Telefonujete si s partnerom počas dňa?

ullala
20. okt 2011

Zvyknu vam vasi partneri volat ked su v praci, resp. obaja ste v praci? Ten moj tvrdi, ze je to divne, ze ani jeho kolegovia to nerobia. Ale co mam kamosky, tak kazdej zvykne priatel/manzel len tak, dajme tomu na chvilku zavolat. Tak by ma zaujimalo, ze ako to maju ostatni, lebo uz fakt neviem ci mam "vadny kus" alebo co (urcite nie len kvoli tomuto, je v tom viacej veci).

titkovamiriam
25. okt 2011

niekolkokrat za den 😉

anjelaa
25. okt 2011

no my ako kedy, su dni, ked si zavolame a dni, ked nie, lebo sme obaja zavaleni pracou a potom, ked sa stretneme, tak sa porozpravame ako sme prezili den a preberieme vsetko co treba. Zalezi to od typu cloveka, nie kazdy rad telefonuje len tak, hlavne ak za to plati. Alebo mu to cas nedovoluje.

danculik
10. sep 2012

....jasne ze si volame...niekedy piseme emaily aj volame...proste niekedy aj o blbostiach...ale aby sme sa poculi🙂 je to trosku smiesne ako pubertiaci...ale paci sa nam to obom.... 😀 ...a je to aj krajsie, aspon viem ze na nas mysli stale🙂

fuuuha
10. sep 2012

myslim, ze toto je velmi individualne a o partnerstve alebo laske to nevypoveda vobec nic. Je to ako so sexom, kazdemu vzhovuje nieco ine . Vobec by som toto neriesila....pokial ti chyba kontakt s nim, tak mu zavolaj ty...doma vysvetli, ze preco to robis a hotovo.

mamiedi
10. sep 2012

Kedy ako. Ako nam to cas dovoli... On je v praci od ran a ma vela roboty,ale zavolame si aspon raz denne. Trraz uz... Edinka nam teraz isla do skolky,tak niekedy aj kvoli tomu. Alebo v piatok si volame,ze aky ma muz plan,podla toho sa zariadime s malou,aby sme ho necakali z prace,ked ma este nieco. Je to naozaj na okolnostiach. Ja rada telefonujem,ale ked viem,ze jezaneprazdneny,nebudem ho obtazovat pre kazdu "blbost".

lenka_b
10. sep 2012

Ano, raz denne si stale zavolame a taktiez mame facebook na chat, ak nieco treba 🙂

digysa
10. sep 2012

Podla potreby..... je den, alebo viac dni, kedy si nemusime volat vobec...... ale pocas skolskeho roka si volame aj 4-5 krat za den a dohadujeme sa na rozvrhu- kto koho kde vyzdvihne zo skoly, kto koho kde zavezie na kruzok.
Ale zavolat si len tak a povedat si, ako sa lubime, to absolutne nie.....ale zavolat si a pozvat sa na obed, to ano 🙂

andrejka1983
10. sep 2012

volame si,ked nie sme spolu sme splou na telefone....ked sa dozvieme niečo nove alebo chceme niečo tomu druhemu povedať tak zvdihneme telefon a zavoalme si alebo napiseme sms....neni natom nič divne 🙂 volame si aj ked nam je bez seba už dlho, že kedy prideš domov a tak,co budeme dnes večer robit, co treba kupit... 🙂 a že sa lubime

iviatko
10. sep 2012

ano, aj 🙂 ale vacsinu sme obaja na gmail chate... keby nieco, napiseme si...a vlastne priebezne si piseme pocas dna. Ked jeden z nas nie je online, volame si, co kde ako preco, ci sme ok ;)

mrka2
10. sep 2012

maalokedy.. nepride mi to vobec divne,ze mi nevola,kedze je v praci a tam sa musi riadne obracat, stroje hucia,tak naco? ved viem,ze je v praci... 😕 pracuje len nocne,tak aj preto,aby ma nestresoval... parkrat sa stane,ze zavola len tak,ze ma chce pocut 😵 ale ked nevola,tak urcite nie preto,ze je vadny kus 😀 ved z prace uteka rovno domov k nam a to je najdolezitejsie,nie??? najkrajsie je,ked mi povie,ze na nas myslel v praci,ze nas lubi povie rovno do oci 🙂 a nie cez telefon... 😔

