Rozchod pre nepriaznivé okolnosti

natynaty18
1. nov 2015

poprosím v prvom rade o diskrétnosť, aj o to, aby sa tu nikto nehádal a nevyťahoval na nikoho, kto, kedy, čo, v ktorej diskusii napísal. nestojím o hádky, skor o rady, ako sa popasovať s touto situáciou, resp. ak ste podobnu situaciu zažili v zrelsom veku ako ja, možno ženy po rozvode a pod.).po dvoch rokoch som sa rozišla s priateľom, nie práve najlepším sposobom a ani nie kvoli tomu, že by som ho prestala mať rada, ale kvoli tomu, že nám akosi nepriali okolnosti a ja už v tom akosi nemám chut pokracovat. (niečo som už naznačila v mojej predchádzajucej téme, o trávení volneho casu). každý z nás žije s niekym iným. on žije s matkou, pred 5 rokmi si spolu kupili dom a teda je logické, že on by sa od nej neodstahoval, už len kvoli peniazom, ktoré do toho domu vráža, čo mi uprimne bez okolkov aj povedal, že nikam sa nikdy neodstahuje a že chce žiť tak, ako žije, teda s mamou bez partnerky, že chce sukromie, čomu rozumiem, lebo sukromie je vzácne aj pre mna a tiež nemám ambicie žiť s mužom, ale! a teraz je tu velikánske ALE. nemáme sa kde stretávať, nemáme možnosť nás vztah rozvíjať, resp. len vtedy, ked máme obaja volné obydlia, co je po 2 rokoch pre mna už neskutočne unavne a trochu trapne riešiť stretká 2-3 hodiny práve ked sa aktuálne da, číhať a kalkulovať so situáciou, že práve vtedy má volno on v byte alebo ja. chodime spolu na tury, v lete plávať kade-tade, aktivitky v poriadku, je ku mne milý, pozorný, všetko by bolo fajn, moje dieťa ho zbožnuje, on tak isto, len chýba také to niečo rodinne, napr. isť v piatok spoločne na víkendový nákup, spraviť si pekný večer, v sobotu alebo víkend stráviť spolu, navariť si niečo a pod.....my sme za 2 roky, čo sme spolu nestrávili ani jednu noc (nemyslím sex, ale spoločnu noc, ked sa zodudíte vedla seba, nieto víkend) a mne tieto elementárne veci strasne chýbaju a viem, že sa to nedá zmenit, nie su na to moznosti a priestor, tak som to ukoncila...teraz ked som to ukončila mi píše ako ma lubi, ako mu na mne záleží, ako som ho odkopla ako psa, ako on nedokaze bezo mna zit a pod......avsak iny system na nase fungovanie nepriniesol ziadny nový tak neviem....cele ma to mrzi, čo s tým? naozaj prosím diskrétne, možno radsej aj do IP a tie, s ktorými som už písala IP, prosím o diskretnosť. dakujem za triezve názory

natynaty18
autor
1. nov 2015

DAKUJEM VAM ZA TRIEZVE NáZORY, každý z nich odraža niečo, čo si myslím aj ja.....

jeannna
1. nov 2015

Tvoj pribeh je ale stale zahaleny ruskom tajomstva, kedze sme sa nedozvedeli skutocny dovod, preco on nemoze prist k tebe, aj ked ho tvoje dieta pozna a dokonca zboznuje. Mas vytvorene vlastne predstavy a tento scenar s matkou do toho nezapada. Chapem, aj mne by to mozno vadilo, kedze ste si vztah postavili na vzajomnom stretavani a traveni volneho casu a nie spoluziti. Mate v tomto obaja jasno? Lebo podla toho, co pises, ze on sa snazi ta zoznamit so svojou matkou, tak ti dava najavo, ze v jeho zivote zaujimas urcite miesto a nema ta len na sex, o ktorom si pisala, ze by nemusel byt aj mesiac, keby bolo podla neho.

gita17
1. nov 2015

je to hnup, kto si kupi takto rieseny dom (matkina prechodna spalna) nemoze byt normalny. Aj ta jeho matka musi byt vadna ked jej nevadi ze jej dospely syn hocikedy den/noc prechadza cez spalnu

jarmila64
1. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

myslim ze na tuto vec by bolo potrebne sa pozriet z viacerych uhlov pohladu, ale suhlasim s komentarom nado mnou, normalne to nie je...

