Som sama na dieťa, muž dlho robí.

stankapecgova
21. jún 2019

Us ma to nebavi staram sa o dieta sama .. on je v robote pride domov a to iste kazdy den chcem nieco viec :(

natuska87
21. jún 2019

@stankapecgova niekedy to ženám naozaj prerastie cez hlavu...Povačšine to ani nevedie k ničomu dobrému...Poznám, muž si rýchlo zvykne, dal by aj modré z neba...Žena si zvykne tiež a, je tu odcudzenie...Komunikovať, komunikovať!😉

veronikaszabova
21. jún 2019

@stankapecgova treba si to vydiskutovat s muzom.
Co cakas, ze ti poradime?

natuska87
21. jún 2019

@veronikaszabova Ale NO !!! nie je tu prvá, ani posledná, že? Celý Koníček je len a len o tom...😎

queen_mary
21. jún 2019

Tak nech da vypoved a ostane doma s tebou. Bolo by vam lepsie? Alebo bez do prace a on na matersku, ak ta toto nebavi.

elisa171
21. jún 2019

tiež mam taketo stavy..ale potom si uvedomim ze mam uzasneho muza ktory sa o nas stara, chodi do práce aby mne a malej nic nechybalo, mame krasne zdrave dieta ( co by za to neiktorí dali)..mame vlastne byvanie rodinu s ktorou si dobre vychadzame mame sa radi a sme zdraví...a hned ma taketo myslienky prejdu 🙂

ellaafi
21. jún 2019

@stankapecgova a on o tom vie? Alebo si to napísala iba tu......

pribinak
21. jún 2019

Tak a ako by si si to predstavovala? Ma sedieť doma s tebou? Ale z čoho chces zit? Alebo pojdes do prace ty a on bude doma s dietatom?

pribinak
21. jún 2019

Alebo je priblem v tom, ze v 20tke ta nebavi menit plienky?

galioska
21. jún 2019

Prefackat ho😉

klaudia_kaja
21. jún 2019

Veď si chcela byť matkou, si na materskej, každá z nás sa stará a muž pracuje, zabezpečuje teba a rodinu. Myslíš, že lepšie by ti bolo keby si mala muža každý deň doma a peniaze by sa "sypali" z neba ? 🙂 Ja som tiež na Materskej ozaj to není jednoduché robiť každý deň to isté dookola, starať sa o domácnosť o dieťa... muža vidím len keď sa zobúdza do roboty .. Ale žiaľ materská dovolenka nie je dovolenka ;) trochu skús sa ísť odreagovať a možno to pomôže, skúste sa porozprávať s mužom 🙂 veľa šťastia

rebellefleur
21. jún 2019

@stankapecgova - a čo si čakala, že ako to bude vyzerať keď budeš na materskej?

beky1813
21. jún 2019

Syn ma 10 mesiacov a uz ta to nebavi? Tak sup do jasli a ty do prace

stela01
21. jún 2019

@stankapecgova ako si sama na neho ?
Sú na tom aj horšie ženy , hlavne že dieťa je zdravé .

dudos
21. jún 2019

Ahoj, pozrela som si tvoj profil, máš tam uvedený vek. Pozerám, že si mladučká maminka. Chápem tvoje pocity. Ja mám 34 rokov a trojročného syna, s partnerom sme spolu 17 rokov a je pracovne vyťažený. Skoro 10 rokov sme sa stretávali 2 max 3 krát za týždeň. Aj po toľkých rokoch sa niekedy "hnevám", že je viac v práci ako pri nás, no zasa viem, že je veľmi štedrý a láskavý, že nám nič materiálneho nechýba a keď je doma je úžasný otec a ako partner raz tak raz onak. Nebudem klamať.
Záleží hlavne na tom ako ste tolerantní jeden voči druhému, chápaví. Naozaj pre mňa si ešte dievčatko, prepáč ale myslím to v dobrom. Máš krásny vek, krásneho syna a muža, ktorý je síce v práci ale stará sa o vás. Tu si treba povedať, že ak je muž správny muž, tak sa bude chcieť vždy postarať o rodinu. Treba si urobiť krásne spoločné chvíle ktoré trávite ako rodina spolu. Nastaviť sa na to, že už to bude takto. Na pár rokov, v tvojom prípade budeš mladá v najlepšom veku ženy po tridsiatke. Dieťa odrastené, ty mladá, stále vitálna, ešte príde čas kedy to všetko oceníš. My ženy máme úžasnú schopnosť, a to je tá robiť svoju rodinu šťastnou a držať ju pohromade. Všetko chce len čas a skúsenosti. A tie práve nadobúdaš. Nevešaj hlavu a nesmúť.

dskjhfdlkdjhl
21. jún 2019

@stankapecgova a povedala si muzovi, ze chces nieco viac? Viete sa normalne porozpravat? Bez kriku, emocii, ako dospeli ludia?

sense
21. jún 2019

Aj si mu povedala ze chces nieco viac a co pre teba to viac znsmena a ako to viac vyzera?

jennyf88
21. jún 2019

Niet nad odpovede, co si čakala, však si na materskej... aj ja mávam občas take stavy, niekedy je toho skratka vela. Môj názor je, ze rodičia maju byt obaja, nie len matka na materskej. Aj matke raz skončí rodicak a pojde do prace a co potom? Potom bude dieta samo? Podľa mna je normálne, ak sa aj otec venuje rodine, samozrejme, je to on, kto ju finančne zabezpečuje, ale mal by davat okrem peňazí aj nieco druhé. Vsak je aj on rodic. Ako som spomenula, tiež ma to občas hnevá, ze som s malou skoro stále len ja, aj sme sa uz kvoli tomu veľakrát pohádali, po dobrom to nešlo, ale stále si stojím za svojim. Ano, peniaze k životu treba, ale treba venovať čas aj rodine. Veď tie deti rastu ako z vody, ze sa človek nestačí čudovať. A takéto malé uz nikdy nebudu.

beky1813
21. jún 2019

@jennyf88 ale ona nic podstatne nepise, len, ze je v praci, z toho tazko daco usudit

ladyloo
21. jún 2019

Tak si nájdi nejaké hobby,ideálne,aby ti z toho išli nejaké peniažky,aj keď to bude malo,budeš mat zábavu aj vlastnú korunu a bude ta viac baviť život keď si budeš môcť viac dopriat..a troska sa viac povenuj gramatike,lebo neviem akú prácu si potom nájdeš..

jennyf88
21. jún 2019

@beky1813 Ano, viem, ale došlo mi to take tvrdé, tie odpovede... co si čakala... Sorry... Ano, je super, ze zabezpečuje finančne svoju rodinu, ale mal by byt aj otcom a partnerom. Ale to všetko treba riešiť rozhovorom s nim, ako tu je uz viackrát napísané

beky1813
21. jún 2019

@jennyf88 tak odpovede sú take, ako otázka

0silvia0
21. jún 2019

@stankapecgova akú predstavu rodinného života máš ty? Co chceš aby sa zmenilo? A ako si si predstavovala mat dieťa?

simca_13
21. jún 2019

@stankapecgova no to sa stáva, rozumiem ti, ale nevzdávaj sa, radšej si o tom pokecajte 🙂

deti95060810
21. jún 2019

veľa mužov si myslí že ženám je doma pri deťoch super... ženy si myslia zas opak...

michaella94
21. jún 2019

Ja mam 25 rokov a 3 synov..na materskej som uz 5 rokov vkuse a budem dalsie 3 lebo najmladsi syn ma 3 mesiace....muz pracuje od pondelka do piatka niekedy aj vikend ale volny cas venuje mne a detom...tak to proste funguje niekto musi chodit do prace ...bud rada ze pracu ma a ze sa vie financne o vas postarat a ak svoj volny cas nevenuje vam ale flaka sa niekde urcite to s jom preber komunikacia je velmi dolezita ale aj ten cas venuje vam fakt nevidim dovod na stazovanie sa....vaz so to co mas 😉

29simona29
21. jún 2019

@stankapecgova ja som to vyriešila prácou z domu, doprave chodím raz- dva krat v tyzdni, keď príde manzel z prace, veľmi mi to pomáha k odreagovaniu sa, zároveň mám stále možnosť sa realizovat aj inak ako len pri materských povinnostiach, nemôžem si to vynachváliť. Plus každý den mame iný, vždy ideme niekam inde, v inom case, robim si s malou výlety kade tade, niekedy sme len doma, proste sa snažím vyhnúť stereotypu..Ak je čas, tak sa stretneme vždy s inou kamarátkou a tak podobne. Priznám sa ale, že aj napriek tomu všetkému, čo som tu vymenovala, sa obcas citim tak, ako ty..

stankapecgova
autor
22. jún 2019

@dudos ano mate praudu dakujem za pochopenie 🙂

stankapecgova
autor
22. jún 2019

@sense chcem viac lasky viac sa mne venoval ako ku zene chyba mi to ako kedysi

stankapecgova
autor
22. jún 2019

@0silvia0 to neni vsetko o dietati mne to ani nejde otom ze sa staram sama o dieta vobec ..len my viac veci chybaju od partnera vobec mi nejde o to ze som sa staram o dieta tom problem ani neni

zizzinka
22. jún 2019

U nas je to rovnako... Ja som doma, manzel v praci, po praci je v dalsej praci, v sobotu na nasej stavbe, spolu sme v podstate len v nedelu... Ale nevymenila by som ho za nikoho ineho... Ked pridu volne dni, tak spolu oddychujeme, relaxujeme, uzivame si... Ja ho nenutim pocas tyzdna nic robit... Kvoli tomu, aby sme sa mali dobre, tolko robi, a ked chce len tak pozerat TV alebo citat nieco na internete, dozicim mu, hoci sa mi ziada ist niekam sadnut, alebo von, na nakupy... Koniec koncov si na to, co mam chut robit ja cas najdeme a velmi si vazim, ked spolu nakupujeme, alebo si niekde vyjdeme... Co mam ocakavat viac, ked zivot nie je len kazdodenne uzivanie si...