fomarik
15. sep 2012

ráno, obed, večer....strále si voláme. Resp. on mne...... 😉 A smsky? Tak tie máme zadara a mobil sa ide pretrhnuť 😵

zuzana17
15. sep 2012

Aj môj mi volá, hlavne keď má prestávku 😉

dorekapa
19. sep 2012

moj mi vola,ked ma chvilu cas v praci,ale vacsinou ked vola,tak kvli niecomu..nie len tak,ze ma chce pocut..odkupili sme dom a prerabame ho,takze nas rozhovor sa posledne mesiace toci okolo domu

mimkao
19. sep 2012

Niekoľkokrát denne a keď náhodou dlhšie nevolá, už rozmýšľam, či sa mu niečo nestalo. Keď je len v kancli, tak odbieha domov... 🙂

harper
19. sep 2012

ano, a ked nahodou aspon dvakrat nezavolam, tak sa ma pyta, ked pride, ze co sme robili, ked som nevolala, alebo zavola on.

mirka414
19. sep 2012

nielen telefonujeme ale ak sa da tak ho aj prekvapim v praci a cez obed spolu obedujeme v restike.milujem take chvilky.

danuska4883
30. sep 2012

@bodka70 s Vami úplne súhlasím je to o komunikácií,moj manžel cím sme dlhsie spolu,tým je viac pozornejsí a romantickejší,akisto si stále nevoláme cez den,pretoze ma prácu,kde ani nemoze telefonovat a pol hodinku prestávku a to radsej nech sa naje aj to rýchlo do seba nahádze a nie to aby mi volal,ale zase ked idem autom a tak tak sa strachuje a volá hned,dost sa zmenil i ked budeme spolu 4 roky,ale je to uplne iné,ako na zaciatku a je to fakt krajsie a pomalicky je to také,ako som vzdy chcela,ale vzdy som hovorila co mi vadí,ja som rposte taká vzdy poviem,co mi vadí. A pred kolegami sa nehanbí i ked sa mu aj smeju ked napríkald povie,ze mi pomáha umývat riad a tak,tak oni to nechápu a som rada,ze nedá na nich,lebo práveze má vela kolegov,ktorí zenu beru ja neviem,ako keby len na pratanie varenie a ako keby im boli alkoholo a cigarety prednejsie,takze som na neho hrdá,ze je taký aký je,i ked mi to dalo vela námahy a jeho matka ho vela aj tak nenaucila skor pri mne sa vela naucil,pretoze práveze v ich rodine bol chlad a on ma city a je naozaj citlivý uz aj ku malemu a preto moj názor na vsetko su dvaja,ale ked muz chce zmení sa kvoli zene,ja to vidím,takze tomu verím!!! 🙂))

duratlicka
30. sep 2012

@ullala Sme tri roky manzelia a zo zaciatku sme si sem tam zavolali, takisto, ked sa nam minuly rok narodilo prve babatko, tak mi manzel volal kazdy den, lebo bol zvedavy, ako to spolu zvladame, ale inac sme to nezvykli robit. Len ked jeden alebo druhy nieco potreboval.

prdelinka12
8. okt 2012

my sa s mojím prezváňame,občas si napíšeme a keď sa niečo deje voláme si,väčšinou ja jemu 😀 lebo pri svokrovi sa toho vela vyriesit neda....
a moja sestra,je s frajerom raz dvakrat do tyzdna a neprezvanaju sa,vecer si napisu jednu sms alebo su na FB a sa mi smeje ze sa prezvaname ako pubertaci 😀

dhaarma
8. okt 2012

Muzicek mi vola v priemere 3x za den.

tigris20
9. okt 2012

aj my si zavolame aj ked len na chvilinku

shilou
19. jan 2019

Nevolame...len ked daco treba. Aby mi volal kazdy den ako ma miluje...to mi netreba, mne stacia skutky. Inak chodi obedovat domov.