Sme spolu 5 rokov a máme prvú veľkú krízu

tendergirl1224
19. jan 2016

ahojte žienky,prišla som si po radu,budem stručná, 5 rokov manželia, tri krasne deti a manžel ktoremu som prišla na ´´neveru´´......našťastie včas,pokým s danou ženou nevliezol do postele...je nahnevany,chladný....pretože ked som mu ukazala moju komunikáciu s tou štetkou zistil,že ho balamutila..... bol by schopný vymeniž rodinu preto lebo sa mu litka zapaluju....je to velka bolesť,ubližil mi no tvari sa že to je moja chyba a ja neviem....milujem ho.....snažim sa ho ziskať spať...robim dobre?

intrograla
19. jan 2016

Váž si samu seba. Určite by to nemalo vyzerať tak, že ty sa ideš teraz jemu prispôsobovať a za niečo ospravedlňovať. Ak on nemá potrebu ospravedlniť sa Vám, netreba s ním strácať čas. Má ťa kto teraz podržať? Rodičia, priatelia?

kittykat22
19. jan 2016

@libka1 ach aky je ten svet (kon) maly 😀

libka1
19. jan 2016

@kittykat22 sakra maly... sa mi z toho prispevku dupkom vlasy postavili, aj o 7 rokov si ho budem pamatat 😝

maminkynafazulka
19. jan 2016

Cele zle.. chlapec sa nasral lebo ho "milenka" tahala za nos preto je chladny.. a je to vasa chyba podla neho lebo ste mz to rozbili,. Ja by som taky vztah určite ukončila..

jabadaba
19. jan 2016

@libka1 dikes.

guinevre
19. jan 2016

@jabadaba Nuz, neviem preco sa vrhli do tretieho dietata, podla mna problem musel byt aj skor, a teraz to vyvrcholilo. Nerada odsudzujem niekoho kto nepovedal aj ako sa veci maju z jeho perspektivy, lebo to je najlahsie. Kazdopadne by som sa nesnazila "vratit ho spat" ci jak to uz zakladatelka povedala, to by bolo totalne mimo.

ukulela
19. jan 2016

ad1, pre vsetky, co sa zamyslaju, ze 3 deti tak skoro a bla bla ... prve ma skoro 6, druhe 3 a tretie 4 mesiace. skvely rozostup, detiska sa pohraju aj medzi sebou, pomozu si v skole, ... my sme traja surodenci po dvoch rokoch, ano, zaber pre rodicov, ale parada pre deti. takze jej tie deti zavidite, ci co? (okrem toho su 5 rokov manzelia,ale zjavne spolu dlhsie, svadba bola uz s najstasim synom)
a teraz @tendergirl1224 -ty sa snazis zispat tvojho chlapa? a do pixe,ved to by malo byt naopak! on sa hneva, ze mal plno v gatiach a chcel sa bavit inde? tak to by mal dostat lekciu.
jasne, ze dakdeto musi mat pricinu, ale pri troch detoch sa tolahko da vydedukovat. stereotyp, deti vas (ale mozno iba teba) vytazuju na 500%, takze ziadny cas len pre seba. ak ho chces spat, tak zabojuj - ale nie systemom, ze sa mu podkladas. ukaz mu, ze si aj samu seba vazis, ze nie je jediny stred vesmirulen on, nepodkladaj sa mu. ked sa nemieni rozpravatariesit problem, na cas ho nechaj tak, obmedz komunikaciu na minimum, no zav al ho povinnostami okolo deti. a ty si vyjdi ku kaderncke, na manikuru a tak. ked zacne premyslat hlavou, a nie vtakom, tak sa opat pokus s nim rozumne porozpravat, ako dalej. mate zavazok, tri deti, akvoli nim sa oplati posnazit. ale prvym krokom by malo byt, ze si milostpan uzna chybu. ateda snazit sa musi minimalne rovnako ako ty,ak aj nie viac.

moonlight1210
19. jan 2016

@tendergirl1224 hneva sa na teba, lebo je ponizeny tym, ze sa mal pocit, aky je chceny, zaujimavy, muz dvoch zien, moze si vlastne vyberat. A padol z tej iluzie na zem.
No a to ponizenie si svojim odhalenim zorganizovala ty (aj ked neplanvane. Mohla sa ta druha o neho s tebou kludne slovne a cinmi "pobit". To si nemohla tusit, ze sa ho rychlo vzda.) Preto na teba.
Ale vsak, tak mu treba. Hral sa na pana bozskeho a popalil sa. Niet ho preco lutovat. Moc dobre vie, ze sa strapnil sam.
Ale ako vela ludi, hanbu si nepripusta, radsej hlada vinnika, preco sa mu to stalo.
Nemas sa za co citit vinna.

Ze ho milujes, stale chces, a preto ho chces ziskat spat - To je chvalyhodne. A v pohode.
Len si dobre zvaz, ci ty nie si vo vztahu ta zavisla. Lebo je krasne velmi milovat a odpustat. Ale dolezite je nestracat preto seba samu. Lebo mas zaistene, ze do tvojho zivota naisto vstupi pocit nespokojnosti, hnevu, nedocenenia, ponizenia a zistenia, ze hras krovie vasho vztahu, kym on ziari na scene.
Miluj, lebo milovat chces a prave takto milovat chces. Ale nikdy nie preto, lebo mas strach a tomu podriadujes vsetko.

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@intrograla ja už priatelov ani nemám....celý život každu minutu som vždy venovala jemu,našim deťom....obetovala som svoje sny,karieru pre našu ´´lasku´´

tendergirl1224
autor
20. jan 2016
tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@libka1 hladam podporu a nie vysmech

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@maminkynafazulka tažko sa začína s tromi deťmi ....

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@guinevre naše tretie dieťa mala dcerka bola vytužená,praveže všetko bolo ok...tešili sme sa tak ako nikdy.....neviem kde nastal zlom....

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@moonlight1210 vieš čo je zvláštne?že ked premýšlam,tak keby som nemala tri deti,balim kufre a dam mu pocítiť ako mi ubližil...lenže pri troch deťoch je to velmi náročné...chyba mi sila a nemam sa o koho oprieť.....

guinevre
20. jan 2016

@tendergirl1224 No, podla toho co vidim okolo seba, tak ja uz viem, ze nikdy, NIKDY clovek nemoze byt na 100% isty, ze s tou osobou ostane do konca zivota. Mam super muza, mame krasnyy vztah a rozumieme si, ale ja viem, ze to nemusi znamenat, ze o 10-20-30 rokov sa v nom alebo vo mne nieco nezlomi, ludia sa menia, ale ja sa prave preto toho nebojim.

wieruska1
20. jan 2016

Ak sa mu "pchas do riti" jasne ze je na koni a tvari sa ako majster sveta. To ja som tomu mojmu zbalila tasku, na cestu pripravila lepenak a popriala mu vela stastia. Dva dni bol u mojho otca (v tom case bol odcestovany) a potom dosiel so stiahnutym chvostom. Ak si nevazis samu seba nebude si ta ani on. Deti nedeti.

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@ukulela dakujem za tuto reakciu..presne do bodky si vystihla náš vzťah.....vieš čo mi včera hovoril ked som sa s nim chcela rozpravať?on je taký nahučaný od tej čupky a začal mi rozpravať uplne detinske veci,že on potrebuje aj volnosť,vyjsť si s kamošmi,aby som mu VERILA...2 týždne pred tymto som mu hovorila:citim že sa niečo stane...že niečo praskne a bude to zle..on stale okolo mna chodil,milučký,pusu mi dal a neviem čo...a vidiš to..prišlo to a on žiada odomna aby som mu verila,hned ...že toto sa stalo preto lebo mu neverim....chapeš to?ja už nevladzem

