Priateľovho psíka idú utratiť

krstn003
6. júl 2020

Zdravím možno blbá otázka ale fakt ma nenapá kde inde by mi vedel lepšie poradiť..
Priateľovho psíka idu dať uspať(utratiť). Vyzera to tento týždeň. A chcem mu nejako pomôcť aby nebol sám. Psík bol strašne obľúbený. Koľkokrát sme si robili srandu že je to ďalšie svokrine dieťa. Prosím poraďte mi

Ďakujem

lija22
6. júl 2020

aby nebol sam kto? psik, ci priatel? psik je chory?

deti95060810
6. júl 2020

mne veterinár psa zobral a odviedol preč, nerobil to predo mnou. Psík skončil sám....

krstn003
autor
6. júl 2020

Priateľ... vidím že sa úplne zrúti
Ano psík ma nádor v krku a pred pár dňami oslepol.... chuďa moje ....nechcú ho už trápiť tak ho chci tak uspať

lija22
6. júl 2020

ma teba ;)

jana_eyre_2
6. júl 2020

Pár dní bude asi veľmi smutny, buď jeho oporou a časom sa to zlepší.. stratu človek proste musí prezit..

miadi
7. júl 2020

Tak chod snim. My sme boli dat uspat nasho psa co sms mali 14r Lebo uz to bolo nurnè. Poslednu noc som ho celu drzala v naruci a on skuvinal hoci mal lieky na tlmenie bolesti ., a sli sme s bratom veterinar dal injekciu ja som ho hladkala brat sa opytal kedy to zaberie a dr ze uz zabralo ( psik ked sme prisli tam uplne ožil bàl sa lebo to tam poznal vzdy sa bal veterinarov ) . Bolo to rychle a bolo to tak lepsie boli sme obaja s bratom radi ze sme tam boli spolu .

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea_82
7. júl 2020

@zahrajzlato bože, ty si strašne hlúpa, takýto komentár si si mohla odpustiť.

silviazlat
7. júl 2020

@krstn003 Buďte prosím s priateľom pri psíkovi, keď ho budú uspávať. Keď to pomôže, poplačte si, ale nenechajte ho samého. Je to to najhoršie čo mu môžete urobiť. Je tam sám a má tak umrieť?? Bojí sa... buďte tam prosím s ním. Odíde bez strachu.

danica2711
7. júl 2020

@zahrajzlato ty si asi nikdy nemala psa, že? V normálnej rodine je pes členom rodiny, nikdy to nie je "len pes", my sme všetci oplakali našich 2 psov, čo odišli do psieho neba

ina009
7. júl 2020

@krstn003 nedá sa veľmi pomôcť smútku a bolesti zo straty. Budte so psikom až do jeho posledného konca. Slzy a smútok k tomu patria žiaľ život je taký, každý raz zomrie a smrť je žiaľ súčasťou nášho života. Po milovanom psíkovi zostane prázdne miesto v srdci tak ako po milovanej osobe. Jedine stoj pri ňom buď mu oporou a nechaj priateľa nech si poplace a zaspomína. Jedine čo mu pomôže je čas😔

kiki68
7. júl 2020

Vyziadaj si u veta, ze chces byt s nim nez odide na druhy svet aj za cenu ze to nebude pekne vyzerat alebo tak. Urcite trvaj na tom, mas na to pravo a vet to pochopi

lujza123
7. júl 2020

@krstn003 včera sme boli dat utratiť psa. Posledná vec co pre neho môžete spraviť je tam byt s nim a pre neho. Najskôr dostane inekciu po ktorej zaspí a až potom druhu ktorá mu zastaví srdiečko. Nič dramatické to nebolo, skôr úľava pre vsetkych. Akurát si pripravte aspoň 100 eur (eutanaziu a kafiléria)
Oveľa horší bol posledny mesiac, náš mal takmer 17 rokov, museli sme ho držať pri kŕmení lebo neustál a padal do misky, pocikaval sa, strašne schudol...

kubaj
7. júl 2020

@krstn003
@krstn003 Určite ho nenechávajte samého v jeho poslednej chvíli, byť s ním, toto už len mu môžte dať...

sadkoni
7. júl 2020

Myslím, že bude dobré ak budeš s ním, ak ho v tom nenecháš samého, aby vedel, že vieš, čo prežíva, že ho chápeš 😉

sunny8
7. júl 2020

@zahrajzlato keď nemáš čo rozumne povedať tak nereaguj

marlent
7. júl 2020

My sme mohli byt pri nasom kocurikovi...
Nenechala by som ho sameho aj ked to bolo sialene....ho tam doniest s vedomim co sa ide diat...ale nezasluzi si zomriet sam

jakoma
7. júl 2020

@krstn003 priatel sa pozbiera .. aj mu odlahne, najhorsie je to cakanie posledne dni/hodiny doma pred zakrokom .. ja som to zazila minuly rok, prislo to necakane, kocurik mal 9 rokov .. mne prve dni pomohlo, ze som mala dost programu mimo domu a teda mimo miesta, ktore mi ho pripominalo ..

nini1010
7. júl 2020

@lujza123 Och jezis ze kafileria 😱 ja mam velmi vazne choru sucku,cakam ze to tiez moze prist ale pochovam si ju sama.Predstava ze ju beru do kafilerky mi pride este horsia ako eutanazia samotna.

marlent
7. júl 2020

@nini1010 inak..nvm odkual si ale v senici je krematorium pre domace zvieratka...
My sme tam davali nasu cicu...
Daju ti popol do takej urnicky..
Tiez sme si necedeli predstavit do kafilerie

ivetka_kamo
7. júl 2020

Hlavne nenechať psíka samého
Preňho je to určite ťažšie ako pre vás, ten pes nemôže ostať sám s lekárom, mal len vás

marca12
7. júl 2020

Kazdy preziva smutok inak. Niekto ma hned dalsieho psa a niekto nechce dlhsie noveho psa. On sa musi popasovat so zialom,ty mu mozes pomoct prezit tazke chvile. Poznas ho,vies,co ho potesi

dusankomoj
7. júl 2020

Nestrašte ju! Psíka najprv injekciou USPIA,a až potom mu dajú ďalšiu injekciu! Psík nebude sám!Tento rok nám odišli dve sučky.Mužová mala 18rokov a už sa tiež veľmi trápila.Bola som s ňou ja,on nemohol a tiež si poplakal. Moja zomrela doma a o tú sa zase postaral on.