Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som smutná a neviem ako ďalej

diamond444
22. dec 2017

Zdravím všetkých, veľa som čítala problémy a názory na stránke a stále mi nejak pomohlo.Teraz som sa rozhodla sem napísať.Takže mám 22rokov a priateľ 31 sme spolu viac ako 3 roky, mali sme prestávky vo vzťahu ale teraz sa snažíme zlepšiť obidvaja.No stále mi na ňom niečo vadí,a chcem aby si to všimol ale nikdy sa to asi nestane.Keď som smutná alebo niečo ma trápi on ku mne neide že ho to znechutí, vysvetlila som že chcem len jeho v takých chvílach byť ticho a nech ma obje alebo rozveselí a zvykol len stáť nadomnou a hnusne rozprávať že ,,čo uz zase reveš,, alebo ,,joooj už zase,, a pritom veľakrát mi nieje smutno a stými rečami mi je ešte horšie:/včera sme kus viac vypili a mne bolo neskutočne zle (viem moja chyba) tak som vracala v kúpeľni a on dookola hovoril v kuchyni že toto nie je možné, toto nie a tak,asi hodinu som tam oddychovala za ten čas on ani pohár vody mi nedoniesol vôbec nič a len urážal ma, a ked mu to poviem tak ja som najhoršia, že blbosti rozprávam, a známa fráza že on nič nerobí, nikdy mi nepovedal prepáč ja som asi sprostá že sa ku nemu stále vrátim a odpustím, bolí ma to jeho správanie a neviem si to vysvetliť a na to nech niekedy príde ku mne objať a dať pusu mi povedal že nebude robiť zo seba k*****.tak ja neviem ale prosím Vás kto má alebo mal podobnú skúsenosť poradte mi velmi velmi dakujem!!! Prajem zároveň krásne sviatky 🙂

terezka1947
22. dec 2017

@diamond444 prečo si s ním ďalej?

diamond444
autor
22. dec 2017

@terezka1947 neviem bojím sa , mala by som ho nechať ?

terezka1947
22. dec 2017

@diamond444 na strachu zo samoty sa vzťah budovat nedá....to je len trápenie,myslím,že ty vo vnútri predné vieš,čo máš urobit

janinah
22. dec 2017

Skúsenosť je taká,že iný nebude.Možno sa bude vedieť postarať o rodinu finančne,aj sex môže byť dobrý,ale nevie dať žene to,čo potrebuje v citovej oblasti.Tie prestávky ste kvôli niečomu mali,ideálny vzťah to nie je.V 22 rokoch si môžeš vyberať medzi mužmi,nechápem čo ťa pri ňom drží.Tiež prajem krásne sviatky a nech ti Ježiško donesie dosť odvahy sa správne rozhodnúť.

diamond444
autor
22. dec 2017

@terezka1947 ľúbim ho a pocit že by mal inú ženu ma bolí :/

maciatkolulu
22. dec 2017

@diamond444 takze moj nazor,pokial naozaj nemas vazne problemy takmnechape co 22.rocne ziena "vkuse reve'mas byt stastna behat,skakat,uzivat zivot a.nie vzdychat "boooozinku on mi zase nepodal pohar vody ked som ogrcavala hodinu zachod". Podla mna vacsina chkapov neznasa ufnukane zenske. Ak cakas,ze bude hopkat"zlatko,co plackas,pod ku mne polutujem ta", tak si asi budes musiet najst ineho,lebo zjavne nie ste kompatibilni .... a ak su iba toto tvoje problemy,tak sa rozid a bude klud. Lebo akoze takyto vztah nema perpektivu podla mna a uplne nejdesivejsia predstava je,zeby si otehotnela.

janinah
22. dec 2017
zuzanka.zuzu
22. dec 2017

robí to IBA A LEN preto, že si to necháš... takto sa milujúci chlap nespráva. ty mu ani nestojíš za to, aby sa zmenil. už by som tam nebola. viac k tomu nie je čo napísať.

