Priateľove správanie

alex1000
31. dec 2021

Ahojte dievčatá.
Neviem či je to vhodné riešiť tu ale skúsim či mi neporadite.
Mám priateľa už vyše dvoch rokov. Mám deti s iným ale ten nemá záujem o deti. Môj terajší priateľ má taktiež deti a mám ich rada ale problém je s priateľom.
Neviem ako by som začala rpetoze doteraz to nikdy také nebolo. Možno keď poviem že posledný pol rok sa zmenil a veľmi. Keď si vypije má veľmi zlú povahu ale nikdy takto sa nechoval ako teraz. Vždy sme sa smiali kecali všetko bolo fajn až pokým nezačal pit častejšie a viac.
Keď si vypije tak začne mať na mňa hlúpe reči dokonca sa opovazil na mňa povedať že som ku*va, pi*a atď. Že mám odísť z jeho domu. Áno bývam u neho v jeho dome ale doteraz ma nikdy nevyhodil. Teraz má dokonca vyhadzuje každý týždeň odtiaľto že mám ísť ku maminke a za svojím bývalim atď. Pritom bývalého neznášam a ani nechcem a ani po ňom netúžim. Potom mi vraví slová že ja ho vraj nemilujem no pritom on minule volal kamoške a zisťoval si vzťah o nej a jej priateľovi ako to je medzi nimi. Začal ma pred ňou ohovárať. Neviem ako to s ním riešiť pretože keď vytriezveje tak sa tvári ako neviniatko a povie mi že on nevedel prečo mi to takto povedal alebo že nevie prečo mi nadával. Vždy je proste jeho odpoveď neviem. A ja už sama neviem čo mu na to povedať. Už som zo silami na konci. Ďakujem za každú radu. Snaha ako sa s ním porozprávať za triezva neprichadza v úvahu lebo ostane ticho.

inana11
1. jan 2022

Nevítala som,je toho tu veľa ale za mna opili a deti neklamú. Tie slova mysli vazne,ale za triezva na to nemá odvahu… pobaľ sa a chod

dorinecka45
1. jan 2022

@alex1000 ak mas moznost,tak to s nim ukonci a odid od neho.vyzera ze ma problemi o ktorych nevies a pravdepodobne mu stojis v ceste za niecim, co sa neopovazi ti priznat. ak ta chlap zo dna na den zacne obvinovat ze nevery a takychto veci, moze to byt preto, ze on ma take umysly.vyzera to ze je to jeho projekcia,to co jemu vadi na sebe,hadze na teba.a to ze pije castejsie a castejsie a jeho správanie sa zhorsuje, tak to len znamena ze sa v nom stupnuje nejaky tlak.ukonci to skor nez to bude skarede pre teba a tvoje deti