icon

Stretávanie sa otca s trojročným a 9 mesačným dieťaťom

avatar
gmito
22. dec 2017

Zdravim. Rada by som poznala nazor, ako sa najlepsie zachovat. S priatelom mame dve deticky - 3roky a 9mesiacov. Rozisli sme sa. Priatel bol s nami velmi malo. Chodil do prace na smeny, a ked mal volno oddychoval alebo odisiel k sebe domov. Nevravim, o peniaze nudza nebola, aj najdolezitejsie roboty porobil, no pomoc v domacnosti a cas s detmi mu nic nehovorili. S detmi bol velmi malo. Teraz po rozchode je problem, ze starsie k nemu nechce ist vobec, mladsie vydrzi, kym netreba ist spat. Ani jedno totiz nie je naucene ma zaspavanie v jeho pritomnosti. Nechcem mu branit, aby ich videl, no zaroven nechcem, aby sa trapili deti a zaspavali vyrevane. Dakujem za kazdu radu..

Strana
z2
avatar
gmito
autor
25. dec 2017

@janinah ale bola snaha. No parkrat mu revali, tak povedal, ze ich ulozim rychlejsie a bolo... Prve ukladal, ked som bola v porodnici, no odvtedy ho vyhadzuje zo spalne. Neviem, co sa stalo. Proste ho yam nechce. Uz sme skusali aj tak, ze budeme obaja pri nich, kym si zvyknu, nic nezabera...

Strana
z2