Som sama na dieťa, muž dlho robí.

stankapecgova
21. jún 2019

Us ma to nebavi staram sa o dieta sama .. on je v robote pride domov a to iste kazdy den chcem nieco viec :(

candii
22. jún 2019

@galioska kvôli čomu prefackat muža? Za to že je v práci? 😀

candii
22. jún 2019

No bohužiaľ, taký je život na materskej, žena sa stará o dieťa a chlap pracuje, nič nezvyčajné.

suesue1983
22. jún 2019

Buď rada že vôbec príde... Čo majú hovoriť ženy ktorých muži pracujú v zahraničí? Keď príde z práce ste spolu veď 🙂 Aj môj je od rána do večera v robote a tu som🙂 A sú aj víkendy, tie ste spolu či? 🙂

0silvia0
22. jún 2019

@stankapecgova no ale z tej jednej vety, čo si napísala v diskusii človek netuší čo potrebuješ riešiť. Veď sa treba rozpísať a napísať viac, nikto nevie, čo konkrétne ty máš v hlave...

sense
22. jún 2019

@stankapecgova treba mu to pivedat...aj ked vztah sa vyvija a prechadza roznymi zmenami... A prvotna zamilivanist tiez casom prejde...

galioska
22. jún 2019

@candii hlavne, že si pochopila😁

candii
22. jún 2019

@galioska veď preto sa pýtam, ako si to myslela 🙂

romanovic
22. jún 2019

@stankapecgova Bud daj maleho do jasli a chod do prace, alebo rob nieco uzitocne. Napr. studuj. Podla gramatiky mas velke rezervy. Edukacia suvisi aj s tym, ze clovek nema verejny fb, kde v kuse hadze priblble selfiny s filtrami. To sa da pochopit max do 17-tich. PS. Tvoje meno mi pripomenulo jednu vzdialenu rodinnu vetvu, preto som sa pozrela.