vydrnik
22. dec 2017

Zamysli sa nad sebou,ved toto nieje vztah,daj si odvahu a ukonci to.On Ta nikdy lutovat nebude,Odid dokial nemate spolu deti.

my_kids_my_love
22. dec 2017

Moja rada ukončí to čím skôr kým s ním nemáš dieťa takýto sa už nezmení možno len k horšiemu ... Alebo skús dať si pauzu s ním na pár dní a uvidíš či mu na tebe záleží lebo to tak nevyzerá

u2jana
22. dec 2017

@diamond444

Moj nazor: ked ta nepodporuje teraz, na zaciatku, necakaj od neho, ze ta bude vnimat a byt ti oporou, ked pridu deti.
Je tu x takych tem... fakt si ich precitaj a spytaj sa, ci ti to za to trapenie stoji.

Si mladucka, preco by si mala byt s niekym, kto si ta nevazi?

Radsej byt chvilu sama, venovat sa svojej praci, zalubam, ako si zavesit na krk niekoho, kto ti vravi :”co zas reves”...

diamond444
autor
22. dec 2017

@maciatkolulu to som nepísala že vkuse a mám problémy nejaké áno to si tu už nebudem rozoberať, a si myslíš že to je normálne že len vtedy je milý a hladká ma aneviem čo ked chce sex? proste inak žiadny fyzický kontakt, áno viem že nemajú radi také ženské ale zase nemali by ani ubližovať žene či ?

magic08
22. dec 2017

@diamond444 ak uz teraz ma problem ta objat, len preto, ze si smutna, co myslis, ako sa bude spravat, ked pridu v zivote ovela vaznejsie problemy? Chlap na cely zivot ti musi byt oporou, musis mat pri nom pocit, ze sa na neho mozes spolahnut, a ze sa ti v tazkej chvili neotoci chrbtom. Uprimne si odpovedz, mas pri nom ten pocit? veris, ze ta podrzi, ked pridu naozajstne problemy?

diamond444
autor
22. dec 2017

@u2jana
@my_kids_my_love
@vydrnik
@zuzanka.zuzu Ďakujem Vám za názory fakt!Príjemné sviatky Vám želám 🙂

terezka1947
22. dec 2017

@diamond444 nie je pravda,že muži nevedia byť citlivú a neznášajú ženy,čo plačú....nemajú radi výstreky,ale normálny muž vie,resp. Aspoň sa snaží byť pri žene, keď ma problém,či sa trápi
Ono základná logika je:ak nie si vo vzťahu spokojná,niečo ok nie je....zatiaľ nemáte deti,nie ste manželia....cesta odísť je ľahká
Ale je to na tebe,čo so svojím životom urobíš...

obsadenemeno
22. dec 2017

@diamond444 ublizovat? Lebo ti neskace kolo riti furt ked zacnes bulit?
A sorry, ale na jaku marisku by ti bol pohar vody, ked grcas a aj tak by si ho vyblula?

A ano, u chlapa je normalne, ked sa tuli a hladka, ked chce sex. snad nemyslis, ze bude pindat, sak to by si uz vobec nevrzol...... 😠

zuzanka.zuzu
22. dec 2017

@diamond444 držím palce
si ešte mladá, nájdi si niekoho, kto ti bude držať vlasy, keď budeš vracať, lebo v tehotenstve to pravdepodobne bude viac ako len jeden krát 😉

voluntas
22. dec 2017

urcite to co najskor skonci, ak cakas ze sa nieco zmeni tak nezmeni, ludia sa nemenia, nie z lasky a uz vobec nie pre lasku, myslim ze v tomto vztahu je to len jednostranne, ak mas problemy mozno by si mala hladat pomoc aj inde, dnes nie je hanba ani zlyhanie navstivit psychologa, ale co som citala jediny problem v tvojom zivote je ON, zbav sa ho, pretoze o 10 rokov ked budes mat dve deti si budes buchat hlavu o stenu. vela zdaru zelam 🙂 a hlavu hore

janinah
22. dec 2017

@obsadenemeno ale keď bľuje muž,tak čaká,že mu žena bude stáť u riti a ratovať ho a behať okolo neho s čiernym uhlím a čiernym čajom ....a on ato aj robí....prečo by to nemohlo a nemalo byť aj naopak?...autorke toto objatie a starostlivosť bude chýbať celý život a ver,že sú muži,ktorí jej to budú vedieť poskytnúť

my_kids_my_love
22. dec 2017

Alebo skončis tak že počasie si začne na teba dovoľovať bude ti nadávať a možno ťa aj udrie a potom čo ? S takého vzťahu čo najskôr preč viem o čom vravím ja to mám podobné len horsie o to že mám s ním deti takže ti držím palce rozhodni sa spravne

diamond444
autor
22. dec 2017

@voluntas aj navštívim určite on tvrdí že chyba je vo mne no každí máme chyby ale za všetko obviňovať ženu ktorá mu upratuje varí miluje ho stará sa oňho všetko mu urobím na svete a toto dostať naspäť ja veľa nechcem nikdy som ani nechcela ale muž ktorí tvrdí že ľúbi tak nemal by sa rozprávať so ženou ktorú ľúbi ako so špinou poslednou a potom sa tváriť že nič sa nestalo to ja som zlá, najhoršie je že už aj tomu verím pomaly a neviem sa brániť všetko slovo má len on, Ďakujem

obsadenemeno
22. dec 2017

@janinah no neviem, akych muzov ty poznas, z mojej skusenosti to nepotrebuju. Proste sa vytoto a idu spat. Bez taneckov.
A taki, co toto od zeny ocakavaju, tak to su uz potom ini maznacikovia.

A ako sorry, ale mne uz po precitani toho sebalutujuceho uvodneho prispevku od autorky zdvihlo zlc.
Ak sa takto lutuje pred nim a casto, sa cudujem JEMU, ze je este stale s nou.

@diamond444 no mozno by si nemala robit VSETKO prenho, lebo takto si na dobrej ceste svoj vztah uplne dobabrat. Ocakavat lasku za to, ze sa onho "staras" je nemudre. Malo by to byt naopak, nie? Robit tie veci prenho z lasky.

voluntas
22. dec 2017

diamond444 maloktory chlap si dokaze vazit to co zena pre neho robi, mnohi to beru ako samozrejmost, to ze si ty na vine tvrdi preto aby sa sam pred sebou obhajil, ale to neber vazne!!!! nesmies mu to dovolit aby ta zneistoval, ponizoval a takto s k tebe choval, vzat je o laske ale aj o tom aby si jeden druheho vazil, aby sa dvaja mali o com rozpravat, musia sa spolu vela smiat ale aj plakat, a hlavne sa musia stale spolu na nieco tesit, a to u vas asi nie je, si mladucka, zivot mas pred sebou a bola by skoda si ho znicit s takymto clovekom

diamond444
autor
22. dec 2017

@obsadenemeno máš asi iný názor akceptujem aj to, pre každého je dôležité niečo iné. Chcela som názory s podobným príbehom.Asi pre teba by bolo dobré keby dakto sa tak choval no mne nie.A ako písala @janinah že áno pre muža všetko a pre ženu nič? Ked sú chorí samozrejmé že mu uvaríme čaj , ja osobne ked sa ožral na mol ja som ho brala na rukách domov záležalo mi na ňom aby mu bolo dobre mohla som urobiť to že ho nechám na zemi studenej v prachu (vtedy sme prerábali byt) a ja by som bola odišla domov ale správne by to nebolo

