Priťahujú mužov viac blondínky?

manuela333
3. okt 2021

Od narodenia som brunetka a nikdy som neuvažovala nad zmenou farby vlasov až do minulého týždňa, kedy sa so mnou rozišiel môj priateľ. Zistila som, že ma nechal kvôli blondínke, nad čím by som si až tak nelámala hlavu, ale podľa jeho predošlých vzťahov som vedela, že ho viac priťahujú blondínky. Príde mi, že blondínky skôr upútajú pozornosť mužov ako brunetky a kvôli tomu ako veľmi ma jeho odchod zranil uvažujem nad tým, že by som išla na blond. Nechcem to urobiť v nádeji, že sa ku mne vráti, ale aby si uvedomil o čo prišiel. Tiež verím, že mi to dodá sebavedomie, začnem sa mať znovu rada a zbavím sa časti seba, ktorá sa do neho zamilovala. Čo si o tom myslíte? 😇

maximilie
3. okt 2021

@manuela333 🙄 ze by to bolo veľmi trápne
Určite ťa nenechal kvôli farbe vlasov.

sasitimi17
3. okt 2021

Myslím si že si hlúpa
Robiť niečo preto aby si bývalý uvedomil o čo prišiel ?
Prosím ta čo máš 15 rokov ?

haley7897
3. okt 2021

@manuela333 začneš sa mať znovu rada tým, popries časť seba - svoju prirodzenú farbu? On ta nenechal preto ze si bruneta, ale preto ze si nevyzreta, bez sebavedomia, si ochotná sa zmeniť pre iných a neostáva na tebe nič autentické =zaujímavé pre iných.

liusa82
3. okt 2021

@manuela333 Pochybujem len sa ty nemeň.Nie každej sa hodi blond.Zase niekomu sa nehodi čierna.Ja mám vlasy dlhe čierne skušala som aj blond ale vyzerala som ako keby som mala na hlave ocikanu peroxidovu slamu😀 Potom ti zase pride do cesty možno taký chlap čo chce brunetku a zase nafarbiš naspäť? no už len kvôli chlapovi by som sa menila čosi

asia83
3. okt 2021

@manuela333 Máte nízke sebavedomie, žiadnu hrdosť. Prefarbiť sa kvôli tomu, že si našiel blondínu? 🤦‍♀️ Ja by som si just prefarbila vlasy na havraniu čiernu. Aby vedel, o čo prišiel. Rozumiete mi? A odpoveď na vašu otázku: áno, myslím si, že vo všeobecnosti sa mužom viac páčia blondíny.

0silvia0
3. okt 2021

@manuela333 preco toto vobec riesis? Nespravaj sa ako decko, ktore chce niekomu nieco dokazovat a ukazovat. Nech si svoju blondinu uzije dosyta...

nikyball
3. okt 2021

Áno muži si skôr všimnú blondínku.

haley7897
3. okt 2021

@nikyball všimnúť si môžu, vyberajú ale podľa farby vlasov životnú partnerku? Pochybujem.

jana_eyre_2
3. okt 2021

Ja som hnedovlasa, vždy som bola.. ani jeden môj expriateľ nemá aktuálnu priatelku blondínu.. o čom to vypovedá? O ničom 😅 môj muž mal kazdu ex hnedovlasu..

Skús sa zamerať na svoje sebavedomie.. nejde o farbu vlasov..

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakkubova
3. okt 2021

@manuela333 Podľa mojich skúseností majú muži radšej brunetky a čiernovlásky. Na moje dlhé tmavé vlasy sa namotali aj takí, čo celý život mali radi blondyny.
Ale žena, ktorá sa na blond prefarbí kvôli tomu, že jej ex si našiel blondynu, sa nepáči nikomu.
Ak ťa tvoj ďalší frajer opustí kvôli nejakej brunete, prefarbíš sa znova?

0silvia0
3. okt 2021

@manuela333 inak zhodou okolnosti mam v mojom okoli blondiny, ktore nie su extra pritazlive, takze farbou vlasov to asi nebude...

mischy00
3. okt 2021

Akože úprimne, keby sa môj ex začal nápadne podobať na môjho súčasného, tak mi to je skôr na smiech ako na uvedomenie si, o čo som prišla.....To je ako keď niekto chce vyzerat ako Ken alebo Barbie a človek sa skôr pozerá, že preboha, dobre im to.....

nikyball
3. okt 2021

@haley7897 no tak ak ich blondíny zaujmu viac, tak áno. Nie vždy si muž vezme takú o akej sníva. Ja som bola aj blondínka aj tmavovláska a ako blondínku si ma všímalo oveľa viac muzov

spadnutaslivka
3. okt 2021

@manuela333 a ešte viac upútajú ryšavky. To ale neznamená, že farba vlasov rozhoduje o kvalite vzťahu. K zbytku tvojich úvah sa radšej nevyjadrujem, lebo tie plus tvoj nick mi presne sedia na telenovelu s rovnakým menom 😂

annamarin
3. okt 2021

Moj ex sa napr vyjadril, ze jemu sa vyslovene blond vlasy nepáčia. Každému sa páči niečo iné a každému sa hodi niečo iné.

