Svokor mi ničí život

mirkakristanova
19. jan 2013

svokor mi ničí život a privádza do šialenstva....už neviem ako dalej...:(

mirkakristanova
autor
20. jan 2013

zienky skusila som sa snim dnes porozpravat ...so svokrom...jedine co povedal je ze to neni pravda...on nepije a jedine co si da je kofola...to uz mu musi krcmarka narokom nalievat..tak toto mi povedal...ukludnila som sa a povedala ak bude pokracovat dalej z pitim tak peniaze si da na ucet a bude dostavat len malu ciastku na den...Muz sa zobudil a toto iste mu povedal...ak sa nezmeni v piti a spravani do leta tak predavame dom a jemu sa kupy byt...A co sa stalo? SVokor zacal revat ze uz viac to neurobi...Povedali sme mu ze to nieje prvy raz...tak mi drzte palce ..uvidime ci to pojde po dobrom...a moje deti velmi dobre vedia ze co sa deje...ale som rada ze mi pomahate cez pismenka moc dakujem

mirkakristanova
autor
20. jan 2013

@kykka skusala som ..ukazala muzovi a zial muz siel na nocnu a ja som bola zla...llebo keby nebolo mna tak by si mohli nazivat ako kedysi

irriss
20. jan 2013

@mita9
pokud maji "srovnani" ,tak si to uvedomuji, ze u nich to neni vporadku..jinak trpi,protoze maminka trpi a nemeni.. Berou to jako "normal"..zvlastne kdyz v tom vyrustaji a neznaji nic jjineho..az ve skolce dochazi ke zlomu,...(k poznani a srovnani)
To, ze dite trpi a neciti to, to jsem nemela na mysli.. 😉 mela jsem na mysli jeho neschopnost se problemu postavit, protoze nevi, jak by to melo byt..

mita9
20. jan 2013

@irriss zasnem co pises....... nepoznala som inu situaciu nechodila som este ani do skoly, ale vedela som ze to co sa deje u nas doma nie je vobec dobre ani normalne ani v poriadku! dodnes si vsetko pamatam a bohuzial zostala som z toho negativne poznacena.....

irriss
20. jan 2013

@mita9
prolina se tu vice faktoru a vice deju - a kazdy si to rozdeluje do svych vzpominek a kazdy jsme jiny, kazde utrpeni je jina realita..a jina bolest...
Rozdil je ve veku i casovychf rekvencich poznani
Nemam cas tu rozebirat slovicka a detskou dusicku..nechci ji tu rozebirat a uz vubec ne otevirat...pak nejsem diky vzpominkam schopna "fungovat"..
tak jen v kratkosti: 😉

I ja jsem vedela, ze tata bije mamu..vedela jsem, ze dostat od taty a druhou chytit o zem a nebo o zed neni v poradku..
vedela jsem, ze kricet na babicku a drzet ji za ruce neni v poradku..
Ale nevedela jsem, zda se krici i v jinych rodinach..zda je to normalni!! (?)
az ve skole jsem poznala:
ze mit hlad a nemit svacinu jsem jedina...
ze jsem jedina, co ma modriny ..az kdyz si mne v trenyrkach vsichni prohlzieli..
ze jsem jedina, co uz na zakladce se strida o obleceni se svou mamou..a po nocich si zkracuje jeji obleceni do skoly svorkama a spinackama,,,

To, ze neni normalni, ze tata bije mamu..jsem pochopila az na navsteve - v harmonicke rodine me kamardky-spoluzacky..
Preji pekny den vsem 🙂

alka221
20. jan 2013

@mirkakristanova ked nepomahaju dohovory doma, tak treba s nim navstivit odbornika.. ale podla mna jedina moznost ukoncit spolunazivanie..ved to je hrozne, chore.. 😕

mirkakristanova
autor
20. jan 2013

@irriss ...tak toto co tu pisem ja...to nieje nic oproti tomu co ste si vytrpela...:( normalne sa az hanbim ze som tu taku temu dala...su ovela horsie pripady ako ten moj...

mita9
20. jan 2013

@irriss tak ja som to pochopila hned ze to nie je normalne a nepotrebovala som to poznat na navsteve, v skole a pod......takze budem oponovat...... nemusela si rozpisovat co si zazila nejdem tu ani ja rozpisovat lebo jednak nechcem si otvarat stare rany a jednak nemusi vas to ani zaujimat......ale ver tomu ze kazdu druhu noc utekat v noci z domu na ulicu s maminou tiez nebola vyhra...a pod........

@mirkakristanova ak je to u vas naozaj take strasne a deje sa to aj pred ocami tvojich deti, tak odit z toho bytu a kasli aj na peniaze co si tam investovala pretoze moze to na nich zanechat stopy a budu si to pamatat ver tomu... nie je pravda ze su este male......na taketo veci sa nezabuda.......

mirkakristanova
autor
20. jan 2013

@mita9 dufam,ze sa to vyriesi...mala som susedu ktora byvala nad nami..stale ked prisiel jej muz domov tak ju zmlatil...totiz bol pijany na mol....chlapec v tom vyrastal a bral to normalne..ale ked dovrsil asi tak 13 rokov vedel sa postavit ocovi ..ale ten chlapec je mi strasne luto je nervozny......stale sa boji..je utiahnuty....

irriss
20. jan 2013

@mirkakristanova
Nikdy nepodcenuj svoje utrpeni a nesrovnavej..a neutesuj se tim, ze druhy je na tom hur..protoze v techto pripadech je lepsi byt "sobcem" a aspon najit silu jednat, nez si rict...tam a tam je to horsi...a cekat,azz se situace vyhroti...
.nemusi to byt pravda.. 😉

@mita9
koncim nas rozhovor tim, ze jsi mela zrejme STESTi..narodila ses uz chapajici a v kosili....ja jako "blba a naha"..
(neustale srovnavame kazda neco jineho ☹ )

...a k ostatnimu: 🤐 😅 ...z vlastni zkusenosti vim, ze je lepe 🤐 😉

eva7780
20. jan 2013

@mirkakristanova ja by som tym reciam,ze prestane pit neverila 😖 moj svokor to tvrdi uz roky a stale pije a podla mna alkoholik si nikdy neprizna ze pije 🤐

jolly84
10. sep 2013

@mirkakristanova no co ako? uz lepsie? dufam, ze sa to uz vyriesilo. prvorade su deti, aby nemali psychicke problemy...

mirkakristanova
autor
11. sep 2013

@jolly84 ma zdravotne problemy ...tak sa ukludnil

kiki68
11. sep 2013

niektorych ludi odniest na veterinu a dat utratit...z mojho pohladu humanne riesenie...co tu citam,tak strasny svokor....to moja svokra je oproti nemu take mile polepetko aj so vsetkymi jej negativami 😉

jolly84
12. sep 2013

@mirkakristanova jezis, tak to mi je luto, naozaj. a ako budete riesit dalej?

mirkakristanova
autor
12. sep 2013

ta sklopit usi...nic sa neda...
@jolly84

jolly84
12. sep 2013

@mirkakristanova fuha? ani predat, aby ste boli sami?