Správanie ženy, ak si myslí, že má jej muž inú

dimitra
1. feb 2014

dievcata,ciste teoreticky si predstavte,ze mate muza,ktoreho lubite a dopocujete sa viac x ze ma dieta s inou a ze k nej stale chodi.Na otazku,ci to je pravda odpovie , ze nie,ale kazdy vecer odchadza z domu.Ako by sa pdla vas spravala milujuca zena

dimitra
autor
1. feb 2014

ano maju deti , ide mi o to,ci sa jej nesnazim zbytocne pomahat, ci vobec o to stoji a provnavam si nejk nazory inych, ci by konali tiez ako ja,ak by sm bola v takejto situacii

zita19
1. feb 2014

@macamac neverim, ze znamu... Kazda takato podivna tema zacina alebo konci vetou: Nejde o mna, ide o moju dobru kamosku... 😝

luba28
1. feb 2014

@zita19 ale ved to je jedno,ze o koho ide,...chce vediet ako by sme to riesili my ZENY ostatne,... 🙂 🙂 🙂

dimitra
autor
1. feb 2014

@zita19 fakt nejde o mna,keby slo o mna tak urcite nepisem , ale sedim v aute,ale ak si to myslis...

elina25
1. feb 2014

@macamac a to máš víkend,tak to je klasika 😀

macamac
1. feb 2014

@dimitra a kde si?
išla si ho sledovať nakoniec sama? či ako?

luba28
1. feb 2014

@macamac aaach,ta materska,...ved ona pise,ze keby to bola ona tak uz sedi v aute,... 😀 😀 😀 😀

zita19
1. feb 2014

@dimitra Tak ja som svoj nazor napisala na predchdzajucej strane. Staci zmenit 2. osbu za 3. osobu... Podstata ostava rovnaka. Milujuca neznamena slepa so senom v hlave.
Ale ked je tento stav vyhovuje, nikto na svete to nezmeni, pokial ona nebude chciet nejake riesenie. Ani najlepsia kamoska ani cely MK.

dimitra
autor
1. feb 2014

co som na hlavu,aj ked mozno troska adrenalinu by nezaskodilo

majka99999
1. feb 2014

@dimitra no tak ho sleduj ty. budes vediet na com je (si).

macamac
1. feb 2014

@luba28 😀 😀 😀 jaaaj
ja som 20.48 jej príspevok pochopila, že už sedí v tom aute fčul 😀 😀 😀

macamac
1. feb 2014

@luba28 a inak
ja už nejsu na MD 😀 😀
tretí rok fičím v práci 😀 😀 po DOVOLENKE 😀
to preto 😀 😀

nada1326
1. feb 2014

@dimitra ked to kamaratka neriesi, tak neries ani ty... no ale keby islo o mna, tak ja by som si muza urcite preverila

luba28
1. feb 2014

@macamac aj to moze byt ,....si prepracovana,.... 😀 😀 😀

dimitra
autor
1. feb 2014

nie nesedim v aute som stale tu,ale sa mi zobudilo dieta

kveta
1. feb 2014

Nenut kamosku to riesit, ked nechce.. Je to jej zivot. Ty nebudes zit s nasledkami.. Ona ano.

danjelca
1. feb 2014

tak nič nenormálne. proste to vedieť nechce je jej dobre tak ako jej je.
Tiež by som tomu neverila keby som taký prípad nepoznala🙂Sice nejde o dieta ale o to: je jej dobre nevedieť🙂

kveta
1. feb 2014

@nymeria Tie pribehy do seba zapadaju. Ak je tou matkou utajovaneho dietata zakladatelka temy..

nymeria
1. feb 2014

@kveta ja si myslim, ze sa len niekto nudi....
@dimitra a kamoska je v Grecku alebo na Slovensku? lebo to je autom dost daleko....

slniecko2
1. feb 2014

@dimitra ja by som sa do toho nemiesala. to je vsetko.

dimitra
autor
1. feb 2014

@nymeria ja som uz nejaky ten piatok na svk a mas mylne predstavy, do grecka to ide autom celkom rychlo a ano, niekto sa tu urcite nudi,ale ja to nie som.

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anatalia77
2. feb 2014

@nymeria myslim,ze sa nenudi,aspon podla zadanych tem to ma pestre.Niet co zavidiet.

adri266
2. feb 2014

@dimitra ak je to len kamoska, a nie Ty, tak to neries. Je to jej zivot. Su zeny, ktore su schopne zakryvat oci nad tym, co robia ich v partneri, aby to nemuseli riesit. T.j. rozvod, rozchod, strata financneho zazemia, hanba v rodine, v dedine, atd...
Ale ak by som to bola ja, tak by som skumala bankove vypisy /ak ma ine dieta, tak urcite posiela alimenty/, vypisy z telefonov, pripadne by som kazdy den naplanovala program tak, zeby nechodil nikam. A keby som mala este peniaze navyse, tak aj ten sukromny detektiv.

trend270
2. feb 2014

@edita56 😀 😀 😀

juliana77
2. feb 2014

@adri266 Presne ako píšeš. Ked žena nechce, tak nevie, nevidí, nepočuje a ked chce tak zistí aj to, čo robil v minulom živote. 😉 😉

maria1989
2. feb 2014

@dimitra keď ťa to tak trápi, najmi detektíva, za tie prachy ti to stojí... leda že to v skutočnosti nechceš vedieť a chceš si žiť vo svojej šťastnej bublinke 😎

katushka1234
2. feb 2014

doveruj ale preveruj🙂a hlavne ak ide o taku vec ako je dieta......

offo
4. feb 2014

hm... a chlapa si tu nikto nezastane či ako ? šomrať na chlapov tak na to by vás bolo ...

no... ale ked sa tak vzijem do jeho situácie ... a mal by som inú .... tak určite by som tam svoju nezobral k nej ... 🙂 to je blbosť .....