Udržujem dva vzťahy a neviem ako z toho von

14. mar 2023

Teraz ma tu zhejtujete.. a vlastne si ani nič iné nezasluzim. Aktuálne mám dvoch “priateľov” naraz. Vrátila som sa k bývalému priateľovi a popri tom udrzujem kontakt aj s inym, ktorého som si nasla po vztahu. K prvemu priateľovi citim neskutocne puto, boli sme spolu 4roky. Rozišli sme sa preto, lebo sa nechcel nikam posunut, vraj je to ešte strasne skoro. Keď sa chcel ku mne vrátiť povedal mi, že jasne že si ma chce vziat, inak by so mnou nebol 4 roky, iba ze nevie, kedy to bude. Ale ze raz isto… a ten druhý je presne to, čo by som v zivote chcela a priala.. ale nedokazem sa odpútať od byvaleho vztahu. Bojim sa, že navzdy pridem o toho prveho.. viem že bola chyba tomu druhemu davat nadej.. ale teraz neviem ako z toho von, strasne by som chcela byt s nim ale neviem sa odpútať od prvého priatela s ktorým som bola 4 roky. Poraďte mi prosim…

banderaska29
14. mar 2023

som tu iba kvôli komentárom 😀

zojazoja
14. mar 2023

@banderaska29 😅😅😅 dnes sa to tu naozaj rozbehlo s neuveriteľným životnými príbehmi.

a_alexandra_a
14. mar 2023

Keby bol ten bývalý-terajší "ten pravý", nemala by si potrebu nájsť si bokovku 🙂

kiwi3
14. mar 2023

neviem, kolko mate rokov, ale ak vyraznejsie po 25, tak od toho prveho su to cisto kecy, ze nevie, kedy to bude. nema zaujem, bude to stale rovnake ako predtym a nakoniec narazite na rovnaky problem, ktory vas rozdelil. tomu druhemu daj sancu najst si niekoho, kto k nemu bude cesty... moj nazor: skus byt momentalne sama a ujasnit si niektore veci

viera
14. mar 2023

Tak predstav byvaleho s terajsim a povedz im zeby si ich mala rada oboch, ci by to neslo😂...Ze co sa stane...😀

autor
14. mar 2023

@kiwi3 30 mame obaja.

barborachors
14. mar 2023

Este vyčkaj na tretieho… a potom oboch pustíš k vode, lebo neostanes ani s jedným . Kde sa dvaja, bijú tretí zvíťazí.

kiwi3
14. mar 2023

nuz, nie je zaujem, bud caka na nieco lepsie alebo vobec nema zaujem o vazny zavazok. ked vtacka lapaju... to plati aj na druhy raz, ked vtacik zduchol. a 4 roky strasne skoro? to uz mu musi byt jasne, ako sa veci maju a ci chce alebo nie. a to, ze sa do toho nehrnie, znamena "nie"

kira61
14. mar 2023

Úplne súhlasím s KIWI3.
Pozri ja som bola s priateľom tiež 4r potom som sa s ním rozišla, lebo sa nechcel nikde posunúť a to má momentálne 30r ja 24 no dali sme sa dokopy, lebo povedal, že vyskúšame spoločne bývanie, potom časom svadbu keď nám to bude fungovať a z jeho strany to boli len reči... nakoniec to dopadlo tak, že sme išli pracovať do zahraničia až tam sa zistilo, že nám to už vôbec skoro neklape a keď sme sa vrátili zo zahraničia povedal, že bude bývať u rodičov, takže asi tak nejako ... 🙂 podotýkam, že sme sa rozišli vo veľmi zlom ... takže by som neverila bývalému tieto reči ja to veľmi poznám len slová a skutek utek.

divokykonik
14. mar 2023

Ja by som sa vykašľala na oboch a našla si tretieho 😎.

stanulienkat
14. mar 2023

Zavidim..😁 Uzi si to. Tahaj to kym sa da.😉

wonder13
14. mar 2023

Mne raz jedna známa povedala múdru vetu, možno ti pomôže pri rozhodovaní... Pri tom pravom chlapovi neexistuje žiadne ,,ALE"(napr.je super, ale nechce sa viazat, ale nechce deti, ale málo času trávi somnou...atď.) Inak máš stastie, že si tak rýchlo našla druhého kt ti vyhovuje.

hipuska
14. mar 2023

Mala by si to ukončít s obidvoma. Pretože zjavne ani jeden nie je ten pravý. A keď toto raz vypláva napovrch (pravda sa vždy dajak dostane von) prídeš o ten vzťah tak či tak.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
14. mar 2023

Priznaj sa obom a mas po probleme.

nnnuuunnn
14. mar 2023

Navrhni im trojku 😀

nnnuuunnn
14. mar 2023

A hej, mala by si sa na nich vykašľať, nie si ani z jedného paf 😉

janinah
14. mar 2023

Hod si korunu..pardon...euro.
V 30 by si už ozaj mala vedieť co chceš..ten,čo ťa naťahuje ako sopeľ na rukáv a po 4 rokoch nevie chudáčik co s tebou riešiť ani kedy,tak ten asi tvoj pan božský nebude...a ten druhý nazvime ho náhradník možno by aj bol ten pravý,ale dozvie sa,že to ťahaš aj s bývalým a pošle ta k vode...takže to vychádza na toho tretieho,ktorý je ešte vo hviezdach...ale tvoj vlak utekaaa...

gabika0825
14. mar 2023

V prvom rade si uvedom čo vlastne chceš a čakáš od vzťahu. Keď chceš vážny vzťah a neskôr manželstvo deti atd tak si ujasní ktorý z nich to vlastne chce tiež. Ten prvý asi ťažko. Naco si sa inak k nemu vracala keď si mala už nového partnera??? Onedlho sa na to príde a prídeš o oboch

komplikovana
14. mar 2023

Ten prvy ta iba taha za nos.

pukina
14. mar 2023

urob si s nimi dieta. s obomi a podla toho, na ktoreho sa bude dieta podobat, toho si vyberies. len to bude trosku dlhsie trvat :D

pralinka25
14. mar 2023

tiez som za variantu pockat na tetieho. a na rozlucku si mozete dat tu trojku 😀
no ale vazne. nemilujes ani jedneho to je ti snad jasne. k prvemu mas spomienkovy optimizmus a skonci to aj tak skor alebo neskor rovnako. a druhy bol bohuzial len naplastou.
treba byt chvilu sama. najst samu seba, dospiet (aj ked mas 30) a potom uvidis

mariaveronikag
14. mar 2023

@pukina JÚÚÚJ

janinah
14. mar 2023

@pukina v prípade dieťaťa by som brala toho bohatšieho😀

karolinakr
14. mar 2023
karolinakr
14. mar 2023

Tak zas dvaja chlapi nie su na zahodenie

toskanka
14. mar 2023

Vrat sa k prvému a uzavri si minulosť. Až potom si hľadaj novy vzťah. A buď úprimná k novému priateľovi.

derdia
14. mar 2023

@wonder13 nuz ale aj z praveho sa casom moze stat lavy😁😁😁

pukina
14. mar 2023

@janinah nevyhodu hraniciacu s istotou to ma tu, ze by sa na nu pravdepodobne vysrali potom obaja. ale to sa stane zrejme aj bez dietata, ak sa to dozvedia 😀

kitycat
14. mar 2023

Tahaj to nadalej na 2 strany a rozid sa s tym, ktory ta nestihne poziadat o ruku, resp. sa mu uz po ziadosti o ruku neozvi, len posli oznamenie.

Na Valentina si mala 2 rande?