Problémy v manželstve a bozk s kolegom

afrika
28. dec 2012

ahojte, už asi 4 mesiace si píšem s jedným kolegom - v práci sme sa rozprávali minimálne - hambili sme sa a + k tomu nebolo ani veľa príležitostí.. ja som vydatá - naše manželstvo je na tom dosť zle - prestali sme komunikovať, medzitím som 5x potratila, riešili sme stále len IVF, KET...snažíme sa manželstvo udržať, no není to zatiaľ také aké by to malo byť... s tímto kolegom sme rozprávali o všetkom možnom, vedel, že som svojho muža nachvíľku opustila, no nevie, že som opäť pri ňom ☹ . 3 dni dozadu sme sa prvý krát stretli - on má 22 rokov.. pobozkali sme sa...nemôžem na to zabudnúť, bolo to pre mňa po veľmi dlhom čase niečo krásne...pochopila som, že som sa doňho asi zaľúbila a on mi včera v telefone povedal to isté ale dohodli sme sa, že to nemôže pokračovať...ide mi srdce puknúť, je mi moc ťažko...moc to bolí. ani neviem prečo to tu píšem, potrebujem sa asi vyrozprávať...

afrika
autor
28. dec 2012

inak naozaj som nikdy nečakala, že sa mi stane toto a že toto urobím môjmu manželovi... ☹

flower72
28. dec 2012

@afrika ja vždy hľadám za vzniknutou situáciou nejaké "skryté" znamenie. Nič sa nedeje pre nič-za nič. Niečím podobným som si prešla pred pár rokmi ale v obrátenom garde. Vyriešili sme to. Dúfam 🙂 Nenapadlo ti, že tie detičky neprichádzajú preto, lebo terajší manžel nie je ten pravý? Ten kolega môže byť cesta k niečomu novému. Určite sa ti celá situácia musí rozležať v hlave, dobre si premyslieť kroky, ale mysli aj na možné dôsledky. Každopádne, máš môj obdiv a virtuálnu podporu 🙂

afrika
autor
28. dec 2012

@flower72 ďakujem 🙂. no asi není čo obdivovať ☹.
Uvidím čo bude ďalej... dnes sme s fešim ešte ísali, nerozoberáme vôbec veci tíkajúce sa sexu... trochu rozoberáme tie vzniknuté city - aj jemu je nanič, lebo vieme, že spolu nebudeme... asi si dám odpojiť internet a predám mobil 😀 😀

slniecko2
28. dec 2012

@afrika ja viem, ze sa to hovori a radi lahko,ale city a realita su naozaj dve rozlicne veci. Realita byva casto nudna, kruta, seda, alebo aj super ak sa nam dari- no ak nie-vtedy nastupuju city. Je to uplne normalne ja mam za to, ze ak je clovek dlhodobo frustrovany a vyvija sa u neho depresia (frustracia je aj u teba) tak sa ako obranny mechanizmus dostavia city- najcastejsie ku niekomu, kto je upne mimo kazdodennej reality, novy, nepopisany. V tej chvily sa zda vsetko ovela krajsie, clovek sa citi ako mladi, je zamilovany, ale je to ista cesta do pekla- nieje zle byt zamilovany, ale najhorsie je riesit zamilovanost ked si v krize. Vtedy prehliadnes aj alkoholizmus, ci vyber nevhodneho partnera a riesis veci ktore su vlastne ani neni hodne riesenia. Je to paradox- s mm riesite snahu o dieta (najlepsie sa zevraj dari, ked to uz manzelia vzdaju a su konecne v pohode,lebo sa s tym zmierili-vtedy je lahsie otehotniet) a namiesto toho aby ste to nejako vybojovali-napr. aj tak ze sa dohodnete, ze uz kaslete na IVF a budete radsej zachranovat manzelstvo, tak napriek tomu podvedome riesis uz dalsi problem-ktory sa zda sice ako nieco super ale koniec koncov to su uz dva problemy. Zelam vela mudrosti v rozhodovaniach

chorucka
29. dec 2012

@afrika ahoj ja viem ako ti je Mna najviac bolelo ked pred dovolenkou mi neprisiel ani popriat pekne sviatky ale kolegom poprial bolo mi do placu ☹ Teraz ho dlho nevidim to mi pomaha

sirinka
29. dec 2012

@afrika ked svojho muza lubis, dokazes prestat komunikovat s tym druhym a uprimne mu povies, co od neho ocakavas, ako si vas vztah predstavujes.... A spolu, jedine spolu si mozete dohodnut dalsie fungovanie tak, aby vas vztah mal sancu.
Alebo svoje manzelstvo ukonci radsej skor, ako skutocne splodite spolocne dietatko a zacni odznova.... Este si mlada...