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@guinevre prepáč ale aj ja om len žena a nie stroj...vieš,moj chlap ma doma vždy upratane,ma čisto,o deti postarane,dokonca pracujem ešte aj z domu,aj na pivo ide ked maka doma na chalupe alebo niečo,mal tu dokonca aj kamaratov zo strednej...všetko osm zvladla...prepáč ale som človek a nie stroj ktoý ma nejky gombik ktorý stačí aby som mu bola vždy k dispozicii a poťažkom dni sa vedela ešte aj usmievať a neviem čo

dominikav123
20. jan 2016

@tendergirl1224 chces ho opustit ? zjavne nie, lebo to by si uz urobila...hnusi sa ti ? zjavne nie ked ako pises v inej teme sa pokusas to medzi vami vyriesit ? takze ako by si tuto sitiuaciu riesila ty ? 90% zien ti napise, ze by na takeho muza uz ani nevedeli pozriet, co ale zjavne nie je tvoj pripad....mozno ta bude podvadzat cely zivot a ty s nim aj tak budes...poznam take zeny co vymenili pohodlie "falosnej rodinnej idylky" za tazky novy zaciatok, co si 30 rokov nahovarali ze ich muz neni kurevnik, aj ked im to hovorilo x ludi...niekomu to proste takto vyhovuje...

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@pribinak a to mi ešte tvrdi ako ma toho moc v praci...a ked mu volam ani mi mobil nezdvihol,včera mi tu rozpraval aky je vyťaženy že nema ani kedy zavolať a ked som mu povedala že ale hlavne že nejakej čupke vie cez pracovu dobu na facebooku odpisovať že to je v poriadku,že na to zrazu čas ma?ostal ako obareny a odbočil od temy

erienka
20. jan 2016

@maminkynafazulka nic v zlom, ale mas v nicku hrubicu, spravne sa pise "maminkina" 😉

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@suchana presná reakcia

pribinak
20. jan 2016

@tendergirl1224 dnes vecer ci poobede otvori dvere, ty sa obuj a chod na 2 hod do posilnovne, ci na plavaren a toto by som zacala praktizovat pravidelne
Detto kadernicka ci kozmeticka ci manikura a ked zacne cosi riesit, ze potrebuje volnost tak sa opytaj ci ty nie?

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@pribinak aj nad tymto som už premýšlala...sko može chlap,ktorý ma určité zavazky a deti,ako može vyžadovať volnosť?prečo si to neuvedomil skor ako ma požiadal o ruku?skor ako sme si naplanovali deti?predstav si že tá šlapka s ktorou si pisal,tak ona ma dve deti,je rozvedena ma priatela...mojho muža obalamutila,a ked som jej napisala ja tak sa okamžite stiahla s tým aby som nekontaktovala jej priatela ani jej rodinu..a moj drahy manžel bol rozčarovaný z toho ako rýchlo sa ho vzdala....a ešte na mna bl nasraty že si nemyslel že JA sa tak ponižim a budem jej pisať,chapeš to?????

pribinak
20. jan 2016

@tendergirl1224 vsak toto ty maximalne vyuzi a pri prvej jeho zacatej hadke mu to plesni medzi Oci

xenia2
20. jan 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@tendergirlo1224 ti chlapi uz ozaj nevedia co od radosti, ci akO???!

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@pribinak lenže ja nemam už silu....bud s nim ostanem,s tým že uzatvorime tuto kapitolu nadobro i ked ta rana tam stale bude,alebo odidem,čoho som neni schopna ....mam čakať kým si všetko uvedomi?je ako začarovaný...a momentalne strašne udivený ako sa ho ta ´´slečna´´ mohla vzdať tak rýchlo..dokelu ked ja mam taký zmatok v hlave...neviem čo je správne..... ☹

libka1
20. jan 2016

@tendergirl1224 prepac, ale to nie je vysmech. A podporovat niekoho v tom aby sa znizil uz absolutne na dno nie je moja silna stranka. Vysmech sa ti skor dostava od tvojho partnera ako odo mna.

tendergirl1224
autor
20. jan 2016

@libka1 preživam najhoršie obdobie svojho života..trocha empatie by nezaškodilo.....da sa povedať svoj nazor aj jemnejším sposobom....hladam tu podporu...v našej rodine nikdy žiadny rozvod nebol...vždy ked niečo prišlo,ustali to....už pišem asi z cesty