Problémové manželstvo

janeri151
19. máj 2016

Ahoj dievčatá.Chcem sa s vami podeliť o môj príbeh alebo ako to nazvať presnejšie neviem.Možno ked sa vypíšem,alebo mi niektoré podáte svoje názory tak sa mi uľaví.S manželom sme spolu už 13 rokov a máme dve deti.Nebolo to ideálne od začiatku pretože ja som po dvoch mesiacoch otehotnela.Vzali sme sa až ked som bola v 8mesiaci tehotenstva.Na tlak jeho mamy ale aj my sme rozmýšľali ale až ked sa narodí bábo.Ako asi jkaždý pár ktorý sa ocitne v takejto situáciií vie že nieje všetko ideálne.Unás bol problém ten,že sme sa dosť často hádali a vtedy môj teraz už manžel všetko riešil tým,že si vyvolával so svojimi bývalými.Zlom nastal,ked sa týždeň pred svadbou vyspal so svojou bývalou.Prišla som na to tak,že tá naša intuíciia mi nedala a skontroloval som mu telefon.Všetko sa zlomilo.Lenže mali sme všetko nachystané na svadbu a ja som mala o mesiac rodiť tak si viete predstaviť ako som bola na tom.Rodičov som už nemala.To som mala 20rokov.Vzali sme sa a ja som mu nedokázala tento prešľap odpustiť.Casto sme sa hádavali ,samozrejme ja som mu vyhadzovala na oči to ,že ma podviedol pred svadbou.A tak dalej. Lenže náš problém celých 13 rokov je ten,že vždy ked sme sa pohádali už aj ako manželia, aj pri deťoch tak on si vždy začal vypisovať s inými ženami,stretávať sa snimi.Dokonca som mu pár krát našla iný telefon,ktorý používa len s nimi.A ja kedže som nemala ísť kam z deťmi som to akosi prehryzla.Lenže on mi vždy nadáva prepáčte za výrazy a vulgarizmy ale musím:aká som chudera,o nič sa nestarám,všetky sú v posteli lepšie než ja,aká som k... vyj...ban...,špina špinavá a veľa daľších.Vždy ked som prišla na to že ma podvádza tak som s ním prestala spávať,lebo ma to ponižovalo,tak po mne celú noc vykríkal vulgárne nedal mi spávať.Vždy ma naschvál vytočí tak,že ja sa jednoducho neudržím a začnem kričať aj pred deťmi a to jemu hrá do karát.že je navrhu a zase som pred deťmi zlyhala.Nevravím sú aj dobré časy ale to len vtedy ked držím hubu a krok.Teraz máme problém taký že staviame dom.Od začiatku sme sa nevedeli zhodnúť ako riešiť financie a podobne veci.KEd sa ma spýtal ja som dala riešenie tak ma poslal do p.... a spravil si po svojom,ked som sa odmietla k nejakým veciam vyjadriť tak som bola chudera čo ho v ničom nepodporí,všetko je len naňom.Lenže ked vás niekto viac krát niekam pošle a potom spraví podľa druhých ľudí tú istú vec čo ste navrhovali tak neviem.Jednoducho som to vzdala a povedala že ja s tým končím.Viac krát som podla žiadosť o rozvod ale vždy kôli tomu že som nemala kam ísť a z deťmi tak som to zrušila.Teraz naposledy som v novembri podala o rozvod a on sa mi vysmial,ale ked prišli papiere,že sa rozvod rozbieha tak prišiel s prosíkom,slzami,kyticou a ja krava som to celé zrušila.Zistila som mu že odkedy staváme tak je na zoznamkách a flirtoch a užíva si so všeliakými ženami.Teraz je to zase zlé a ja sním už nedokážem dalej pokračovať,Deti sa tak tešia na svoje detské izbičky a ja nechcem byť tá čo im to všetko zmarí už naozaj neviem ako dalej Dakujem vám za akúkoľvek odpoved či povzbudenie

suve99
20. máj 2016

@janeri151 - odíď, nezmení sa, trpíš Ty i deti a bude to len horšie. Nedaj sa už prehovoriť, pretože to nie je chlap ale chňup najväčšieho rangu. Držím Ti päste a dúfam, že onedlho napíšeš, že si šťastná a konečne spokojná i s deťmi.

boba245
20. máj 2016

@janeri151 ja si myslim, ze v prvom rade by si mala pozerat na deti a tiez na seba a uz vobec nie na neho. to ze prisiel s prosikom, kyticou a slzami ked mu dosli rozvodove papiere je uz trochu neskoro a zvlast ked svoje spravanie ani po tomto nezmenil, tak ho uz urcite ani nezmeni a tie slzy mohli byt skor preto, ze sa boji, ze sa po rozvode s tebou bude musiet delit o majetok. ak by ta miloval, tak by ta v prvom rade nepodvadzal a tiez neurazal. takymito urazkami nepocastuje zenu ani cudzi muz a nie to este muz ktory svoju manzelku miluje. si mlada (ak som dobre vydedukovala tak mas 33r.) tak necakaj kym budes mat viac a i pripadny novy zaciatok by bol tazsi. skus si vyhladat diskusie zien, ktore si presli rozvodom a ostali same s detmi a nech ti oni skusia poradit, pripadne ta mozno aj ukludnia, ze rozvodom sa ich zivot neskoncil ale prave naopak zacal a pozitivne otocil o 180 stupnov. verim, ze su aj take pripady. drzim päste 🙂. ps: jeho rodicov nepocuvaj, je to tvoj zivot a nie ich a mali si svojho syna lepsie vychovat, aby teraz nemuseli vyzerat zle pred ostatnymi ;)

irusa
20. máj 2016

tvoj muž má pravdu ............áno si chudera, že žiješ s takým ko..tom ☹ ☹ ☹ ☹

alexandramaria
20. máj 2016

@janeri151 napis mi ip. Pomozem ti dat dokopy navrh na rozvod. Plus ti krok za krokom vysvetlim co robit , toto predsa jedna zena nemoze tolerovat. Pohlavnych chorob sa pri nom nebojis? No fuj.

valentina5
20. máj 2016

@alexandramaria si fakt zlata baba 🙂 🙂 🙂

janeri151
autor
20. máj 2016

@alexandramaria dakujem veľmi pekne za radu-pomoc

valentina5
20. máj 2016

janeri151 Tazko sa nieco riesi, ked nie su peniaze, deti, zodpovednost za ne, aby mali co jest, zaistit byvanie, lahko sa hovori, tazko sa realizuje... kolko zien trpi len preto, ze nemaju peniaze na existenciu, byty drahe, zarobky male, jest treba kazdy den, ziadna moralna podpora okolia. Kazdy nie je tak akcny, aby to riesil hned.
Svokra zije tak cele roky, zo syna vychovala s muzom spinavca, ktory parazituje na detoch a manzelke, ON je velky chudak, pochadza z moralneho bahna a nepoucil sa z toho, nechaj ho, je to jeho zivot. Dokazala si tu napisat o svojom zivote, zozala si kritiku aj rady, beries to vsetko a zacinas to menit, to
je dobre. Zaciatky su velmi tazke a uz sa ti tu nuka pomoc, len vydrz, nezlakni sa a toho tvojho nepodarka posli za svojimi "kraskami"... Vsetko pekne je pred tebou a velmi ti drzim palce. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=tuBZZasavZo
sardinka335
20. máj 2016

@janeri151 fuha...ty si fakt zufalka...tak on sa vychrape s nejakou týžden pred svadbou a ty si ho aj tak vezmenš a do tohoto marazmu porodiš dalšie dieta???
Proste VŠETKO nasvedčovalo tomu ze to je chuj a ty si sa aj tak za neho vydala???????? Takeho človek by som si nemohla vazit ani za necht...dobre ti tu radia, pozbieraj sa a vyuzi šancu na lepší zivot. Mozno sama, mozno skromnejšie...ale deti budu vyrastat v pokoji, klude a stabilite...deti su velmi mudre a pochopia ze detske izbičky su sice fajn ale to čo ziju za žiadne izbičky nestoji...lebo zavrete v tých izbičkách budu počuvat ako je mama piča, kurva a chudera. To je fakt perspektíva.

sova76
20. máj 2016

@janeri151 Žiaľ, vzala si si muža, ktorý rieši problémy únikom z domu za inými ženami. Máte dve deti, rozostavaný dom... a budúcnosť pred sebou. Manžel iný nebude. Ak je takýto surový vo svojich vyjadreniach na tvoju adresu, tak ťa svojím pohľadom nepoteším. K jeho "obyčajnosti" ho zrejme vyformovalo prostredie, v ktorom vyrastal, a teraz praktizuje nejaký model správania, ktorý má zrejme vžitý alebo odpozeraný z domu. Lepšie to nebude. Musel by sa zmeniť, a to nedokáže. Akonáhle cíti, že ťa má v hrsti, si pre neho tá posledná... Asi nechceš žiť po zvyšok života v strese a pod tlakom, len aby si si udržala manžela, v tomto prípade muža, ktorý si ťa vôbec neváži.
Popremýšľaj vážne, skús pozrieť do budúcnosti.... či tento muž má v nej miesto. Žiť môžeš pre deti a nikde nie je napísané, že nestretneš niekoho, kto ťa bude milovať... povedzme tak, ako si zaslúži každá žena - aj s trochou citlivosti a nehy. Nielen sypať si popol na hlavu, keď mu horí za pätami rozvod.