elize
29. dec 2012

@afrika kedze si fesimu nepovedala pravdu, zrejme to s nim nemyslis vazne. Je to niekto, kto ti pomaha zabudnut na problemy, ktore teraz s manzelom mate. Pre teba sa zda ako princ na bielom koni, ku ktoremu si zacala nieco citit. To vsak moze byt klam. Moze to byt len niekto, kto ti po dlhej dobe povedal aka si krasna, kto sa na teba nemraci ale usmieva, pri ktorom zabudnes na starosti s otehotnenim, ... Ver mi, ktokolvek by sa zjavil v tvojom zivote prave v tomto obdobi a spraval by sa k tebe pekne (poukazoval na tvoju vynimocnost a krasu), zacnes mat k nemu pocity naklonnosti.
Nie je to fesim, je to tym obdobim. Ak by fesi prisiel v case, keby bolo vo vasom manzelstve vsetko OK, zrejme sa len pousmejes a viac ho neriesis.

Niektore baby tu radia rozvod, vraj ked nie su v manzelstve deti je to jednoduchsie. Rozvod je najtraumatickejsou udalostou v zivote cloveka, hned po smrti rodicov. Ci uz tam deti su alebo nie, nebude to lahke. Pises, ze svojho muza lubis. Prechadzate tazkym obdobim a prave teraz sa ukaze ci je vas vztah dost silny na to, aby ste sa mohli pokusat o dietatko. Ak nie, nie je to koniec sveta. Si mlada a zivot nekonci v tridsiatke 🙂 Potom si mozes povedat, ze pre zachranu manzelstva si spravila maximum a nebudes si to v buducnosti vycitat.

Drzim palce 🙂

kikaba44
12. mar 2013

čím viac príspevkov čítam, tým viac začínam tvojho kolegu ľutovať 😀

afrika
autor
12. mar 2013

@kikaba44 prečo? 😕

kikaba44
12. mar 2013

na to si odpovieš, ak s ním zostaneš 😕

marusik
30. mar 2014

@afrika ako to celé dopadlo?

afrika
autor
31. mar 2014

@marusik s kamarátom som akýkoľvek vzťah rázne ukončila - niesme vôbec v kontakte.. 🙂 🙂 manželstvo skončilo taktiež.. bolo to pre mňa hrozné, no našťastie sa ukázalo, že to bola správna cesta.. 🙂 🙂

fuska
31. mar 2014

@afrika A babatko cakas s tym kolegom? Lebo v pase mas za partnera 23-rocnu lasku. 😉

afrika
autor
31. mar 2014

@fuska nee, s ním nikdy k ničomu podobnému ako sex nedošlo....

fuska
31. mar 2014

@afrika Tak to je potom asi niekto iny. Drzim palce, nech je vsetko ok vo vztahu aj s babatkom. 😉

afrika
autor
31. mar 2014

@fuska áno, je to niekto úúúplne iný 🙂 🙂 zoznámili sme sa až po rozchode s manželom, takže je to postavené na čistých základoch 😵 😵

mysicka36
31. mar 2014

aký pekný happyend 😉 držím palce.

aneri66
31. mar 2014

@afrika možno cítiš materinský cit ???? Asi skôr by som to takto nazvala ako vzťah 😒

afrika
autor
31. mar 2014

@aneri66 nechápem....

afrika
autor
31. mar 2014

@aneri66 táto téma je už dávno stará vec.... všetko sa to skončilo tak, ako sa malo 🙂 🙂 to znamená, že s kamarátom som prerušila akýkoľvek kontakt.. manželstvo sa rozpadlo - viedlo k tomu veľa faktorov a teraz je pre mňa toto všetko už dávno uzavretá kapitola, ktorá verím sa už nezopakuje 🙂 🙂

aneri66
31. mar 2014

@afrika tak to som rada..... 🙂

mia091
7. dec 2016

@afrika je to už dávno...ale ako si dopadla? Riešim niečo podobné

opica_skorica
13. máj 2019

@afrika škoda, že to kamarátstvo neustálo. V rovine kamarátstva.