Sexuálna narážka

emmina1978
25. apr 2014

dnes som sa dozvedela, že manžel mal sexuálnu narážku (v rámci srandy) voči jednej žene. riešiť? neriešiť? jednalo sa o merač vlhkosti - ona ho žiadala (v práci) a on jej na to žartom odpovedal - ja Vám ju odmerám aj bez vlhkomeru prstom.... tak som zostala z toho mierne povedané v šoku, lebo samozrejme som takéto správanie od neho neočakávala. ale holt asi musím zložiť ružové okuliare!?
Baby aj Vám sa bežne dostávajú takéto narážky do uší? Ako ste reagovali? Mám to s ním riešiť? Či nechať tak??? Poraďte, díky

afrika
25. apr 2014

@aneri66 no mne osobne by veľmi vadilo keby sa môj priateľ - manžel takto vyjadroval...

aneri66
25. apr 2014

@denuss normálne lebo je to tak !!!! keby som to nezažívala tak to nenapíšem... a ver tomu, že ak sa tvárim schmúlene určite, namyslene chlap ani nemá potrebu s tebou komunikovať a nieto, žeby niečo zo srandy povedal...

mysicka36
25. apr 2014

😀 úplne bežné by to byť nemalo, ale niektoré trefné poznámky sú v pohode. Bežne mi kolega také niečo zadre, alebo ja niekomu. A vôbec si nerobím ilúzie, že by môj chlap nevyužil takúto dvojzmyselnú debatu.

stefka33
25. apr 2014

@aneri66 😀 Čo ja viem jak som to vtedy brala? Som si myslela, že som na pokraji smrti, ale asi som sa hanbila, že tak vreštím. Teraz sa na tom smejem. 😀

aneri66
25. apr 2014

@afrika možno pred tebou nie no ručíš za to, že nikdy niečo dvojzmyselné v spoločnosti nepovedal ???? a možno tá dotyčná bola len dobrá známa s ktorej si chcel spraviť srandu...nemyslíš ???

martija
25. apr 2014

@emmina1978 no aspon tak, ze si tam nebola. no ja by som mu povedala,ze aby sa krotil, ale zial to neovplyvnime a poviem ti moj muz je nieco podobne, mozno nie az tak vulgarne,ale tiez sa meni na kohuta pri peknej babe... nic si z toho nerobim a ked zase ja vidim pekneho kohuta, elegantne dostane smeč a to ho mas vidiet, ako sa zacne paprcit 😀

veronika53
25. apr 2014

Aj môj manžel je taký a keď mu poviem že je to odneho pekne sproste tak sa na mna pozera ako čo od neho chcem však to je úplne normalne. Je lepšie sa vyhnúť takým stupidným rozhovorom lebo budeš sa iba ty trápiť a on s toho víde ako hrdina držkaj sa.

nataliaslivkova
25. apr 2014

niekedy sa stane . ze pustime z ust aj co by sme za inych okolnosti nepovedali...tiez by som si to nenechala pre seba spytala by som sa muza preco to urobil -povedal......ale si si ista ze to tak ozaj bolo??

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
afrika
25. apr 2014

@aneri66 neviem čo robí keď som s ním není, no viem ako sa správa ku ženám - či ku mne, ku svojej mamine, ku svojej sestre, k jeho kamarátkam, ktorých má fakt dosť.. a práve nedávno som mu hovorila, že sa mi veľmi páči, akú má úctu k ženám... ale jedno viem určite - takéto reči nemám rada a nepáči sa mi to.. pre zadaného muža sa to proste nehodí...

aneri66
25. apr 2014

.................... ukrižujte ma za môj názor ........ oblečte sa ako mníšky a tvárte sa schmúlene...určite dvojzmyselnú narážku nezažijete, pretože dotyčný nebude mať chuť sa k vám vôbec ozvať...... jéééminenku takú hovadinu riešiť...ja by som sa nad tým len pousmiala.... poškvrnená česť, lebo niekto niečo myslí v rámci humoru.... polovička z Vás nie je si istá, či jej muž niekedy niečo také nevypotil.....

bubelko
25. apr 2014

@emmina1978 ako, ak to ma niekto riesit, tak ta dotycna, ktorej to povedal. ak jej taketo spravanie neprekaza, tak je to jej vec. pretoze - ak by sa ti to "nedonieslo" do usi, tak to neriesis...

