Teta povedala, že mám doma neporiadok a špinu

16. mar 2023

Názor na tetu? Bola u mne zagratulovať malej na narodky a u nás je stále neporiadok nehanbím sa za to mame 2 malé deti, bordel v byte šťastní díte😂 a ona že ľudia sú už stále lenivejši a že tých má najradšej čo hovoria že u nich doma nie je špina len neporiadok že predtým čo sa čistí byt najprv sa musí robiť poriadok 🤣 môj muž je veľmi čistotu milujúci on keď je doma po sebe stále úprace aj často sa preto hádame lebo keď príde domov z prace je doma bordel a nie je navarené..

gejb
16. mar 2023

Teta nech sa stará o seba, už by som ju nepozvala...ale to som ja...

marianarem
16. mar 2023

Tak kazdy ma svoj vkus a styl. Aj mne rodicia hovoria, ze mame doma bordel. Uznavam im to, mame, hlavne oproti nim. Ale zijeme v nom my, nie oni, takze tym to hasne. Aj my upratujeme, ale tak a tolko, ako to vyhovuje nam. Nastastie teda ale u nas sme s manzelom podobni, nehadame sa kvoli neporiadku.

viestta
16. mar 2023

Muz nemusi upratovat len po sebe, kludne moze upratat aj po svojich detoch a po svojej manzelke. Je to jeho domacnost, rovnako ako domacnost jeho deti a aj tvoja. A upratovat po sebe by mali aj deti, samozrejme primerane veku a ich schopnostiam. No a mozno by nebolo od veci keby si aj ty prehodnotila zadelenie svojho casu aby si stihala aj varit aj udrziavat poriadok.
A teta? Vyjadrila svoj nazor, ma na to pravo. Ty (vy) sa zariadte ako vy uznate za vhodne

januska12323
16. mar 2023

Neviem ako to u teba vyzerá, mohla to povedať slušnejšie. Ale do neporiadku návštevy nepozyvam, resp. Nahádžem do inej izby a tam návšteva nepôjde /neuvidí.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dididudu
16. mar 2023

Tak teta nech sa stará o seba.. ale tiež obdivujem teba že dokážeš tak žiť.. Není navarené keď muž príde z práce?? A čo dávaš jesť potom deťom na obed? Dosť divné ozaj... Som mladá, mám tri deti ale doma mám vždy poriadok vždy navarené. Nemusím sa hanbiť keď príde nečakaná návšteva. V deckej samozrejme keď sa deti hrajú sú hračky rozhádzané ktoré sa na obed upracú keď ide mala spať a tak isto potom večer sa hračky pracú... Hračky okrem deckej izby niesu nikde..

andrea_82
16. mar 2023

podľa mňa je obrovský rozdiel medzi špinou, bordelom a "pracovným" neporiadkom po deťoch. Ak máš zafúľanú kuchynskú linku, všade veľa prachu a okná, cez ktoré nepresvitá slnko, tak by som si o tebe myslela tiež svoje. Ale na mieste tvojej tety by som k tebe proste v takom prípade nechodila. Pri dvoch deťoch v domácnosti si neviem predstaviť nemať navarené.

autor
16. mar 2023

@viestta on upratuje aj po deťoch aj sa s nimi hra kým ja relaxujem 😃 deti majú 7 mesiacov a 4 roky doteraz som este väčšiu dcéru nenaučila upratovať po sebe veď je este malá, možno som trocha lenivá ale čo mam robiť, byt doma s dvoma deťmi je náročné ja nebudem ešte aj upratovať 😅 tak 1-2 krát mesačne zvyknem poupratat riady, kuchyňu , kúpeľnu wcko a varím asi 2 krát do týždňa svokra nám prinesie každý druhý deň varené jedlo lebo vraj som neschopná a nechce aby vnúčatá ´hladovali ´😂

tyrkysova_kobyla
16. mar 2023

Kazdy zije inak, ja neznasam spinu, neporiadok obcas tolerujem, ale inak musi mat doma vsetko svoje miesto, necitim sa dobre, ked su vsade porozhadzovane veci. Tiez ked som u niekoho, kto to ma inak, tak si poviem, ze na moj vkus je to bordel, ale ked im to tak vyhovuje, to je ich vec...

katies0410
16. mar 2023

2x do mesiaca riad? Kuchyňu, záchod...tak no to sa ani nečudujem.. prepáč.

autor
16. mar 2023

@andrea_82 ona ku mne našťastie nezvykne chodiť len chcela malej doniesť darček na narodeniny lebo mne sa s ňou nechcelo stretnúť v meste v kaviarni, býva v inom meste

dididudu
16. mar 2023

A ešte ak náhodou by niekto začal do mňa napekat že som otrokom svojej domácnosti- nie, niesom. Sama neznášam bordel každý deň vysávam, zmyvam 2x do týždňa a raz do týždňa robím komplet upratovanie aj s prezliekanim Perín. Robím to hneď ráno, hneď ráno postavím variť pomedzi varenie sa venujem malej. Na obed ide spať mám čas pre seba... Poobede klasika von prechádzka, hranie sa a domáce úlohy. Keď sa chce dá sa stihnúť všetko a pomedzi to si stíham ešte aj do fitka chodiť

viestta
16. mar 2023

Podla toho co pises, svokra ma pravdu. Nehnevaj sa, ale fakt ma pravdu

ema22270
16. mar 2023

Umyvas riad 2x do mesiaca? Ci ako si to myslela?
Ja tiez nemam vzdy upratane, ale minimalne 1x do tyzdna sa utiera prach, mycka na riad ide denne (aj 2x) lebo varim, tiez mam 2 male deti v podobnom veku. Tiez vysávanie minimalne 2x do tyzdna a umyvanie podlahy... kupelna, wecko, denne pranie a 1x do tyzdna zehlim cca. Kuchynu sa snazi dat manzel vecer do poriadku- ked uspavam deti. Cize da este riad do umyvacky, co sa nestihlo a utrie indukcnu dosku, lebo ta je zaprasena stale.

dididudu
16. mar 2023

Ty kokos tak toto je buď vymysel alebo si ozaj totálne neschopná .. prepáč ale je to tak... Tvoj chlap chodí do práce a ešte aj doma má riadiť a starať sa o decká kým ty relaxujes? Tebe není blbo?

zmrzlinka2021
16. mar 2023

Sorry, ja nie som nejaky "stihoman" v poriadku, ale si prasak...a totalny..

ola101
16. mar 2023

Presne tak, nech si hľadí svojho poriadku doma. Ona nemá malé deti evidentne, ale ako žena by to mohla chápať🙂 Každopádne by som to vôbec neriešila, je tvoj byt alebo jej? :D Jej názor ti môže byť vieš kde :D

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
16. mar 2023

ak toto nie je troll, tak si teda špindíra a teta má pravdu.

h2
16. mar 2023

OMG! Teta je ešte mega diplomat, keď je to u vás tak, ako píšeš! 😲

autor
16. mar 2023

@viestta v čom má prosím ta pravdu? Písala som že varím 2 krát týždenne a ináč svokra prinesie jedlo moje deti nehľadajú, kupujem polotovary lebo sú praktické ja niesom slúžka

dididudu
16. mar 2023

@autor prosím ťa ty už nič radšej nepíš si totálna lemra a bordelarka

vivuska666
16. mar 2023

Vymyslena tema🙂 normalna mama a zena toto nerobi. Pekne rozduchavs vasne.

kvetinka75
16. mar 2023

@vivuska666 no ja som párkrát videla zámenu manželiek a ľudia ešte horšie žijú. Ale pochybujem že by sa sem išli s tým pochváliť

januska12323
16. mar 2023

Bože, daj aby toto bolo len unudené decko a nie matka zodpovedná za dva malé životy. 🙏

makakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dididudu
16. mar 2023

Byť tvojím mužom tak tá kopnem do riti... Ty si si nikdy deti robiť nemala...

benit
16. mar 2023

Cisty dobsinsky tato autorka. 🤦‍♀️

viestta
16. mar 2023

Ked pominieme varenie, tak tvoja periodicita upratovacich ukonov je celkom za hranicou udrziavania poriadku v domacnosti s dvoma detmi. Je pekne, ze manzel sa podiela na domacich pracach, mas velke stastie co si si vybrala. Ale musim skonstatovat, ze on si nevybral prave najlepsi model. Netvrdim, ze zena ma byt sluzka a v kuse sa venovat len domacim pracam, ale umyt kupelnu a WC raz, dva razy za mesiac je humusacstvo. K ostanemu sa radsej nevyjadrujem

solange7
16. mar 2023

Fuj, to uz je špindírina. Fakt hnus.