Problémy s 30 ročným synom

michalnovak
7. aug 2015

moj znamy ma poziadal o uverejnenie prispevku kedze nevie pouzivat internet a chcel by vediet vas nazor jedna sa o doslovny prepis toho co mi nadiktoval

Mam 78 rokov tesim sa celkom dobremu zdraviu ale mam problem zo synom a chcel by som sa opytat na pravne kroky co dalej , na kolko nieje normalny a mal by sa liecit v blazinci ale on odmieta si priznat ze blaznom je . Ma 30 rokov je nezamestnany nikdy nechce urobit co mu poviem , neustale spochybnuje to co mu poviem nakolko ja mam urcite zivotne skusenosti a viem ako to chodi , jedinu vec ktoru robi je to ze studuje vysoku skolu a okrem toho absolutne nic co mu poviem , veci si robi po svojom hocico co poviem je zastarane a podobne , je lenivy a len sedi za pocitacom a pozera filmy alebo je z nejakymi pochybnymi kamaratmi v krcme a vracia sa o 02 rano potom spi do 13 00 co sa s tym da robit aby robil co mu poviem ? aby mal pracu , aby chodil spat o 20 00 ako normalny clovek , aby prestal pouzivat pocitac , aby nechodil z kamaratmi po baroch ale aby si hladal zenu pretoze kamarati su v zivote nepotrebny , alebo po novom sa nezmyselne bicykluje len tak ze pre radost no chory clovek , do roboty ma chodit a ne bicyklovat len tak a drat plaste ktore nekupil , ja som v jeho veku uz mal dom a on nema nic a nic nevazi a nerobi tak ako mu poviem co dalej ?

cecil36
8. aug 2015

Pani Kelleova - Vasilkova inspiráciu do dalsej knihy mozete aj v tejto teme 😀 😀 😀

sissmiss
8. aug 2015

@michalnovak toto je stare, par rokov, uz to "bezalo" aj na inych forach 🙂

pepca28
8. aug 2015

...🙂 starý pán mi pripomína starého otca môjho muža... ten bol diktátorom ,svokra trpela 30rokov...No bohuzial to bol ich problém ze slepo počúvali a nevedeli sa vzoprieť... môj manžel nemal nikdy prázdniny, každé ráno kosa do ruky a hybaj na lúku... starý to skúšal aj na mňa, chcel aby som na svadobnej ceste co sme sa u nich zastavili išla hrabať seno... poslala som ho do pecka..Ale on mám mal zvláštne rád a ešte som dostala aj fľašu vína...🙂)))...btw.. už je mŕtvy... Ale nakoniec zisťujem ze on bol jediný co to tam nejak držal pracovnú morálku, aj keď bohuzial zastaranym spôsobom... teraz to ide dole vodou... syn by mal čo najskôr zmiiznut alebo vydržať kým ocko natiahne brka... lebo keby mňa niekto ešte nútil kosiť kožou,zatnem mu ju do krk a.... a o umývaní autá pomlcim

ajkava
8. aug 2015

@michalnovak nuž ale to tu bolo písané v inom zmysle. Takže kde je pravda? V podstate, musia si to vyriešiť sami.

janickacrazy
9. aug 2015

@ajkava Pravda je vždy niekde uprostred. 🙂

zuzanna24
9. aug 2015

vyhodit z domu, nech sa zacne starat sam o seba....

derdia
20. máj 2019

@michalnovak a načo mu s prepáčením dávate žrať?a strechu nad hlavou?ja mám dve deti....dve dcéry a pokiaľ sa nebudú správať normálne,takže chodiť do školy,slušne sa správať, ako normálny človek,pomáhať doma a vazit si rodičov ....studovat alebo pracovať....nech sa páči môžu ísť z domu...
Ja sa o ne starať nebudem...ľúbim milujem ale odtiaľ potial....pokiaľ budú dobre deti dám im všetko...pokiaľ zle....mozu ísť...človek si sám vyberá cestu....a aj dobre vie,že čo si vybral...a keď išiel a vybral si zlé nech nesie následky....