natynaty18
autor
1. nov 2015

@jeannna ja viem, že ma lubi, rozhodne viac ako ja jeho, to mi je jasné, ale ja nemám záujem traviť cas s jeho matkou, ani sa s nou stretavať....nič mi neurobila, nemám nič proti nej ako osobe, ale v určitom období bz každý človek mal mať jasno v prioritách a človek, kt. žije s matkou a aj chce navždy, asi zbytočne bude riešiť vzťah lebo jeho priority su jasné....my sme v teme matka totálne protiklady, ja som samostatná jednotka od 18tich, matka ma vychovala a dala podľa možnosti všetko, ale nepotrebujem ju k životu a vidím ju 1x za rok, bola som vydatá, tak isto aj moj exmanžel, rodičov dodnes vidí 1-2 za rok, ja som sa nikdy s nimi nestretávala, nikdy so žiadnymi rodičmi mojich partnerov, moj exmanžel ma so svojimi rodičmi zoznámil 2 týždne pred svadbou a chodili sme spolu 3 roky 😀 ja toto považujem za zbytočné, ja čas chcem tráviť s partnerom a nie jeho matkou predsa za zadkom a neviem sa pretvarovať, že mi to nevadí, tak to preventívne ani neriskujem. príklad: on ma ide niekde vyzdvihnuť, telefonuje matke, že ma vyzdvihol, ide ma odviez domov, telefonuje matke, že už ma ide odviezť domov a že potom jej ZAS!!! zavolá...je toto normálne??? informovbať matku kde práve na ktorom useku cesty som, čo robím, kedy prídem a pod?

jeannna
1. nov 2015

Nie, normalne to nie je .... ja tomu hovorim nepretrhnuta pupocna snura. Su veci, ktore nepochopime a vyzera to tak, ze matka je najdolezitejsi clovek v jeho zivote a sprava sa pritom ako nesvojpravny jedinec. Ja s mojou mamou tiez zijem, vidime sa kazdy den, ale kazda mame v dome okrem kuchyne vlastne byvanie. Ked som mimo domu, tak si nikdy nevolame, len ked je to nutne....

jeannna
1. nov 2015

Aj ked ... poznat rodinu partnera povazujem za dolezite, vies si spravit lepsi obraz o tom, z akeho prostredia pochadza a co mozes cakat 🙂

anatalia77
1. nov 2015

nuvaring???

jeennyv
1. nov 2015

@natynaty18 nakolko ste podla ma uz dospeli ludia v istom veku, taketo stretnutia si dohaduju pubertaci, ked nemaju doma rodicov a nie dospeli ludia...to je pre mna vztah bez perspektivy, ktory niet kam posuvat aj na zaklade vyjadreni o zivote vo vlastnom sukromi atd...s takym clovekom domov nikdy nevybudujes.....

cecil36
1. nov 2015

@anatalia77 tiez si myslim 😉

alaguema
1. nov 2015

@natynaty18 nechápem dosť dobre, na základe čoho si si taká istá, že ťa tak veľmi ľúbi. Muž, ktorý miluje ženu, pre ňu urobí čokoľvek. Je jeho milenka, kamarátka, parťák, dopĺňa ho, stará sa o ňu a ona oňho, zdieľajú čas, veci, hodnoty. On pre teba podľa všetkého nerobí nič. Za celý čas vzťahu ste spolu nestrávili ani jedinú noc, nie to ešte víkend. Jeho partnerkou v živote je zjavne jeho mama, jeho parťáčka a kamarátka, s ňou zdieľa všetko a prepáč, ale celé to vyzerá tak, že ty uspokojuješ jeho telesné potreby, lebo sex s mamou mať nemôže. Nechce s tebou tráviť čas vo dvojici, chce tam s vami svoju mamu! On nie je ochotný venovať ti, tebe exkluzívne ani len tú trochu času, čo máte. Ešte že pri sexe neasistuje jeho mama. Haló...aká láska? Kde? Je to celé nezdravé, divné, nezmyselné a tebe to evidentne nevyhovuje. Načo ti je taký vzťah nevzťah?

argyro
1. nov 2015

@natynaty18 ejha toto znie ako veľmi nezdravý až úchylný vzťah s matkou! ako sa hovorí, muža si treba vyberať podľa toho, aký má vzťah k matke, takže od tohto by som utekala na kilometre. do svojej spálne prechádza cez jej spálňu (!) volá jej kvôli každej blbosti (!) neustále ťa presviedča aby ste trávili čas v trojici - tu by som sa nečudovala keby to postupne vyústilo do sexu v trojke s mamičkou 😀 a to, že jej varí, kým ona ráno vyleháva apod... celé mi to pripadá tak, že on už jeden partnerský vzťah má (s matkou - tá mu je ako píšeš aj najlepšou kamoškou - to dobré partnerky bývajú), on potrebuje už len milenku (teba).

