Som vadná, keď ma priťahujú len starší muži?
ak si pod akonom co podla nazvu temy si a pritahuju ta dedkovci tak ano - si vadna
Starsi muzi je siroky pojem, su zeny, ktore pritahuju muzi o 10r starsi mnohe pary tskto funguju aj ked je zena starsia, potom su zeny, ktore pritahuju rovesnici otca a muzi, ktore pritahuju rovesnicky matky, dokonca su pripady, ked je rozdiel taky, zeby mohla byt vnuckou svojho partnera. Skumali to mnohi aj odbornici a ide v zasade o to, kto co v tom vztahu hlada....a ak najde, potom ide o to, ci to ustoji/ustoja a ci ich zaujima/trapi co si mysli okolie.
Ak je to starší o 10 rokov a ty máš do povedzme 30-35, tak to môže znamenať len toľko, že ťa priťahujú spoločensky zaistenejší muži. Ak starší o 30 rokov (a nepriťahujú ťa len tí, čo majú prémiové auto a veľkú haciendu), tak to bude nejaká gerontofília a to by už celkom zdravé nebolo 😉 .
Starsi? Neviem celkom, co si mam pod tym predstavit, ak o 10 rokov starsi, tak je to uplne pohoda, to by som ako tragediu vobec nevidela 🙂

definuj prosím slovko starší muži... to je od 60 + ????