Som tehotná a priateľ má milenku. Čo mám robiť?

obroni
18. jún 2010

Ahojte, som zufala, nestastna, neviem co mam robit...
V januari som prekonala zamlknuty potrat. Nejako sme to prezili (s priatelom som 8 rokov). Teraz sa mi podarilo opat otehotniet, koncim 8tt a dnes som sa dozvedela, ze priatel ma niekoho ineho (vraj kratko). Povedal, ze nevie co chce... boze, som zufala, ani v zlom sne by mi toto nenapadlo, ze sa mi moze stat. ja vobec neviem co mam robit, v hlave mi beha vsetko mozne, len placem a neviem vobec co mam robit... je to sok, je to uder, ktory strasne boli. mali to byt moje najkrajsie mesiace v zivote a tie dalsie este krajsie....

mircalla
24. jún 2010

ja som to ukoncila. trvalo mi mesiac kym som ho vyhodila. on mi doteraz neveru nepriznal, je to moja domienka, ale verim jej. v trojuholniku by som zit nevedela v ziadnom priapade. trochu kontroluj slovnik prosim

moniciak
24. jún 2010

@mircalla prepac ale na takych chlapov iny vyraz neexistuje

mircalla
24. jún 2010

no kazdy sa musi rozhodnut po svojom, nechcela som vnucovat svoj nazor....
ale aj tak si myslim, ze ak ho nechce stratit teda (dobre chapem), ze tudy cesta nevede....on potrebuje cas.

mariro
24. jún 2010

@mircalla suhlasim,co dodat,uz sa tu toho vela popisalo,ale rozhodnutie je len na nej,ale tiez mi to nevychadza ako ze by ten vztah mal vydrzat,myslim ze uz teraz to nie je vztah ☹

miracko
27. jún 2010

Obroni,
ak urobíš to čo si napísala, teda že uvažuješ o tom že ak odíde k nej tak si dieťa nenecháš, tak potom si prehrala na plnej čiare.....lebo tým pádom stratíš všetko...načo ti je taký chlap??? Ale trestať za jeho sprostosť a zbabelstvo nevinné dieťa to je nefér...
Pozri za pár rokov si povieš "ako som sa mohla kvôli nemu tak trápiť " a možno sa nad tým aj pousmeješ...ale ak dáš preč to malé budeš sa trápiť a zžierať dokonca života...
Nerob to, prosím, to ešte tvoju sitjáciu zhorší...to malé ti dá lásku, aj silu všetko prekonať
A mysli hlavne na babatko, ved ono všetko cíti , to v akom si strese, smútku aj to že pomýšlaš dať ho preč...
fakt to nerob, budem ti držať palce, aby si sa rozhodla správne
A ešte k tvojmu partnerovi, ja viem že ho miluješ a že to musela byť rana ako z dela ale aký je to chlap ked urobí dieťa, nájde si milenku a teraz čo??? Bude bývať s tebou v spločnej domacnosti a za nou bude chodiť len na ........no nehnevaj sa ale je to pekný hajzel, ked ju tak chce nech ide za nou, nech sa dievča stará, varí, perie a pod, hádam mu nebudeš robiť slúžku
Neuraz sa ale mne to príde akoby chcel vás obe, teba aby si mu udržiavala rodinu, teplo domova, varila, prala, žehlila,rodila deti...starala sa ..........a tú druhú chce mať ako relax, na sex, na oddych, na zábavu...

No stojí ti taký chlap zato trápenie:::????

mircalla
27. jún 2010

@miracko suhlasim s tebou na 100 percent

obroni
autor
28. jún 2010

Kocky, dakujem Vam za vsetky vase nazory a rady...
v sobotu prisiel s tym, ze mu je to strasne luto, ale ze chce byt so mnou... ze to ukoncil...
Vela sme sa rozpravali a zacala som to vidiet v uplne inom svetle, jasne ze spravil obrovsku chybu a ja som trpela najviac, ale na druhej strane viem, ze toho bolo na nas strasne vela... bola som po potrate, vytratila s ami vsetka iskra, v podnikani sme toho mali strasne vela, on este robi nieco dalsie, zo vsetkych stran sa to na nas valilo a zrazu sa objavila ona, bezproblemov, vesela a on neutekal ani tak za nou, ako od tych problemov.
Urobil strasnu chybu.. viem to, aj on to vie. Uvedomil si, co robi... hrozne ma mrzi a velmi stale boli, ze hovoril veci ako hovoril...
este raz vam dakujem...

miracko
28. jún 2010

@obroni prajem ti aby vám to vyšlo a aby to tvoj priatel myslel naozaj úprimne,,,,a aby to pri prvých problémoch nezopakoval....vela šťastia!!!

mariro
28. jún 2010

@obroni - drzim palce,vela stastia 😉

mircalla
28. jún 2010

@obroni drzim palce. dufam, ze to dobre dopadne

obroni
autor
28. jún 2010

dakujem vam vsetkym, viem ze to nebude lahke... ale po 8 rokoch a vsetkom co sme spolu krasne prezili musime bojovat...aj vam zelam vsetko len to najlepsie

imarikai
1. júl 2010

@obroni ako sa maš? nemyslim tvoje starosti nech ťa nestresujem ale tehotenstvo

obroni
autor
2. júl 2010

@imarikai Ahojky, no maly fazuliacik sa ma vraj dobre 🙂 Boli sme v utorok na sono a veselo sa hybal, mrvil "rucickami-nozickami" 🙂 🙂 Utorok bol 2.den 10tt a meral 2,1cm - mal by byt trosinku vacsi - asi mu nerobil dobre ten stres ☹ V stredu idem zase k lekarke na kontrolu, to uz budem 11tt, takze snad aj tehotensku dostanem 🙂 Este sa stale velmi bojim, aby bolo vsetko v poriadku, nechcela by som opat zazit, ze by som onho prisla ☹
Co sa tyka priatela, tak vyzera ze to mysli vazne... snazi sa, je so mnou, je pozorny, stara sa... tak uvidime ako to pojde dalej, ale teraz som v klude, ine mi nezostava 😉
Tebe sa ako dari s babatkom?

mariro
2. júl 2010

@obroni - drzim palce a fazulkacik nech sa drziiiiii 😉

imarikai
2. júl 2010

@obroni dobre už mam brucho jak v siedmom mesiaci vysledky krvi mam tiež dobre ked ležim na boku tak kope a večer sa mi zle zaspava cítim sa jak slon 😀 som rada že ste v poriadku

anthea6
30. aug 2010

teda dostala som sa sem len nejakou náhodou,ale veľmi Vás obdivujem...ste silné ženské, taký chlap si nezaslúži ženy ako ste Vy...Držím Vám palce... 🙂

mariro
30. aug 2010

@obroni - ako sa mas, co malinka bublinka,ako s avam dari? Veru si casto na teba spomeniem 😉
Napis co noveho, urcite aj druhe baby ,co ti drzia palce su zvedave co noveho .... 😉

obroni
autor
27. sep 2010

Ahojte @mariro a vsetky ostatne 🙂
Mam sa velmi dobre, babatko nam rastie, bude to chlapcek 🙂
Priatel je super, velmi velmi sa snazi, je nam ovela lepsie ako predtym. Naozaj, je velmi mily, pozorny, snazi sa aby sme boli stastni.
Aj ja som si uvedomila niektore chyby, ktore som robila a snazim sa to uz neopakovat a vyzera to, ze to ide a som aj ovela spokojnejsia a vyrovnanejsia ked som si uvedomila co som robila zle...
Dakujem vsetkym za podporu a uprimne, hovori sa, ze vsetko zle je na nieco dobre. Tak v tom nasom pripade to plati na 100%.
Drzim vsetkym tehulkam palceky nech sa im dari, nech su babatka zdravucke a tym co riesia nejaky problem vo vztahu, treba vydrzat a ak citite, ze sa oplati bojovat, urcite bojujte, lebo clovek niekedy robi rozne chyby a blbosti a neuvedomuje si to...
drzte sa, papa

mariro
28. sep 2010

@obroni - no supeeer, to som veelmi rada ze ste vsetci ok.Niekedy sa taketo veci asi musia stat aby si ludia uvedomili o co mozu prist a ake robili chyby,teda vo vasom pripade sa to vydarilo a vyhybka sa hodila na ten lepsi smer.
Vela stastia a zdravicka 🙂 😉
Tesim sa s Tebou. 🙂

sonica66
4. feb 2024

@obroni Dnes som nahodou natrafila na tuto diskusiu, uz je to vyse 13 rokov a mna velmi zaujima, ako sa mas ty, vas syn a ako to vyzera s vasim vztahom dnes, po tak dlhej dobe.

sono2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz