Problémy so svokrovcami

zuzkka111
3. jún 2013

prestala som k nim chodit lebo za chrbtom ohovarali.zhadzovali.a ustipacne reci..nic co spravim nieje dobre.najhorsie je na tom ze to mam v sebe,stale na to myslim ako sa ku mne chovaju..moji rodicia su o sto percent.ja viem sa pretvarovat no viem ich_muzovu rodinu mat aj rada ale len do tej chvile pokim nevidim debilne pohlady a sususu za chrbtom. preco nam nepraju s muzom.to su tak sebecky..nech si ho vezmu domov na robotu.ja takto kludna nemozem byt. prenasa sa to do vztahu.a muz s tym nic nerobi..uz som mala vseliake myslienky.:(

ewwa666
3. jún 2013

@zuzkka111 no chapem ta asi ... asi určite... ja som s priatelom takmer dva roky po roku som otehotnela... stalo sa proste 🙂 do toho momentu bola moja svokra ako aniel ... odrazu ked sme jej oznamovali že som tehotna ten pohlad... a žiadne gratulujem ani nič ale že ... no dobre tak urobime do mesiaca svadbu a potom ked sa TO narodi pojdeš robiť a ja zostanem doma s TYM.... zostala som v šoku... uplne ... (žijem vo šwajčiarsku a tu je materská dovolenka len 3 mesiace preto to s tou prácou vytiahla) ... hned som dala na javo že nič take sa konať nebude ale hlanve milo a s rešpektom že by som ju neurazila... a od vtedy som bola pred všetkymi u nej všetko možne len nie jej nevestička vysnívaná... dokonca ma na silvestra par hodin pred pol nocou obvinila...(a to som bbola už vo 4 mes.) že ona ma podozrenie že spávam s mojím šéfom... od vtedy je to totálna vojna medzi nami... na štastie je moja polovička stale na mojej strane a zastáva si ma ale vidím že ho to trápi že to medzi nami nejde... od vtedy sme sa ešte tak silno asi 5 krat pohádali proste ma cele tehotenstvo stresuje... čo s tým robiť ? no nič sa nedá je to proste naše trápenie ale pokial je tvoj partner na tvojej strane a miluje ta nemáš sa čoho báť... proste... to sú svokrovci ..večná dilema 🙂 držím palce nech sa ti to vyrieši ...

wena
4. jún 2013

Oni sa podľa mňa nezmenia a keď ťa nemajú radi, nič s tým neurobíš.
Ja to mám podobné, resp. hnusná je ku mne len svokra, svokor je milý a v pohode. Bývame ďaleko, takže na nás nemajú žiadny dosah, vidíme sa max. 4x do roka a to prežijem. Telefonuje s nimi len partner, ja vôbec.

Takže jediné čo pomáha je podľa mňa prerušiť kontakty a vôbec sa nimi nezaoberať.

martinjasen
4. jún 2013

Temu z dovodu duplicity uzamykam.

Asmira Team