timing
3. okt 2021

Kazdemu muzovi sa paci nieco ine. Niekomu hnede niekomu ryšave, kratke ci dlhe. Mas teraz porozchovove obdobie a rada by si mu dokazala ze si mega priťažliva, myslis,ze prefarbenim na blond to dosiahnes? 🙄 Tadial cesta fakt nevedie. Je to velmi velmi trapny krok. To zeby si zmenila vlasy by si mu ako dala vediet? By si za nim chodila aby si všimol zmenu? Zmenu,ktora ti nemusi pasovat a viac sa zhovadis? Mozme ti tu radit od rana do vecera,ak si tvrdohlava aj tak si urobis po svojom, ale ber do uvahy,ze nemusi olutovat vas rozchod, nemusis byt tak nadsena ty sama z tej zmeny. Prvy ošial bude za tebou lebo nove vlasy a potom co? Zlomene srdce Ti to fakt nevylieči. Ale rob ak ty chces

fleur1111
3. okt 2021

@manuela333 vôbec to nie je o farbe vlasov. Mužom sa páčia ženy so sebavedomím, s vlastným názorom a láskou k sebe. Ak ta bývalý nechal, pravdepodobne to bolo zapríčinené niečim iným. A aj keby si si prefarbila vlasy na blond, ako vieš že sa ti to bude hodiť? Akú máš kvalitu vlasu? Vieš, je rozdiel blondína so zdravými blond vlasmi a blondina s vysušenou zltooranzovou sticou na hlave.

gina17
3. okt 2021

Ver, že to nie je o farbe vlasov.

1111kristina1111
3. okt 2021

Práve naopak, väčšine mužov, ktorých poznám sa páčia brunetky. Keď som sa pýtala na “zdôvodnenie”, tak hnedovlasé ženy im prišli veselšie, berú vraj veci menej vážne a pomedzi riadky som mala pocit, že v nich vidia určitú nespútanosť, o ktorej radi fantazírujú 😄 Je to však samozrejme veľmi individuálne. Kvôli mužovi by som si vlasy určite neprefarbovala; ak si však chceš dodať sebavedomie a túto novú etapu života začať zmenou, pokojne by som uvažovala nad niečím iným - napríklad vyskúšať nové strihy alebo farby oblečenia, začať viac športovať, pripravovať sama sebe fantastické večere pri sviečkach, vylepšiť skincare routine; skrátka skúšať nové veci. Tie, ktoré ti sedia treba ďalej pestovať, ale netreba zabudnúť zbaviť sa toho, čo ti už viac neslúži a starať sa o svoje telo aj dušu najlepšie, ako vieš. Čím lepšie sa budeš poznať a viac si vážiť samú seba, tým viac ľudí, ktorí ťa budú mať radi presne preto, aká si, príde do tvojho života. Prajem Ti všetko dobré 🦋

palisko
3. okt 2021

Farba vlasov nie je podstatná. Mal som čiernu, blondínu, a 20 rokov som s červenovláskou.

milanm_
3. okt 2021

nie

karolinakr
3. okt 2021

Niekto vyzera sexi v blond, niekto obyčajne a niekomu sa to vyslovene nehodí, záleží aký máš typ pokožky, a Adela, a Aneta Pariškova sa držia roky blond, ale podla mna, tadeto cesta nevedie, mne sa tiež vobec nehodia, ale ked som raz bola čierna, zdalo sa mi, že muži volako viac pokukovali. Vyskúšaj si to na nečisto najprv ..

sandrika1986
3. okt 2021

Hlavne buď sama sebou ...

karolinakr
3. okt 2021

Daj si, že Nové farby pre krásu, Gisela Watermanová -Franzska Zingelová, oni tam delia na jarný, letný, jesenný a zimný typ od makeup po farby vlasov a oblečenia až doplnkov, každý typ ma svoje farby a niečo na tom bude, moja mama ked si oblečie čiernu a červenu vyzera otrasne, ked si da slabomodru omladne o 10 rokov...Alebo sa v tej farbe rozžiariš a si taká svieža, alebo neladia tie farby s tebou, vyzeráš dokonca staršie, Musíš si najst, aky si typ,,,A kvoli kopačkam by som sa nefarbila, ale ked už chceš experomentovať, nech výsledok stojí za to

mala_zabka
3. okt 2021

@sasitimi17 nemusí byť hlúpa, netrep. Je týždeň po rozchode a je pochopiteľné, že jej to šrotuje 🙄 myslím, že za ďalší týždeň-dva jej to tiež príde ako blbosť (čo skutočne je), ale teraz má na iracionálne myšlienky "právo".

mimka1402
3. okt 2021

Ako blondínka, ti za všetky blondínky sveta odkazujem, že to pravdou nie je.😀 Farba nezávaží. Som blond a single takže táto teória určite nie je pravdivá 💁🏼‍♀️

mimka1402
3. okt 2021

@jakkubova
@1111kristina1111
Súhlasím, ja som to riešila ako blondinka, tiež mi muži odpovedali, že brunetky im prídu stabilnejsie na vzťah. Asi stále stereotyp, že blondínky sú hlúpe a prelietavé. (Som povodne brunetka, ale blond mi viac sedí)

sasitimi17
3. okt 2021

@mala_zabka netrepem, píšem čo si myslím…

tomikejt
3. okt 2021

@manuela333 s mojim mužom som 8 rokov, keď sme sa stretli bola som blond, potom som prešla na hnedú, potom na čierno a potom som si úplne prestala farbiť vlasy. Svoje mam bledo hnedé a muž mi povedal ze v týchto mojich prírodných som naj. Podľa mňa vôbec nejde o farbu vlasov, nikto kto ma rozum by sa nerozisiel s partnerom kvôli tomu ci je blond čierna alebo červena.