lenbea
1. nov 2015

@natynaty18 ak si kúpil dom s mamou... ruky preč od mamičkára

maminuska
1. nov 2015

@anatalia77 ano nuvaring. Doma ma este exmanžela .

anatalia77
1. nov 2015

@maminuska viem,pamatam jej diskusie. Uz vtedy sa stretavali,len ked mama isla do kostola. A ked odchadzala,tak pedantne zahladzal jej stopy,aby mama nevidela..

katka1981
1. nov 2015

Ja citam, ze rozchod pre nepriaznive pocasie 😀

maminuska
1. nov 2015

@anatalia77 ano a nepozvanie ak isli okolo, preco a zaco, neustale riesenie, 10 nickov a exmanžela vo vedlajsej izbe v spolecnom byte, vztah nechce , ex ju ma v pazi, tento ju ma v pazi .....

cecil36
1. nov 2015

@anatalia77 ja stale nechapem co vlastne chce. Najmä ona. Lebo on je jasny 😀 Ona chce mat pocit rodinnych stretnuti, nakupy a tak, ale bacha ani krok do mojho sukromia. Co tak prenajat zvlast byt bez exmanzela a mamicky, v piatok naplnit chladnicku vikendovym nakupom, v sobotu rano sa prebudit vedla seba, pochalovat zasoby a poobede sup pekne obaja k svojim polovickam? Jaj tu staci hotel 😝 😀

argyro
1. nov 2015

@maminuska a ja že aký nuvaring 😀
tak potom ale navrhujem exmanžela zoznamiť s mamičkou, nasledne ho k nej presťahovať, a všetko vyriešené. na jednej strane väzenská gula, na druhej tiež...

tykat
2. nov 2015

@natynaty18 preklad toho co pise/hovori do zrozumitelnej reci
"lubim ta chybas mi"=sex bol fajn a zrazu nič
"odkopla si ma ako psa..."=no kde ja teraz mám hľadať nejakú čo mi dá a nič nechce???
"chcem súkromie"=manželíka ani otecka zo mňa mať nebudeš, na to zabudni
"kúpil dom s mamou a neodsťahuje sa"=mamahotel je super, a ešte ako bonus nepindá a nemám s ňou deti

Nestrácala by som s ním čas, možno občas na sex, ale jedine že to bude tebe vyhovovať.

moonlight1210
2. nov 2015

@natynaty18 asi tusim, pod ktorými inými nickmi tu fungujes a kolkokrat si dokolecka tento vztah rozoberala odpredu, odzadu aj z boku.
mam dojem, ze si to uz viackrát ukoncila a vzdy nasledoval rovnaky scenar - pisal ti, ako ta lubi, (obrazne) neprezije bez teba a ty si si s nim zacala zas.

tak neviem, ci to teraz naozaj uz ukoncis.
ale ak to teraz definitivne ukoncis, urobis dobre, lebo toto naozaj nemalo ziadnu perspektivu, a to dokonca ani pri poziadavke, ze vlastne ziadneho stáleho partnera nechces (co on teoreticky splnal).

ty si ale rozmysli, co presne chces, lebo z toho, co si naznacila, si presne ten typ zeny, ktory chce viac, len si to vedome neuvedomuje.

spociatku ti stacilo kradnut si par chvil, ked ste obaja mali volno, postupne si ale zacala byt nespokojna, ze nevediete taky akysi kvazi partnersky zivot (spolocne nakupy, nejaky ten vikend spolu, prebudzat sa vedla seba rano, atd). proste tvoje ocakavania a naroky rastli - a asi si si to ani nevsimla.

neviem, ci netusis, ze ani pri tomto by si sa nezastavila, keby sa ti to naplnilo (tie spolocne rana a vikendy, ...). nakoniec by si typicky zensky spadla do stavu, ze beries vas vztah vazne, so zavazkami ... proste ako kazda zena.
je malicko zien, ktore maju muzsku logiku a lasku, vztahy a sex beru chlapsky.
zvysok zien (hoci inak samostatných, sebestacnych a muza naozaj az tak nepotrebujúcich, lebo si vedia svoj zivot ukocirovat same a to k maximálnemu pohodliu a spokojnosti) vztah zacne s myslienkou, ze je to doplnok k jej zivotu samostatnej jednotky.
ale po case skoncia pri frustracii, ze ten chlap sa chova, akoby nemal k nej a ich vztahu povinnosti a len ho pouzival vo svoj prospech. ona jednoducho uplne automaticky podvedome zacne mat potrebu to posuvat dalej a dalej, rastu jej ocakavania a naroky.
nedokaze sa zastavit na bode, ze par ukradnutých hodin do tyzdna a nikdy nic viac a takto to bude nastalo.

preto si premysli aj do buducnosti s inym muzom, co vlastne chces. lebo jedna vec je to, co si myslime teraz, ze chceme a staci nam to a druha, ci ked sa nam to splni, nam to nazoaj bude iba takto stacit.

a viem to aj za seba, lebo ja nemam problem fungovat samostatne a sama za seba, ale tiez som si casom uvedomila, ze ked sa mi nejake to ocakavanie splni, tak uplne nevedomky zacne rast a ziadam coraz viac. sice po troske, ale stale viac.

segga
2. nov 2015

@natynaty18 Teda...nie je normalne volat mame kazdu pol hodinu a chodit jej spalnou do svojej izby...ale so vsetkou uctou, nie je normalne ani chodit s niekym 3 roky a buducich svokrovcov spoznat 2 tyzdne pred svadbou. Pises, ze s nim chces zit ako rodina, ale uvedom si, ze do "jeho rodiny" patri aj jeho matka a Ty ju nemozes ostentativne ignorovat...ani jeden z Vas nechce zlavit so svojich narokov a tade cesta jednoducho nevedie...

veronika33
2. nov 2015

@anatalia77 @cecil36 @maminuska
určite je to minimálne tretí nick tej istej osoby: doteraz dievčatá odhalili tejto osobe tieto registrácie: 80472, nuvaring a teraz najnovší natynaty18 a ktoviekoľko ich ešte má 😉

lubkavargova1
2. nov 2015

zeny teraz som sa uz stratila v kontexte....ako to je? V byte je exmanzel, priatel zije s mamou aaaa....statila som nit....kolkata to bije???? O co ide?

veronika33
2. nov 2015

@lubkavargova1 býva v byte spolu s dcérou a exmanželom, priateľ si kúpil dom spolu s matkou a s ňou aj býva, do jeho spálne sa ide cez spálňu matky, priateľ víkendy trávi výlučne s matkou alebo môže aj s ňou a dcérou ale jeho matka bude tam s nimi tiež, aspoň čo si pamätám túto situáciu rozoberanú už od roku 2014 v iných diskusiach aj pod iným prihlasovacím menom ...

natalym
2. nov 2015

@natynaty18 Keď takto spolu fungujete dva roky, tak ver, že ho nepoznáš.........

maminuska
2. nov 2015

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/novy-vztah-po-rozvode-da-sa-to/

milujem svoje sukromie , chlap do neho nepatrí ...tak patrí alebo nepatrí ?

Trieskaš sa v tom dlhodobo , raz doprava, raz doľava , raz hijo , raz stoj , ako dodrbkaný život máš teda statočne.

doty1
2. nov 2015

Kks, obdivujem ľudí, ktorí dokážu budovať takéto vzťahy-nevzťahy, v ktorých sa nevyzná ani divá sviňa a ktoré berú toľko energie, že by to stačilo na vianočnú výzdobu v Bratislave.
Vy ste podľa mňa dobré dva extrémy, minimálne v chápaní matky v našom živote - jednému matka dýcha na krk a pre druhého by sa mohla aj vypariť....
v každom prípade veľa šťastia....

lanczi
2. nov 2015

@natynaty18 Ježiši,ešte stále?? Však si ho tu už rozoberala xy krát,akurat si mala vždy iny nick..Včom sa potrebuješ uistovat dookola po miliontykrat? To su aké kecy že ste spolu este "nestihli" stravit vikend? Tvoje dieta ma otca,určite ho može mat par krat do mesiaca na vikend,a tvoj mamičkar može nechat matku jeden vidend bez dozoru,akurát že on to nechce a travit ho mieni len s matkou. Neviem čo tu riešiš ked nechceš už s nikym žit to stale prízvukuješ(alebo len klameš samu seba) a tvoj partner detto.
Ak by ta mal neozaj rad,žije s tebou,pochop to už.

jeannna
2. nov 2015

Fuuuha, tu sa inak zomlelo 😕