aneri66
25. apr 2014

@jabadaba ja s tým problém nemám viem čo je humor

afrika
25. apr 2014

@aneri66 ty tu čo dávaš prosím ťa??? Tak ako si ty napísala svoj názor, tak sme ho vyjadrili aj my... tebe by to nevadilo, mne áno... niesom žiadna mníška (ani zďaleka), no sú veci, ktoré mi vadia.. bolo by mi neskutočne trápne keby som sa dozvedela, že môj priateľ má sexuálne narážky na niekoho.. pred PN som robila na mieste, kde bolo aj veľmi veľa mužov, no nikdy sa mi nestalo, žeby niečo takéto povedali.. iné komentáre boli, no nee sexuálne

billam
25. apr 2014

@aneri66 záleží aj na tom, v akom kolektive robíš...aku tam máte úroveň...to vela nasvedcuje 🙂

bosoriak
25. apr 2014

@emmina1978 Vsetko zavisi od konkretnej situacie. Nebola si tam, nevies, ci ta dama nahodou netresla nieco podobne a on jej len kontroval, ze. Lebo tak ako su rozne typy muzov, tak su aj rozne typy zien 🙂 Ak by sa mi to donieslo, tak by som mu mozno len zo srandy povedala, ze preboha existuje aj inteligentnejsi humor. Ale inak by som to neriesila.

Kazda dvojzmyselna narazka sa da povedat milion sposobmi, aj v zmiesanom kolektive to moze iskrit na vyssej urovni, nez krcmove reci.

aneri66
25. apr 2014

@beruska141 máš úplnu pravdu

jabadaba
25. apr 2014

@aneri66 vsak ano, nie je humor ako humor...kazda cenova ho ma iny no...

aneri66
25. apr 2014

@billam kolektív vzdelaných ľudí prevažne s titulami

jatamido
25. apr 2014

absolútne súhlasím s @aneri66 😉

aneri66
25. apr 2014

@afrika tak ako ty máš právo napísať svoj tak isto aj ja ...a tým naša debata končí

billam
25. apr 2014

@aneri66 no vidis...a takýto sú najhorší 🙂...viac sa uz ani nečudujem 🙂

viera27
25. apr 2014

@aneri66 ehm, s titulmi si asi chcela povedat....

afrika
25. apr 2014

@aneri66 ja som reagovala na to o tích mníškach... že si sa nevyhla urážkam.. a to len preto, lebo niekto má iný názor.. úbohé

aneri66
25. apr 2014

@viera27 sorry za a navyše v rýchlosti som to písala a myslím, že tam mám ešte oveľa viacej chýb

22beba
25. apr 2014

ja by som neriešila ak to bolo v rámci srandy 🙂 a dobre sa pobavili 🙂 mi v práci furt niečo riešime a smejeme sa na tom všeličo si povieme aj sexuálne naražky su ale v ramci srandy .. a moj chlap o tom ani nehovorim on urobí blázna aj z koňa 😀 a srandu si urobí v akejkolvek situácií... 🙂 a ked niektorej kamke povie taku volovinu tak sa na tom aj ja pobavim 😀 viem že sa lubime verim mu že by to nikdy neurobil važne 🙂

aneri66
25. apr 2014

@viera27 myslím, že ani ty nie si bez chýb

marse
25. apr 2014

@emmina1978 je ti to neprijemne a proti srsti? chod za muzom a povedz mu to...

Kazda zena by to riesila inak.. Urob si podla vlastneho usudku. Máš občianský? Máš!! Tak rob ako uznaš sa vhodne. Alebo to nechaj tak.

aneri66
25. apr 2014

@22beba no len mníšky to nepochopia

domincek
25. apr 2014

Tak ako pise @marse ale myslim, ze to nie je nic katastrofalne... 😀 a podla mna radsej budem mat chlapa, ako ten moj co kade co utrusi ako nejakeho suchara, ktory je uplne konzervativny a vobec sa nevie odviazat, v dobrom slova zmysle,ze sa vie zabavit 😀 a prosim nechytajte ma za slovicka, ak to niektorej nebude vyhovovat... 😅