Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex v prítomnosti dieťaťa

janeviemus
23. júl 2015

Ahojte. Našej dcére idú zúbky a dosť plače. Hlavne v noci. Môjmu manželovi vôbec nevadí že dcérka je len o 20cm od nás on ked si zmyslí že sex bude tak bude... Je mu jedno že ja nespim keďže nonstop som s malou lebo ťažko zvláda zuby. No to by mi ani tak nevadilo ako to že mu je u prdele že vedľa spí dcérka a on si veselo ide sexovat. Ked mu poviem že mi je to nepríjemné tak na mňa vyleti že si len hľadám výhovorky... Nechápem??? To aj vašim mužom nevadi mat sex v posteli kde lezi vase dieťa??? Buď je brzda on alebo ja... Neviem...

kamilka1986
23. júl 2015

Môj by nikdy nevedel mať sex ak by bola v izbe tretia osoba

sardinka333
23. júl 2015

Tak...vynucovať si ,,sex,, za každu cenu nevyzerá nejako ohladuplne a citlivo...to si musíte vydiskutovať vy dvaja že ako váš intimny život má vyzerať. Treba v tom najsť nejaku rovnovahu - manžel ťažko zvlada abstinenciu a dcerka zuby... ALe ak maju obaja partneri tužbu a chuť tak nevidim problém ak vedla v postielke spinká bábätko...samozrejme väčšie deti by podla možnosit nemali byť svedkami týchlo ,,hier,,...ale tak to sa už dá ,,zazichrovať,, - zavrem dvere, zamknem.

lujza123
23. júl 2015

@janeviemus no isty cas sme byvali v garsonke tak na vyber nebolo...ale teda potichu a mimo postel kde spalo dieta..Celkom sa to dalo lebo mala tvrdy spanok a nic ju nezobudilo.... az do chvile ked sa raz ako 2 rocna uprostred pechtle-mechtle zobudila, posadila sa na posteli a zacala kricat - mamaaa švieečka horí, mama to čo má žnamenať, pozri svieečka
...potom sme si nasli 2 izbový podnájom

moja rada...ak ti to vadi je kopa iných zaujmavych miest na sex ako postel...skuste

katka.gzd
23. júl 2015

@janeviemus tak kedysi mladi sexovali v jednej izbici so svokrovcami, surodencami aj detmi :D ale ine som chcela...ja vidim problem skor v tom, ze on nerespektuje, ze ty nechces sex ako to, ze vedla spi 8 mesacne dieta... deti spia tvrdo, nevnimaju, to by mne neprekazalo do urciteho veku vobec....ale ide o teba, o tvoje prezivanie a ked to tebe prekaza tak by to mal respektovat... alebo jemu je jedno ze ty si to neuzivas a len mu podrzis ked potrebuje? to je divne podla mna

ivkadracova
23. júl 2015

@janeviemus ja som asi ako Tvoj muz : )) skor by mi vadilo keby nechcel sexovat .. ale suhlasim, ze mal by respektovat to co citis a potrebujes. zas dopraj mu.. neomozete tam aspon na ten "akt" nieco polozit? nejaku zastenu, molitan, drevo cokolvek, nech na nu chvilu nevidis, uzite si a potom to daj prec za postel trebars.

velkacica
23. júl 2015

Ak muž nechce sex (resp. uspokojuje ho ruka) - je zle. Ak ale naopak chce sex - je rovnako zle... Naozaj ako klas medzi mlynskými kameňmi toto 😀

katka.gzd
23. júl 2015

@velkacica a co tak zdrava stredna cesta, ze sexujeme ked mame chut obaja?

velkacica
23. júl 2015

@katka.gzd keď je matka "nonstop s malou", ťažko sa nájde taká chvíľočka

sorciera24
23. júl 2015

@janeviemus a to nemozete sexovat v inej izbe?