derdia
22. dec 2017

Vies to je ako keby si chcela spravit z cernocha belocha....povahu nezmenis...nevyhovuje ti povahovo, a nedava ti to co potrebujes!!!Ty potrebujes objatie,lasku,porozumenie, si citliva dusa a pre neho je to trapne,lebo on to tak neciti a nema to tak zakodovane...musis najst muza,co citi ako ty...hladny sytemu tptiz neveri....takE on ani nechape co od neho ocakavas...je iny a tebe nevyhovuje...musis sa zbavit zavislosti na predstave,ze ho potrebujes,lebo stastna nie si urcite...ja by som sa vyprdla na to.Muz ti musi davat to co potrebujes😊

obsadenemeno
22. dec 2017

@diamond444 ja si myslim, ze vo vasom vztahu je INY problem a toto su len symptomy.
A sorry, ale z tvojho uvodneho prispevku mi prides ako ufnukane a rozmaznane decko. Neviem, mozno je to inak, ale takto vyznievas.
A ten tvoj uz nie je 20rocny chlapcek, a mozno ocakava aj od teba, ze sa budes chovat dospelo a nie rumadzgat pre kazdu blbinu.
Poplac si, ked ta nevidi. Niektori chlapi proste nevedia co robit, ked vidia placucu zenu. Nie preto, zeby boli necitlivi, len sa to nikdy nenaucili, kedze napr sa u nich doma ziadne city medzi rodicmi neprejavovali. Nevie, ako zareagovat, utesovanie mu pride detinske a malo chlapske, tak hundre.
Ty sa proste musis byt naucit menej vztahovacna a nebulit kvoli kazdej blbosti.

P.S - ked sa ozral, nemala si ho na rukach niest domov. Mala si ho nechat, nech sa o seba postara sam. Sa stavim, ze aj tak "neocenil" tuto tvoju obetu. Ze?

atrami
22. dec 2017

Ahoj, podľa mňa si ešte dieťa. Zamysli sa nad sebou. On potrebuje vyzretu zenu. Ako moze vediet, ze ho podrzis ty, ak on bude mat problem alebo spolocny problem, co ak pridu deti a s nimi bude problem. Sadnes si budes plakat? Co bude robit s tebou? Samozrejme, ze je vytoceny?

ema234
22. dec 2017

@diamond444 3 roky a to sa takto k sebe spravate, to pochopim ze ty rozum nemas ,ale on by ho uz v jeho veku mohol mat. Radsej spolu neostavajte lebo neviem ako sa k sebe budete spravat po 20 rokoch, kedze 3 roky su nic.

voluntas
22. dec 2017

baby mnohe tu pisete ze muzi nemaju radi zenske slzy a umrncane zeny, je to pravda nemusia to moc ale to predsa plati obojstranne kazdemu je lepsie ked sa ten druhy usmieva a ma dobru naladu, ale obcas kazdy potrebuje objat, potesit, pomojkat, aj muzi aj ked to nepovedia nahlas, ale myslim si ze @diamond444 iba caka ze ju pochopi, mozno by len raz stacilo objatie aby videla ze mu na nej zalezi, niektori chlapi nedokazu prejavit city ale zase absolutne ziadne? tomu neverim

petrofka
22. dec 2017

Niekomu taky muz vyhovuje. Tebe asi nie.
Napriklad ten moj by mi ten pohar doniesol, aj vlasy mi podrzal, nosil obklady a vyprostovak :D a ja zas jemu. Napriek tomu, ze opit sa je teda riadna hlupost a clovek si za to moze sam. Ked som smutna, placeme spolu. Skutocne zavisi na tom, na akeho muza narazis. A v 22rokoch sa uviazať vo vztahu, v ktorom nie si šťastná.. Dokazes to cely zivot prehliadat? Ked raz otehotnies, mozno ta postihnú nevolnosti trvajuce aj niekolko mesiacov. Myslis, ze by bol vtedy iny? Ze je to muž, ktoreho budes vtedy chciet pri sebe? Ak ano, tak v poriadku. Ak nie, stale s tym mozes nieco urobit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli