Som zamilovaná do kamaráta

20. dec 2020

Som zamilovaná do kamaráta a chystam sa mu to nejako napísať v smske ako blahoželanie k Vianociam..Ako by to asi malo zniet?😊

janinah
20. dec 2020

Určite by som počkala na osobné stretnutie.

ninusa221
20. dec 2020

Hlavne mu to nepiš cez SMS stretni sasnim a naznačíme mu že ho maš viac rada ako kamarata☺️

nyusika
20. dec 2020

Gratulujem k Vianociam.
Milujem ťa.

syslik81
20. dec 2020

tiez by som to neriesila sms ale osobne ...

caray
20. dec 2020

takéto veci sa riešia osobne nie takto 🙂

nnnuuunnn
20. dec 2020

Toto moze byt dost trapas cez sms, radsej osobne, ak bude vhodna chvila...

trinneo
20. dec 2020

Neviem koľko máš rokov, ja ked som bola mlada, tak som bola 4roky zaľúbená do spolužiaka a povedala som mu to az po skonceni strednej skoly. Teda nepovedala, ale napísala som mu dlhý mail, kde som mu všetko povedala. Ale nie kvoli tomu, aby som ho získala, ale preto, aby som sa mohla posunúť dalej a nájsť toho praveho.
Mala som šťastie, vedela som ze si zo mna nebude robit srandu, neodsudi ma a napokon to dobre dopadlo... Zostali sme kamaráti, ja som sa posunula dalej a nasla svojho manzela...ale na tvojom mieste by som to nerobila v SMSke a este ako pozdrav k Vianociam... To je trosku čudné... Ale ak to tak cítiš a myslíš, ze je to spravne tak potom urob akonto cítiš.

alas20
20. dec 2020

Ked mu to napises do SMS ky, alebo povies zrazu do oci, tak mas malu sancu ze nieco z toho vzide. Ked je to fakt kamarat, zavolaj ho von... A vyhladavaj aktivity, kde budete mat nejaky kontakt...Napriklad: Chcem vyliezt na tuto sochu, pomozes mi? Rozpravaj sa s nim, co ho bavi, atd. Urcite to zvysi sancu. To, ze ho milujes mu povedz, az ked to budes citit trochu aj od neho.

panelacikova
20. dec 2020

@nyusika 😀

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. dec 2020

@nikolka1986 no tak ma odmietne, aspoň si už nebudem robiť nádeje a posuniem sa ďalej ..🤷

autor
21. dec 2020

@janinah Ale býva 200km odomná, neviem kedy stretneme osobne

autor
21. dec 2020

@syslik81 bojiM sa že bude neskoro

autor
21. dec 2020

@nyusika tak nejak😂

miriam11
21. dec 2020

No väčší trapas a vnucovanie si neviem predstaviť...

autor
21. dec 2020

@miriam11 akože keď niekomu poviem že ho ľúbim tak sa vnucujem?a v čom??veď ho nejdem žiadať o ruku

turga
21. dec 2020

nespajala by som vyznanie s vianocami, proste mu teraz napis ze si sa donho zamilovala a pockaj si na reakciu

autor
21. dec 2020

@turga akože nechcela som to vyslovene na vianoce.ale tak som myslela že mu už do Vianoc aj tak nenapíšem nič ..lebo nepíšeme si spolu každý deň.tak že vtedy najbližšie som mu chcela napísať

jaskolka
21. dec 2020

Ja som raz dávno povedala kamarátovi, že som do neho zamilovaná, v podstate som vedela, že on ma berie len ako kamošku. Vlastne potom sme sa ani nestretli, odsťahovala som sa😃😃

alas20
21. dec 2020

Ked sa mu to rozhodnes povedat, tak urcite do oci. Pokial mu to tuzis povedat a odmietne ta, bude ta to boliet ale posunie ta to dalej. Pokial chces s nim ale byt, vyckaj s vyznanim. Moze to byt dobra strategia, pokial to medzi vami iskry. Ale ako zamilovana to neodhadnes. Preber to s dobrou kamaratkou, ktora ta pozna. Alebo s maminou ci otcom. Lebo pokial to on k tebe neciti, odbije Ta a uz nebudes mat sancu. Alebo Ta vyuzije a zrani. A laska sa vyjadruje na zaciatku inak nez slovami...

miriam11
21. dec 2020

Nechaj tak.. Rob ako myslíš. Len podľa mňa by mal byť iniciatívny prvý muž. Príde mi trápne, ak niečo také začne žena. Je to len môj názor.

elizabet173
21. dec 2020

a to si do neho zamilovana len na zaklade pisania? Alebo ste sa uz niekedy stretli? Ak ano, pockala by som na dalsie stretnutie, pisat to v SMS mi pride absolutne nevhodne. A v spojeni s Vianocami ani nehovorim. Ja si naopak nemyslim, ze iniciativa musi vzdy prist od muza, moze aj od zeny, ale slova milujem ta sa nevyslovuju len tak. Ak ste sa nestretli, nie je to len laska k tvojej predstave partnera? A jeho si do nej dosadila, lebo si pisete. Preco mas pocit, ze by mohlo byt neskoro? Ak ta aj on lubi, neskoro nebude. Ak nie, tak je to jedno, vztah dlho nevydrzi, neda sa zamilovat na povel. Napis mu len pozdrav k Vianociam a pockaj, co odpise on

alas20
21. dec 2020

Este nieco, vyssie si pisala, ze je od teba 200 km. Az teraz som si to vsimol. Pokial nie je moznost aby ste sa stretavali aspon raz za tyzden - dva, mozes mu o tom co citis napisat v liste. Bud to citi podobne, alebo prestane s komunikaciou a ty sa pohnes dalej. Fakt sa s niekym blizkym porad, asi s rodicmi najlepsie.

autor
21. dec 2020

@elizabet173 nie nie, stretli sme sa veľa krát

autor
21. dec 2020

@alas20 ďakujem

autor
21. dec 2020

@jaskolka radšej si sa odsťahovala hej?🤭😂

autor
21. dec 2020

Tak mi poraďte aspoň niečo také krajšie napísať k Vianociam,možno aby to trošku pochopil aj sám bez toho , že mu to poviem?

miskaradko
21. dec 2020

Prajem ti krásne Vianoce...plné krásnych okamihov a úprimných slov ako tieto: ,,Ľúbim Ťa"...môj darček pre teba

alas20
21. dec 2020

Napis co citis, na co myslis. Od teba to bude najkrajsie. Mozes si ten list precitat druhy den a opravit veci. Nikto ti tu na fore s tym lepsie nepodari, pretoze nikto do nie je zamilovany tak ako ty. Vianoce ani spominat v tom pisani nemusis. Tie mu pri citani listu budu nedolezite. Akokolvek to napises, on uz dopredu vie ci k tebe citi a tak bude jednat.

jaskolka
21. dec 2020

Nie, práve preto, že som sa sťahovala,šla somna výšku do 500 km vzdialeného mesta, tak som mu to povedala, chcela som mať túto kapitolu uzavretú. 😃😃.. Vlastne ani som nedufala, a ani nechcela, aby nejako reagoval, keďže som vedela, že ma má rád len ako kamošku. Ale mne to pomohlo sa úplne od neho ostrihnut a potom si nájsť novú lásku. V tom čase som mala len19, čiže to bola skôr taka prvá platonicka láska