natalym
23. júl 2015

@janeviemus Nuž povedať mu to, keď má krv v hlave pekne a slušne a improvizovať, hľadať iné miesta.Kúpeľňa, chodba, obývačka, koberec.
Inak môj muž bol taký istý, aj to chápal, ale keď mal odkrvený mozog, ťažko sa to vysvetľovalo.Vtedy som to nechápala, ale oni za to fakt nemôžu.

sardinka333
23. júl 2015

@natalym ked su deti malé, viac menej je to nevyspytatelné kedy čo ich chytí či už choroba, zuby, rapel....tak treba spoločné chvíle viac plánovať...alebo potom naozaj improvizovať..komu ako vyhovuje. Každopádne by som manžela nejako striktne a dlhodobo neodmietala...(samozrejme neviem aky maju dotyčný vztah)
Ale ved všetky vieme ake to je ,,muž musí mať prazdne ...a plne brucho,, vtedy je všetko ok..

natalym
23. júl 2015

@sardinka333 Veď ja nepíšem nič o odmietaní. Ja chápem ako sa cíti, ale treba si to užiť, lebo bude ešte horšie.

bianca
23. júl 2015

@janeviemus akoze sorry ale je to debil.Toto by som netolerovala ani nahodou.Bud ked mate chut obaja tak sup do obyvacky alebo nist

dominika6
23. júl 2015

@janeviemus
a prečo to musí byť iba v posteli a iba večer ked padáš únavou?
môžte aj kdekolvek v byte a najlepšie rýchlovka,ktorá nabudí aj teba a uspokojí jeho 😀

vroni
23. júl 2015

Cestne sa priznavam, ze mi je uplne u prdele, ze 20 cm od nas spi dieta. A co ma byt? Nedam dieta do inej izby, aby som "smela" mat sex s vlastnym muzom a ani nevyhlasim na par rokov celibat, lebo v izbe nam spi dieta. A taketo "odovodnenie" by som tiez povazovala za vyhovorku. Ina vec je, ak muz nerespektuje, ze si vycerpana alebo nemas chut. Ale ak by mi muz dovodil, ze nie, lebo pri nas spi dieta, tak ho asi zo spalne vynesiem v zuboch a po kusoch.....

natalym
23. júl 2015

@vroni No mne by to tiež vadilo. A nepovažujem sa za prudérnu alebo vadnú. 😎
Čakala by som, že to minimálne pochopí.

laura1804
23. júl 2015

U nas taka ironia...nase dieta spi na obrovskej posteli v cerstvo zariadenej spalni a my dvaja v tych chvilach v susednej izbe na manzelovej "staromladeneckej" mini posteli... No co uz...mna tiez dieta znervoznuje, aj ked je v postielke a neviem sa uvolnit...stale som mu ponad plece pozerala, ci dycha a ci sa nebudi, tak sme to poriesili takto :P

lavinis
23. júl 2015

@janeviemus no mne by to teda tiež vadilo, veď to je intímna chvíľa medzi vami dvoma, dieťa tam fakt nemá čo robiť

la__vie
23. júl 2015

Nesexuj s ním. Nájde si to inde. Presne ako keď si hladná a ideš sa najesť do reštaurácie.

natalym
23. júl 2015

@la__vie Preboha veď ju nestraš.

natalym
23. júl 2015

Ako nechápem podľa niektorých príspevkov, my ženy máme byť prístupná na všetko, len aby chlap nešiel inde? Čo Vám už úplne šibe?
Skrátka poviem vadí mi to, snáď normálny človek to pochopí a zapojí fantáziu. Obaja.

vroni
23. júl 2015

@natalym, ani ja ta nepovazujem za prudernu alebo vadnu 😉 Ale ak by mi to vadilo, lahnem si do izby k dietatu (muza ja nedrazdim, dieta nerusi) alebo ulovim muza pred spalnou (v obyvacke, kupelni, niekde), ale z napisaneho mi znie, ze ide o dlhodobejsiu situaciu a v tom pripade tu muzovu zlost chapem, asi by som reagovala rovnako podrazdene (nevravim, ze je to spravne, len ze to chapem) A urcite by ma rusilo starsie dieta, troj, stvorrocne (ci este starsie), ale osemmesacne skvrna? Ja by som nevedela dat take male dieta zvlast do izby, lebo si chcem vrznut. 😎

laura1804
23. júl 2015

@natalym uplne s tebou suhlasim...to cele zavana sebectvom...iez chapem, ze su muzi nerozni...ae teraz ked ochoriem, alebo budem mat problem, co som aj cele tehotenstvo mala, tak ma akoze plne pravo si najst nahradu, lebo jednoducho musi?? Co sme zvieratka? Myslim, ze trochu ucty a pochopenia predovsetkym po porode a pri strarostlivosti o dieta, ktora casto nie je jednoducha, ked dieta nespi ani cez den, ani v noci, si zena zasluzi...

irusa
23. júl 2015

myslím, že 8 mesačné bábo nevníma , čo vy dvaja robíte

natalym
23. júl 2015

Myslím, že aj únava zohráva svoje. Ja chápem zakladateľku. Len pekne vysvetliť, keď nebude v pomätení mysle a vynahradiť, zapojiť fantáziu na hľadanie miesta a času. Naozaj to nemusí byť len večer.

natalym
23. júl 2015

@laura1804 Vieš čo ja som si tiež často kládla túto otázku, že či sme zvieratká a prišla som na to, že muži naozaj inak rozmýšľajú. Oni dokážu sexovať aj keď sú unavený, aj keď sú deti choré, alebo majú problémy v robote, aspoň teda ten môj a keď to na neho príde, lepšie sa mu nevyhýbať. Je to blbé, ale je to tak. On sa snaží aj chápe, ale no fakt tie dva orgány naraz nefungujú. 😖

irusa
23. júl 2015

@natalym tak v tom s tebou úplne súhlasím....ešte podotýkam, ak má muž sex...znesie ti aj modré z neba

natalym
23. júl 2015

@irusa No môj len bledomodré. Ale je to tak. Veľa vecí sa mi prepečie.

alaguema
23. júl 2015

@janeviemus vadný nie je ani jeden, len máte iný pohľad na vec. Možno máš zábrany, predsudky...Kedysi sa spalo v jednej izbe celá rodina pokope a rodičia si našli spôsob ako sa jeden druhému povenovať. Sex nie je nič nečisté, ani hriešne, ste manželia a týmto spôsobom aj vaše dietko vôbec mohlo prísť na svet..teda za predpokladu, že to nebolo umelé oplodnenie. Ohľaduplne a potíšku sa to dá, alebo potom mimo spálne. Veď sú aj iné miesta, kde sa to dá, než posteľ. Každopádne, ak má manžel pocit, že je to výhovorka, asi tomu už niečo predchádzalo, zrejme veľmi žhavá do milovania nebudeš. Na to pozor, muž ak hovorí, alebo naznačuje, že potrebuje sex, tak ho proste naozaj potrebuje. Nejde o to, či sme, alebo nie sme zvieratká...sme ľudia, ale máme pudy. Niekto je založený sexuálne menej, niekto viac. Netreba to posudzovať, odsudzovať, riešiť, alebo naznačovať mu, že je vadný, ale hľadať spôsob, ako sa zladiť a byť spokojní. Obaja.

alaguema
23. júl 2015

@natalym nie všetci muži. Aj medzi ženami sa nájdu také, ktoré majú silné libido a sex potrebujú a chcú aj keď sú unavené a pod. a je x mužov, ktorí sex nechcú, keď riešia nejaký problém, alebo sú unavení. Veď koľko tu už bolo žien, ktoré riešili problém, že muž nejaví záujem o sex.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli