazko zvyka uz nech je male na svete nech niesom taka sama...

mimsy
autor
14. feb 2013

@graceful9
@andrejka1974 sa citim ako hlupana

dai
14. feb 2013

@mimsy ty byvas u svojich rodicov? ci som to zle pochopila?

irriss
14. feb 2013

@mimsy
Malym nic nevyresis..upnes se na maleho a to neznamena, ze nebudes sama..budes se citit jeste vic sama...i kdyz uz NIKDY sama nebudes..jej, jak tezke je to vysvetlit.. 😒
upnes se na dite.....a dite neporoste "zdrave"..budes ho svou samotou "dusit"..musis se smirit s zivotem, ktery zijes anebo ho zmenit..jinak udusis sebe vcetne ditete a nejblizsich.... 😉

aliza
14. feb 2013

@mimsy a to ako mate potom poriesene byvanie? ty byvas u svojich a on u svojich rodicov? 😕 a ako budete byvat, ked pride male? podla mna toto je kamen urazu. On nema pocit, ze sa nieco v jeho zivote meni a zmeni. A prepac, ale aby 7 dni netuzil ta vobec vidiet, to je viac ako divne 😨.

irriss
14. feb 2013

@mimsy
ty bydlis v dome s rodici??

mimsy
autor
14. feb 2013

@dai ano oni maju zadnu cast my prednu

mimsy
autor
14. feb 2013

@aliza my mame prednu cast ani zadnu cast domu,a ja sa tu bojim sama uplna tma tu je v noci na krok nedovidis

maca_p
14. feb 2013

@irriss
@mimsy veru a vyrastie ti z neho dalsi mamánek 😀
co keby si ho isla navstivit k jeho matke ty? ze ti je za nim straaaasne smutno 🙂
inak sa divim svokre, ze ho z jej bytu este nevyhana, ked uz ma svoju rodinku. a vlastne ani nedivim, bude to typ opicej matere zrejme.. 😝
v tom pripade je to na rozchod

irriss
14. feb 2013

@maca_p
Dneska tu zrovna jeden podobny pripad byl, ze? nevzpominas si,kde to bylo? ze by se holky aspon spojily stejnym trapenim.. 😉

irriss
14. feb 2013

@mimsy
ale to znamena,ze kdyz se bojis, ze predni a zadni cast domu deli nekolik kilometru... ☹

mimsy
autor
14. feb 2013

@maca_p
@irriss ale uz ked mi u nechali tak sa tam ku nim nenasackujem,nie nieak to zvladnem,zvladly iny zvladnem ja

aliza
14. feb 2013

@mimsy 'vy' mate prednu cast alebo 'ty'? lebo tak to vypada, ze on to nepovazuje za svoj sucasny domov. Neuvedomuje si vaznost situacie, nadalej zostava akokeby slobodny a bez zavazkov, prespava mimo, zije mimo.... mne sa to teda nezda v poriadku.

irriss
14. feb 2013

@aliza
no mne uz ted take ne...😉
@mimsy a vychazi se tvymi rodici dobre? a nebo po vas vyzaduji finance..t.j. pokud by tam bydlel,chteli by vasi po nem nejake finance za bydleni??a proto on zije u maminky a ty u vasich, protoze Ty vasim platit nemusis?

mimsy
autor
14. feb 2013

@aliza ani mne ako pride domov este veceru mu robim no ja uz fakt neviem 😒

aliza
14. feb 2013

@irriss 😉

mimsy
autor
14. feb 2013

@irriss lepsie ako ja,a nic od nas neberu ziadne peniaze

maca_p
14. feb 2013

@mimsy moja, nie, ze zvladli to ine, zvladnem to aj ja, ale nastartuj obranne mechanizmy levice a pust sa do neho! chlapom vsetko musis vysvetlovat po lopate, jednoducho, v kratkych vetach a s riadnym dorazom 😀
pridaj troska histerie, ako napr. ked nechces zit so mnou tak sa pobal! alebo toto nie je hotel, ale nasa domacnost a na jej chode si povinny participovat! a ine 😀

@irriss juuuj neviem veru ktory pripad to bol, ale ony sa tu dokola opakuju 😀 len s inym obsadenim...

irriss
14. feb 2013

@mimsy
a podle TEBE, CO JE DUVODEM jeho nechuti jet domu??